Přejít na obsah


Fotka

Výroba TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 22:04

a co udělat z nerezu noví štítek na gravírce a nebo na laseru se starým číslem
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#22 czroyal

czroyal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 8:22

cinca2008 napsal/a:
Neví někdo,zda je možné si někde sehnat TS bez track number ? ...

No, ted jsem koukal na armyshop a maj tam dog-tagy pro vojaky, a nabizej i razbu vlastniho textu (bez razby 92kc, s razbou 250kc).
Treba tady: http://www.armyshop....p?id=52&subID=0
  • 0

#23 norman_64

norman_64

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 9:28

mam dotaz který tu uz možná zazněl.pracuji v provozu kde si mužu vyrobit celkem lehce TB sám. Graficky si ho zpacuju,s plíškem není problem, pak to necham vytisknout sitotiskem a vypálit at to drží a nakonec vygraviruju číslo. Chci si udelat tak 10ks pro kamarády a známé,ale zajímalo by me jak je to s track number. To jde jenom zakoupit spolu s TB - myšleno tak ,že pokud si TB nekoupím nekde na eshopu tak mam proste smůlu a track number nedostanu a nebo lze TB "zaregistrovat" a nové track number je možné dostat i poté ..jestě jsem svoji minci nebo TB nikdy neposílal do světa tak nevím postup..díky moc
  • 0

#24 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 9:57

norman_64 napsal/a:
mam dotaz který tu uz možná zazněl.pracuji v provozu kde si mužu vyrobit celkem lehce TB sám. Graficky si ho zpacuju,s plíškem není problem, pak to necham vytisknout sitotiskem a vypálit at to drží a nakonec vygraviruju číslo. Chci si udelat tak 10ks pro kamarády a známé,ale zajímalo by me jak je to s track number. To jde jenom zakoupit spolu s TB - myšleno tak ,že pokud si TB nekoupím nekde na eshopu tak mam proste smůlu a track number nedostanu a nebo lze TB "zaregistrovat" a nové track number je možné dostat i poté ..jestě jsem svoji minci nebo TB nikdy neposílal do světa tak nevím postup..díky moc


Číslo můžeš získat dvěma způsoby. Buď koupit TB a číslo okopírovat, nebo si je koupit od GS, dokonce je nabízel i některý náš GC-shop. Ale jestli se nepletu, tak aspoň u GS je dáno minimální množství čísel, které musíš koupit, u toho českého shopu nevím.
  • 0

#25 norman_64

norman_64

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 13:41

díky za odpověd.omrknu to co a jak...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama