Přejít na obsah


Fotka

TB a GC - taková zvlastnost v cestovani :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2010 - 18:10

Nevite nahodou jak u sveho GC smažu hromadne vic logu. Měl jsem jeden GC ktery jsem logoval v každe keši kde jsem byl já. Pak jsem se ale rozhodl ho věnovat a ted v jeho mapě vypada hodně debilně to moje cestovani od kešky ke kešce.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#22 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2010 - 18:53

peca66 napsal/a:
Nejvtipnejsi je [tb]TB2J57G[/tb], ale to bude tim, že se asi dost blbe cpe do cache :-))


:D :D :D
Tak toho bych se ani nepokoušel nacpat do kešky.
Sice se tváří mírumilovně, ale ...
  • 0

#23 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2010 - 20:25

Tak pro tenhle zpusob cestovani je jeden muj GC primo stvoreny:-) TB309E8
Akorat se ted trochu zasekl. protoze ho uz podruhe (ze ctyr pripadu!) nekdo vlozil do nepublikovane kese a tahle se porad nejak ne a ne publikovat.

Jinak vtipnou mapu treba tahle ovce: TB380QJ
  • 0

#24 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2010 - 8:32

[quote]Froggiewalker napsal/a:
Tak pro tenhle zpusob cestovani je jeden muj GC primo stvoreny:-) TB309E8
.....


Zajímavé je "Kazde nove umisteni by melo byt od predchoziho co nejmene vzdalene." - poněkud netradiční přání :)

Ale jinak problém vidím v tom, že často si úkol TB člověk přečte až doma, když už ho má v ruce a pak teprve zjišťuje, zda úkol může splnit nebo ne. Trošku mi přijde, že zde je poněkud logická díra.....
Měli by se majitelé TB (GC) zamyslet na tím, že je dobré případný úkol psát přímo k předmětu.
  • 0

#25 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2010 - 8:55

S tim listečkem u TB mohu jen a jen souhlasit. Naposled jsem dokonce dostal zjeba od majitele TB protože jeho TB chtěl cestovat pouze na zapad a ja ho dovezl o cca 400km na východ - hold ukol jsem zjistil až doma.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#26 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2010 - 23:02

Jéééé, já bych byla ráda, kdyby mi naše TB a GC někdo přivezl zpátky do republiky! Bohouška z Polska, Ještědský stříbrňák z Chile nebo Jizerský zlaťáček ze Španělska. GC v Chile suší rodinný geotým asi 8 měsícu, almogvir v Barceloně vězní Jizerský zlaťáček rok a půl!:o Ale napsal mi, ať se nebojím, že ho nechce ukrást...to mě tedy "uklidnil"! Bohoušek se vymanil z Litvy, tak se snad domů dostane.:|
  • 0
1.




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama