Přejít na obsah


Fotka

Pristup na gcfinalky.cz


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
94 odpovědí na toto téma

#1 Rishare

Rishare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2012 - 22:56

Ahoj, shanim nekoho, kdo by mel pristup na www.gcfinalky.cz Ja ho tam nemam a zajimalo by me, jake jsou uvedene souradnice u me vlastni kese Nenazvuhodna prasecina. Pokud by byl nekdo z vas tak hodny, budu mu vdecen. Predpokladam, ze vzhledem ke kontroverznosti pouzivani tohoto serveru bude lepsi komunikovat po mailech, viz muj mail na gc.com ( rishare@gmail.com ) Diky moc!
  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 842 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2012 - 23:10

To bys taky měl hledat někoho, kdo má kladné konto na celosvětovém finálkovém serveru http://abux.net/. Já to ale nejsem ani v jednom případě.

Chicht, a co tak to napasovat na zákon o utajování osobních údajů či jak se ten nesmysl jmeuje a požádat vlastníka serveru o výpis informací co o tobě (tvých keších) má ?:D
  • 0

#3 Rishare

Rishare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2012 - 23:24

Tam moje kesky nastesti zatim nejsou. Me jen zajima, jesli tam jsou skutecne, nebo podvodne souradnice.
  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 842 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2012 - 23:37

Viděl jsem dopis, ve kterém se provozovatel omlouvá, že nezvládá nápor nových požadavků za které by měl připisovat body. Ono když se nad tím zamyslíš, tak ač to v prvním dojmu je velmi snadná databáze, tak na údržbu je to pekelně složité. Spousta finálek putuje, co jsem odlovil před rokem už z 50 % neplatí. A k tomu některé programy (že by GSAK ?) občas vygenerují souřadnice divně zaokrouhlené, tj lišící se o jedničku na posledním místě. Už tohle znamená, že to nemůže pustit automatem ale musí takové diference ručně posoudit, obecně netuším jak by měl takové diference zpracovat. Asi když to pošle více lidí tak to uvést jako alternativu.
  • 0

#5 Rishare

Rishare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2012 - 23:47

Ano, to jsem taky cetl. Ale to mi nepomuze.
  • 0

#6 JimmyFL

JimmyFL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 0:10

Napsal bych primo na 'info zavinac gcfinalky.cz'
  • 0
Brzdy ani vykonem nenahradis....

#7 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 4:10

Také by mě zajímalo jak se dostaly fin souřadnice mé Síly vody do databáze - gcfinalky - a kdo je tam vložil když né já. Když si někdo nevěděl rady vždy jsem poradil a nebo přímo zasla souřadky, ale tohle mi docela vadí, když do databáze vloží fin někdo jiný než zakladatel.
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#8 Rishare

Rishare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 6:10

Prosim nezacinejme flame kvuli tomu, jestli je to spravne, nebo ne. Pouze me zajimaji ulozene souradnice me kese. Je tu nekdo, kdo muze pomoct? (mail jsem na gcfinalky samozrejme poslal, zatim stale bez odpovedi)
  • 0

#9 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 7:54

Napis rovnou tiskarovi at se podiva, to by pro Tebe udelat mohl
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#10 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 8:33

Když vidím, že se jedná o šílenost typu "O5/T5", ani se mi do toho nechce. Ale máš to na mailu...
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 8:55

plazem napsal/a:
Také by mě zajímalo jak se dostaly fin souřadnice mé Síly vody do databáze - gcfinalky - a kdo je tam vložil když né já. Když si někdo nevěděl rady vždy jsem poradil a nebo přímo zasla souřadky, ale tohle mi docela vadí, když do databáze vloží fin někdo jiný než zakladatel.

Vložit je tam může kdokoliv. Prostě pošle tvoje souřadnice a získá za to jiné. Obchod 1:1 Hodně kačerů radši souřadnice takto někde koupí či ukradne, než by se nechala nakopnout ownerem. Mám tam svoji multinku Staré židovské město... nechápu že si ji může někdo "koupit". Vždyť se ochudí o procházku kouskem krásné historie. Ale bohužel na logu to pak nezjistím. Myslím, že s tímhle kupčením se bohužel nedá nic dělat. Rozebíralo se to tady v jiném vlákně. Jeden server zanikne, další vznikne. Jestli to chce někdo takhle hrát, ať si to hraje. Ale přichází o ponaučení nebo zážitek v terénu.
  • 0

#12 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 8:59

Tiskar94 napsal/a:
Když vidím, že se jedná o šílenost typu "O5/T5", ani se mi do toho nechce.
Ale máš to na mailu...


Říkal jsem si, že zrovna ty tam máš přístup :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#13 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 9:02

Jediná šance, jak se toho zbavit, je zahltit je nesprávnýma finálkama mysterek. Hromadně, posílat různé souřadnice, třeba 10 lidí stejné a třeba několik variant. Když nebude schopný ověřit, které jsou správné, tak to může zavřít. A GS by měl konečně zavřít tu díru do systému, aby to Tiskař nemohl ověřovat tam.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#14 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 10:49

kolombo napsal/a:
Jediná šance, jak se toho zbavit, je zahltit je nesprávnýma finálkama mysterek. Hromadně, posílat různé souřadnice, třeba 10 lidí stejné a třeba několik variant.

Když nebude schopný ověřit, které jsou správné, tak to může zavřít.

A GS by měl konečně zavřít tu díru do systému, aby to Tiskař nemohl ověřovat tam.


ja sem pro tohle realizovat, takova partizanska akce :-)
nenechme ten napad zapadnout!
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#15 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 12:17

kolombo napsal/a:
Jediná šance, jak se toho zbavit, je zahltit je nesprávnýma finálkama mysterek. Hromadně, posílat různé souřadnice, třeba 10 lidí stejné a třeba několik variant.


Proč se toho zbavovat? Ať si to každý hraje jak chce. Na svých mysterkách jsem si taky zvyknul, že mají lidi souřadnice odtamtud. Zuřím? Rozhodně ne. Je to jejich věc a plně to respektuju. To bych si taky mohl začít vymýšlet, aby mi moje kešky lovili jenom na kolečkovejch bruslích. No určitě by to všichni dělali ;).
Zase na druhou stranu je pravda, že až by někdo na nějakém eventu hledal "toho co tam nahrává falešný souřadnice", mohl bych konečně ukázat na tebe a říci "To je on!" - stejně jako to děláš obvykle ty u kačerů kteří si chtějí vzájemně dát přes hubu ;).
  • 0

#16 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 12:43

Protoze k tomu nemate souhlas vlastniku kesi. Kdyby do ty databaze slo davat finalky pouze se souhlasem ownera, tzn ja dam finalku svoji cache a dostanu finalku kterou tam dal.jinej.owner, nemam s tim problem. Takhle je to podobny princip ktery jak uz GS kvitoval v pripade shamana, proti pravidlum. To snad nepopres ondro.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#17 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 13:16

Tiskar94 napsal/a:
Proč se toho zbavovat? Ať si to každý hraje jak chce. Na svých mysterkách jsem si taky zvyknul, že mají lidi souřadnice odtamtud. Zuřím? Rozhodně ne. Je to jejich věc a plně to respektuju.


Proč by asi tak lidi měli hrát podle pravidel, že ...

Těžko čekat, že někdo bude luštit Tvoje mysterky, když Ty sám získáváš souřadnice jinak.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#18 DaveUlmer

DaveUlmer

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 14:07

Ono vůbec, tahle pravidla, kdo je vymyslel? A měl na to vůbec právo?
  • 0

#19 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 14:20

MA-FI-AN napsal/a: Protoze k tomu nemate souhlas vlastniku kesi. Kdyby do ty databaze slo davat finalky pouze se souhlasem ownera, tzn ja dam ftinalku svoji cache a dostanu finalku kterou tam dal.jinej.owner, nemam s tim problem.

Presne tak, kdo kseftuje s finalkama, je u me podvodnik a dobytek.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#20 DaveUlmer

DaveUlmer

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 14:31

Kšeftuje? Copak na tom něco vydělává? V tom případě je největším dobytkem a podvoníkem GS, neboť kšeftuje s členstvím a vydělává vůbec na samotném geocachingu, který vymyslel úplně někdo jiný.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama