Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Převod GC kódu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2012 - 20:28

Nebuďte na mě hned zlí, jsme v poradně :D Kdysi dávno jsem si "zabukoval" GC kód se zajímavým číslem, ale má ownerská aktivita je poslední dobou zcela tristní, chtěl bych proto tento GC kód převést na jiného, nápady sršícího, kačera. Je to asi blbost, ale od toho tu poradna je, nebo nééé?...:D:D:D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#2 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2012 - 20:29

Jediná možnost, dle mého, je, aby onen druhý owner vymyslel keš, poslal ti souřadnice, tys ji založil a dal mu ji hned k adopci.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#3 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2012 - 20:33

Citecka napsal/a:
Jediná možnost, dle mého, je, aby onen druhý owner vymyslel keš, poslal ti souřadnice, tys ji založil a dal mu ji hned k adopci.

No jo, to je jasný, jsem blb, ale ne na entou, nejde to ale nějak "elegantněji"???
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#4 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2012 - 20:40

Myslim, ze pres revievera by to mohlo projit...
  • 0

#5 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2012 - 20:47

Nic není třeba zakládat, prostě mu klidně nepublikovaný a prázdný listing přes www.geocaching.com/adopt převeď.
  • 0

#6 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2012 - 21:03

dachmh napsal/a:
Nebuďte na mě hned zlí, jsme v poradně :D
Kdysi dávno jsem si "zabukoval" GC kód se zajímavým číslem, ale má ownerská aktivita je poslední dobou zcela tristní, chtěl bych proto tento GC kód převést na jiného, nápady sršícího, kačera. Je to asi blbost, ale od toho tu poradna je, nebo nééé?...:D:D:D


A tak to já na tebe budu zlej i v poradně- :@:D - neboť:

a ) ubere mi to zase jeden příspěvek zbývající do finální rovnováhy keše/příspěvky
b ) nikdo nechce poslouchat, že tvoje ownerská aktivita je tristní - někdo to břímě přece musí tahat i u nás, když už slabý kusy odpadly (sic!)
c ) "kdysi dávno" bude určitě starší než podzim 2010. Jak jsi to kruciš propašoval sítem času / generálním úklidem - a nemáš to v archivu? (to neumím ani já, svého času známý to waypointový žonglér:D )

PS: A řešil bych to asi taky adopcí po publikaci + přípravou předtím v nějakým kolektivním účtu.;)
PPS: A navíc mi to trvalo dlouho, než jsem to sepsal a dočkal ses správné a sofistikované odpovědi od zdroje :D:D
  • 0
Retired slowcacher

#7 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2012 - 21:04

Jj, dobrej nápad, Darku, díky i všem ostatním, jen teď musím řešit jiné záležitosti, ale zkusím to...;)
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#8 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2012 - 21:38

Adopce nepublikovaného listingu není problém, mám to vyzkoušené :) A generální úklid se dá přežít tak, že si dotyčnou věc dobře schováš. Taková Severní Korea je velmi prostorná oblast kde všichni hledají maximálně tak jaderné zbraně ;) (a pro zmatení nepřítele mohou souřadnice zůstat 0 0)
  • 0

#9 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2012 - 21:45

wmh napsal/a:

dachmh napsal/a:
Nebuďte na mě hned zlí, jsme v poradně :D
Kdysi dávno jsem si "zabukoval" GC kód se zajímavým číslem, ale má ownerská aktivita je poslední dobou zcela tristní, chtěl bych proto tento GC kód převést na jiného, nápady sršícího, kačera. Je to asi blbost, ale od toho tu poradna je, nebo nééé?...:D:D:D


A tak to já na tebe budu zlej i v poradně- :@:D - neboť:

a ) ubere mi to zase jeden příspěvek zbývající do finální rovnováhy keše/příspěvky
b ) nikdo nechce poslouchat, že tvoje ownerská aktivita je tristní - někdo to břímě přece musí tahat i u nás, když už slabý kusy odpadly (sic!)
c ) "kdysi dávno" bude určitě starší než podzim 2010. Jak jsi to kruciš propašoval sítem času / generálním úklidem - a nemáš to v archivu? (to neumím ani já, svého času známý to waypointový žonglér:D )

PS: A řešil bych to asi taky adopcí po publikaci + přípravou předtím v nějakým kolektivním účtu.;)
PPS: A navíc mi to trvalo dlouho, než jsem to sepsal a dočkal ses správné a sofistikované odpovědi od zdroje :D:D

A mně to zase nekonečně dlouho trvalo dostat se k PC, páč jsem musel tahat knedlíky z hrnce...:D
Wenny, jsem poctěn tím, že ses odhodlal a svůj netradičně tradiční příspěvek jsi věnoval právě mně!!!
Dachmh už svoji aktivitu téměř ukončil, což neznamená, že se někdy v tricériu nezjeví co by archeomutant... (negooglovat, to mě jen tak napadlo...)! :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#10 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2012 - 21:47

rsc_cz napsal/a:
Adopce nepublikovaného listingu není problém, mám to vyzkoušené :)

A generální úklid se dá přežít tak, že si dotyčnou věc dobře schováš. Taková Severní Korea je velmi prostorná oblast kde všichni hledají maximálně tak jaderné zbraně ;) (a pro zmatení nepřítele mohou souřadnice zůstat 0 0)

Tak to mě nenapadlo, já šel do Sierra Leone :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama