Přejít na obsah


Fotka

Neoficiální cestovní předmět


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 Luck@

Luck@

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 19:45

Mohla bych si vytvořit neoficiální cestovní předmět? Nic bych nekupovala, jen bych k dané věci napsala, kam ji chci poslat. Jaká je šance, že do dané země dorazí? To asi nikdo dál nepošle, že?:| A jaká je šance, že do dané země dorazí kupovaný travel bug, protože to ho klidně může někdo ukrást. Děkuji předem za radu ;) (Jestli se o ten neoficiál mám vůbec pokoušet ;))
  • 0

#2 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 19:48

No hlavne nijak nepoznas ze tam dorazil...
  • 0

#3 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 19:50

No, moc bych se na to nespoléhal. Ono dost záleží na tom, jací lidé se k tomu dostanou, ale jelikož se ztrácejí geocoiny a TB z cache, tak bych si nebyl až tak jist, že by todle dorazilo na své místo. Navíc, někteři lidi by si to mohli v klidu splést s věci na výměnu. Ale co, zkusit to můžeš ;)
  • 0

#4 Luck@

Luck@

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 20:07

Děkuju vám moc za radu ;) Pokud se ztrácejí i travel bugy a geocoiny, tak koupi zvažovat nebudu. Jako naschvál by to někdo ukrad. Že nepoznám, kam to dorazilo je blbý, ale tak co nadělám. Každopádně díky ;) Zkusím to, bude sranda :D (a to jde nejvíc) :D :)
  • 0

#5 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 20:21

Geokrtek je dobrá alternativa,ale zatím urazil pouze 101 km
  • 0
Cogito ergo sun ...

#6 Luck@

Luck@

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 20:29

Geokrtek, to je super! Vůbec jsem o tom nevěděla. Děkuju moc!!! Děsně moc!!! To je to co hledám. Vážně děkuju! :)
  • 0

#7 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 20:33

Rozhodně jsem tě nechtěl odradit od koupi TB či geocoinu. Jen jsem chtěl naznačit, že se i občas toto stává, abys nebyla pak rozladěná. Ale pokud můžeš obětovat přibližně 200 Kč, tak rozhodně si nějaký geocoin či TB kup. Vždyť už jenom pro ten pocit, jak ráda budeš sledovat jeho cestu geosvětem. :)
  • 0

#8 Luck@

Luck@

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 20:37

Já už byla odrazená tou cenou předem ;) Na to se mi právě tolik obětovat nechtělo. Myslím, že zkusím toho geokrtka ;) Protože poslat do světa bych něco vážně chtěla ;) Děkuju :)
  • 0

#9 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 20:40

Luck@ napsal/a:
Já už byla odrazená tou cenou předem ;) Na to se mi právě tolik obětovat nechtělo. Myslím, že zkusím toho geokrtka ;) Protože poslat do světa bych něco vážně chtěla ;) Děkuju :)


Myslím, že nejlacinější geocoiny stojí kolem 100,- Kč. A někde jsem na netu zahlídla jakýsi mikrocoin snad kolem 50,-, ale už si nevzpomínám jestli byl taky trackovatelný.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#10 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 20:57

Kvůli GeoKretům se musíš zaregistrovat na jiných stránkách a právě GC je tam jen částečně podporován. Jinými slovy, jednak lezeš do jiné hry, jednak nutíš i další lidi, aby se naučili, co to je ten Krtek, jak ho zalogovat, zřídit si v "krety" účet, naučit se tam obvyklé normy zapisování (včetně souřadnic)... navíc se nebude objevovat v inventáři keše... dost pravděpodobně "uteče" z GC do openu, kde jsou na ně zvyklí... když si uvědomím, jak je někdy problematické donutit kačery logovat BĚŽNÉ bugy, nedávám ti moc nadějí. Budeš zklamaná. Slugy, expresy, HappyGeo jsou krásné mince s otvorem na přívěšek a stojí stovku.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#11 Luck@

Luck@

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 21:02

Třeba budu zklamaná, ale mně jde hlavně o srandu. Ono to asi určitě nedorazí do místa, kam bych chtěla (to by byl zázrak, kdyby jo) a zkusit to můžu ;) Lepší než udělat něco svýho neoficiálního, co bych nemohla sledovat. Moc děkuju za tvůj názor a radu :)
  • 0

#12 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 23:28

Luck@ napsal/a:
Lepší než udělat něco svýho neoficiálního, co bych nemohla sledovat. Moc děkuju za tvůj názor a radu :)

ono to v podstate neoficialni je...kdyz neni videt v inventari kesky, tak tam pro me neni...Stovka za slimaka neni moc. Kdyz chces furt neco posilat, tak at to ma nejaky smysl a vysledek, ne? Pak existuje jeste moznost koupit nejlevnejsi mozny coin, vzit z neho track number a pridelat ho na nejaky "bezcenny" predmet a ten poslat. Coin ti zustane a po svete bude cestovat nahrada, kterou ale uvidis diky cislu primo na mape na GC.com kde je a kaceri ti ji budou logovat.
Na neoficialni predmet jsme narazili jednou (nejaka polska kocicka,nahrada TB pro Polaky co je jim zatezko investovat do hry) a protoze cely system stranek byl uplne nesmyslne slozity, tak jsme se na ni vybodli.
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#13 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 6:02

Staci poridit Czech Micro Geocoin za 49kc je to imho nejlevnejsi trackovaci cislo ktere se da poridit. Ke krtkovi, pro vyzvednuti a zalogovani byt registrovany nemusis pokud me pamet neklame. Problem je ze nejsou podporovane gc.com kese, takze musis zadavat souradnice mista na coz se 99% lidi vyprdne, takze osobne doporucuju ten Czech Micro Geocoin.
  • 0

#14 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 7:28

Ano, pro zalogovani krtka neni treba se nikde registrovat. Ty krtci mi jen pripadaji takovi ... divni. Doporucil bych vyse zmineny Czech Micro Geocoin. Levnejsi trackovaci cislo snad nikde neni.
  • 0

#15 Rizoto

Rizoto

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 12:55

O krtkovi slyším poprvé a zrovna dvakrát mě to nenadchlo. To už začíná smrdět takovým tím roztahávačstvím jinam, než ze stránek GC.com, což mimojiné dělá tuším i Wherigo, ale tam se to alespoň trochu chápe. Přecejen, geokrtek je něco jako TB/GC, jen běží zase trochu jinak a složitěji. Minimálně soudím podle toho, co jem na geowiki přečetl. Též doporučuji ten microcoin, sám si ho chci již nějaký čas objednat. Ale počkám až těch objednávek bude více kvůli poštovnému.
  • 0

#16 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 19:47

Můžeš vyzkoušet experiment...ke svýmu neoficiálnímu cestovnímu předmětu dáš cedulku s prosbou, aby se k němu každý choval jako k registrovanému TB a při každém vybrání a vložení do cache ti dal zprávu přes profil...
  • 0

#17 Hobbit_

Hobbit_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2009 - 8:06

... na coz se minimalne 50% lidi vyprdne, zbylych 50% si vubec nevsimne, ze se nekam ma neco psat. Osobne si myslim, ze obetovat 50-100kc neni zas tak moc (prepocet pro studaky: 4-8 piv) a clovek to pak ma se vsim komfortem. Jestli nemuzes/nechces vrazit do ty srandy ani ty 4 piva, tak pak bohuzel - leda neofiko cesta.
  • 0

#18 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2009 - 11:38

Ještě k tomu Krtkovi etc - jednoho jsme také našli. Nejprve jsme bůbec nevěděli, o co jde. Gc.com nám moc nepomohl, a postupně zjistili, že je nutné se registrovat jinde a že se jedná o jiný projekt než TB. Jsme poctivci poctivý .) a tak jsme se zaregistrovali, zalogovali Krtka, napsali majiteli pár slov, ať má radost. Jenže v samotném systému nejsou keše, ale doplňují se, přes souřadnice a podobně - trošku uživatelský ne zrovna příjemný systém. Aby bylo jasno - protože jsme si Krtka vzali domů, vše jsme bez nějakého vzdychání splnili, aby Krtek mohl zase na cesty a měl započtenou trasu, ale mezi námi - příští Krtci, které najdeme, už zůstanou po naší návštěvě pořád v keši, to promiňte. A neděláme si iluze, že hodně lidí, kteří třeba nemají takovou trpělivost či zodpovědnopst, se i na ten první log u svého prvního nalezeného Krtka úplně nevybodnou, když je pro ně strašně obtížná i taková operace jako jednou jedinkrát kliknout při zalogování GC/TB. Bohužel, ale taková je realita ... Ty nejlevnější, a přitom velmi hezké coiny, stojí klidně kolem 150 Kč, TB známky pod 100 Kč a určitě najdeš i věci s trackovacím číslem ještě levnější (microGC etc) a myslíme, že u nich je přece jenom podstatně větší šance postupného cestovního zalogovávání než u projektů alá Krety ...
  • 0
M+M+m+a SCHW

#19 Luck@

Luck@

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2009 - 17:50

Všem děkuju za příspěvky. Já se možná na to posílání někam fakt vykašlu :D Buď udělám toho krtka, nebo svůj neoficiál, nebo nic. Dají se ty mince koupit někde v Brně v kamenným obchodě?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama