Přejít na obsah


Fotka

Nález "ztraceného" TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 modroočko

modroočko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 16:52

Dobrý den, včera se mi stala zajímavá věc a to, že jsem v keši GC1HDB1 , nedaleko Trutnova nalezl TB [tb]TB14Q5P[/tb] , který majitel téměř 3 roky považuje za ztracený (podle logu). V logbooku o uložení nikde ani zmínka, logbook vs.logy na GC.com taky sedí, tak se jen chci zeptat, na správný postup lognutí toho TB. Předpokládám že ho mám grabnout. Sice tím přijde o své kilometry, ale majiteli jistě udělám po letech velikánskou radost, že je znovu na světě.. Jinak ta keš, ve které jsem ho nalezl, má v inventáři několik dalších GC a TB ale fyzicky tam nebyl ani jeden. Tím se jen pozastavuji nad tou skutečností, že jsem v ní našel dlouho pohřešovaný TB ale itemy, které by v ní být fyzicky měli jsou neznámo kde. Díky předem za pomoc nováčkovi...
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 17:00

Já bych logoval: 1\ Grab it from somewhere else. Tím ho dostaneš k sobě. 2\ Přes write note bych logoval vložení zpět do té keše kde jsi ho našel s poznámkou "Tady jsem ho našel..." aby se mu ta keš započítala a začla tam znovu jeho cesta 3\ Opět přes write note logoval Retrived from keš k sobě s tím, že ho posuneš někam dál do světa
  • 0

#3 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 17:09

sobikovi napsal/a:
Já bych logoval:

1\ Grab it from somewhere else. Tím ho dostaneš k sobě.

2\ Přes write note bych logoval vložení zpět do té keše kde jsi ho našel s poznámkou "Tady jsem ho našel..." aby se mu ta keš započítala a začla tam znovu jeho cesta

3\ Opět přes write note logoval Grab it from keš k sobě s tím, že ho posuneš někam dál do světa


1. souhlas
2. souhlas
3. "write note logoval Grab it from keš" - to jde? nejmenuje se to retrieve from cache?
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 17:25

lamin napsal/a:
3. "write note logoval Grab it from keš" - to jde? nejmenuje se to retrieve from cache?

Souhlas, omluva, opraveno..
  • 0

#5 modroočko

modroočko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 17:32

Děkuji za pomoc, podle návodu úspěšně provedeno. A "klíčku" se přičetlo přes 200 km, tak mu tímto přeju po jeho zatím velmi strastiplné cestě mnoho kilometrů dalších.. ;);)
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 17:36

No hlavně bude mít radost asi majitel :-)
  • 0

#7 modroočko

modroočko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 17:47

To nepochybně :-) Klíček je celý rezavý, známka omlácená, odřená a tracking code sotva čitelný..ale je na světě. Jen by mě zajímalo, kde získal tolik šrámů, když do jeho ztracení stihl procestovat sotva 7 keší.. To už asi nezjistím, ale tipoval bych, že ho před těmi 3mi lety někdo ztratil, dlouho se válel někde v přírodě, než ho nalezl někdo, komu GC není cizí, umístil ho do keše..Ale starosti s jeho znovunarozením nechal na někom jiném, na mě :-)
  • 0

#8 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 18:45

Dojemný příběh. Třeba to jednou natočí Svěrák junior … :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 524 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 19:47

Je to naprosto jasne. :D V nekterych kesich je totiz schovana miniaturni cerna dira! Uz jste to asi zazili vsichni, ze trackovatelne predmety obcas nekde jsou, aniz by tam mely byt, a obcas naopak nejsou, i kdyz by byt mely. Vysvetleni je jednoduche - miniaturni cerne diry vytvorily cervi diry a prehazuji nam TB z kesky do kesky, nekdy i v case. ;)
  • 0

#10 modroočko

modroočko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 22:17

Smogeo napsal/a:
A je to vůbec on?

Ano je to on, také mě zaráží a dosti překvapuje že na 3 roky ztracený a nikde nelogovaný TB kápnu zrovna já :-) a hlavně mi stále vrtá hlavou, jakými cestami za ty roky prošel a objevil se o 200km jinde od posledního umístění.. Každopádně...i něco takového dokáže člověku udělat radost :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama