Přejít na obsah


Fotka

Geocoin, Travel Bug / dlouhé zadržení nálezcem


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
15 odpovědí na toto téma

#1 godspeed78

godspeed78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 9:58

Ahoj, chtěl bych se zeptat na možnosti, co se dá dělat v níže popsané situaci. 1) aktivoval jsem svůj první GC 2) umístil do vybrané keše 3) GC byl po týdnu vyzvednut a founder jej zalogoval 4) po 7 týdnech je GC pořád u nálezce, který na můj první mailový dotaz reagoval, že jej brzy umístí 5) na druhý mailový dotaz již nereaguje Protože jsem začal kačeřit na konci dubna 2009, nemám moc zkušeností a chtěl bych se poradit, co se dá v této situaci (kromě čekání) dělat? Díky předem za jakékoliv doporučení nebo radu.
  • 0

#2 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 10:27

godspeed78 napsal/a:
Ahoj,
chtěl bych se zeptat na možnosti, co se dá dělat v níže popsané situaci.

1) aktivoval jsem svůj první GC
2) umístil do vybrané keše
3) GC byl po týdnu vyzvednut a founder jej zalogoval
4) po 7 týdnech je GC pořád u nálezce, který na můj první mailový dotaz reagoval, že jej brzy umístí
5) na druhý mailový dotaz již nereaguje

Protože jsem začal kačeřit na konci dubna 2009, nemám moc zkušeností a chtěl bych se poradit, co se dá v této situaci (kromě čekání) dělat?

Díky předem za jakékoliv doporučení nebo radu.


Tak napiš jméno toho kačera, který si coin vyzvednul, třeba ho známe a použijeme donucovacích prostředků k tomu, aby jej vetnul někam, kam se patří..
  • 0

#3 godspeed78

godspeed78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 10:38

dík za odezvu. to zvažuji jako poslední možnost. fakt nevím, co ho k tomu vede, že jej má tak dlouho. koukal jsem i na jeho aktivitu na GC.com a docela jo. po vyzvednutí tohoto GC udělal dalších 15 keší. nicméně nerad bych nějaký veřejný pranýřování apod. pokud jsou nějaký jiný možnosti. :)
  • 0

#4 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 10:51

ten nick je Giorgio 84 viď (dá se to dohledat) :) No, jelikož byl naposled 6.8.2009 přihlášenej, tak bych to tipoval, že je buď na dovolený a nebo to zabalil :)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#5 m.martin

m.martin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 10:52

Giorgio 84 neznám, ale mě se stalo, že můj TB někdo měl dva měsíce, a pak ho normálně poslal dál. Tvůj GC má dokonce i úkol, takže je možné, že čeká na příležitost, aby ho posunul dál. Třeba má cestu do Mexika (takhle mi nějaký Maďar držel TB, a pak ho zavezl až do ČR)
  • 0

#6 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 10:53

Stejne uz vscihni vime, kdo to je :D Je to otazka nekolika kliknuti - podivat se na tvem profilu na tvoje mince a kdo je ma :D Divim se, ze jsi tuhle minci pustil. Ja uz do sveta poustim jenom mince pod 200 korun. Tyhle hezke, pohyblive mince nechavam ve sve soukrome sbirce... Doufam, ze se tvoje slunecni mince brzy objevi v nejake cachi. Take se mi "ztratila" (respektive ji nekdo ukradl) jedna pekna mince - Jin-Jang. Od te doby prave ty drazsi mince neposilam.
  • 0

#7 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 12:04

Měl jsem v plánu umístit svůj GC, ale jak tak vidím asi by ho brzy někdo ztopil. Jsme hold národ zlodějů :(
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#8 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 12:05

kolikrát člověk drží TB i měsíc, bo se nikde třeba nevleze :@
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#9 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 12:29

Hodne tam delaj ty ukoly. Ja ted mela doma gc pres mesic, protoze mel putovat po werigovkach, ty ale nedelam a je tam psano, alespon do nejake pekne mysterky. Bohuzel jsem se mesic na zadnou mysterku nedostala, tak sem ho mela holt u sebe. Jinak nekteri lide treba i zapominaji, ze je maji u sebe a najdou je po case, pripadne, jak jsem uz rikala, cekaji az budou moct splnit ukol, nebo je to treba velky tb, ze ho nemaj kam ulozit atd. Moznosti je mnoho a mesic dva mi pripada jeste prijatelna doba. Horsi kdyz ho ma pul roku, to uz je blby. A co me stve je, kdyz nalezci nelogujou pri logovani kese rovnou i vyzvednuti tb ci gc a clovek nevi kde jsou.
  • 0

#10 m.martin

m.martin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 12:40

mike007cz napsal/a:
Měl jsem v plánu umístit svůj GC, ale jak tak vidím asi by ho brzy někdo ztopil. Jsme hold národ zlodějů :(

těžko říct jestli se m líbil tak si ho nechal - to by ho přeci nelogoval, každopádně, nikdo do něj nevidíme, takže pravý důvod se asi nedozvíme
  • 0

#11 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 12:47

Jani007 napsal/a:
Hodne tam delaj ty ukoly. Ja ted mela doma gc pres mesic, protoze mel putovat po werigovkach, ty ale nedelam a je tam psano, alespon do nejake pekne mysterky. Bohuzel jsem se mesic na zadnou mysterku nedostala, tak sem ho mela holt u sebe.
Jinak nekteri lide treba i zapominaji, ze je maji u sebe a najdou je po case, pripadne, jak jsem uz rikala, cekaji az budou moct splnit ukol, nebo je to treba velky tb, ze ho nemaj kam ulozit atd. Moznosti je mnoho a mesic dva mi pripada jeste prijatelna doba. Horsi kdyz ho ma pul roku, to uz je blby.
A co me stve je, kdyz nalezci nelogujou pri logovani kese rovnou i vyzvednuti tb ci gc a clovek nevi kde jsou.


V takovem pripade je slusne napsat k tomu TB nebo GC log typu Write Note a situaci vysvetlit. Nebo napsat mail primo majiteli. Osobne u svych predmetu preferuji prvni pripad - protoze logy zustavaji v prislusnem listingu a pri kontrole predmetu je snadno najdu.
  • 0

#12 godspeed78

godspeed78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 12:54

díky všem za reakce. nicméně je zatím evidentní, že mi nezbývá než čekat, čekat a zase čekat. příště zvážím, jestli vůbec GC umísťovat do tradiční keše s nízkou obtížností. kdyby někoho napadlo něco lepšího nebo znal majitele, tak mi prosím semhle písněte. B)
  • 0

#13 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:08

godspeed78 napsal/a:
příště zvážím, jestli vůbec GC umísťovat do tradiční keše s nízkou obtížností.

To si nevybereš. Když ho do takové kešky nedáš ty, tak někdo jiný
  • 0

#14 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:42

Z keše ho vyzvedl, ale logoval GRAB IT! Už to je divné, Buhví jestli ho někde nevložil a nezalogoval protože neví jak. :-(
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#15 godspeed78

godspeed78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 14:19

s tím použitím GRAB IT mě taky napadlo, že anglicky asi neválí nebo si nepřečetl doprovodný popis, co to znamená. ale kdyby ho někde vložit, tak se mohl objevit ne, pokud by to někdo další chtěl zalogovat jako FOUNT IT? na rovinu, ztrácejí se GC často? pokud jo, tak se na to příště vyprdnu. teď plánuji vypustit několik TB, který mi nepřijdou tak atraktivní. doufám, že se jim bude dařit lépe.
  • 0

#16 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 14:39

godspeed78 napsal/a:na rovinu, ztrácejí se GC často? pokud jo, tak se na to příště vyprdnu. teď plánuji vypustit několik TB, který mi nepřijdou tak atraktivní. doufám, že se jim bude dařit lépe.


Bohužel ano.

TB může být zajímavé, jen je třeba brát v potaz potřebnou trvanlivost předmětu. Jak již psal Werg, GC nad hodnotu 200 Kč bych nevypoštěla, nebudu dělat charitu aby někomu ležel v šupleti. To si raději prohlédnu pěkné sbírky co lidi nosí v albech a krabicích na Eventy. Často je pak možno vidět pohromadě celé serie.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama