Přejít na obsah


Fotka

Auto jako TRAVEL BUG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 vladfiction

vladfiction

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 9:06

Ahoj. Po inspiraci Mich & Kach jsem udělal ze svého autíčka TB. Není to ledajaké autíčko (Škoda 440 Spartak 1957), tak doufám, že nebude ze strany kačerů námitek. Nepodařilo se mi najít moc odkazů na podobnou iniciativu, takže se ptám tady, jestli někdo už něco takového viděl, má... nebo jak se na to tváříte. Auto nás vozí po keších, tak uvažuju, že bych ho "na chvilku" vložil a vyzvedl do každé keše, kterou s ním navštívíme. Samozřejmě, kdokoliv si všimne TB nálepky na kufru, může TB zalogovat jako DISCOVER. Autí je k vidění většinou v Praze - na Smíchově, ale samozřejmě i na dalších výjezdech.
  • 0

#2 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 9:41

Takových aut je už spousta, takže buď v klidu a v pohodě a těš se na logy :)
  • 0
Don't panic!

#3 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 9:48

My jsme potkali geopár který používá kolo jako TB. http://img.geocachin...6ec7a0e962e.jpg
V tom košíku vozí pejska, moc pěkné. :)
  • 0

#4 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 9:49

A proč né rovnou kešku - GC1EDEX :D :D :D
  • 0

#5 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 10:38

vladfiction napsal/a:
....Samozřejmě, kdokoliv si všimne TB nálepky na kufru, může TB zalogovat jako DISCOVER.

Autí je k vidění většinou v Praze - na Smíchově, ale samozřejmě i na dalších výjezdech.


Hehe a vzhledem k me oblibe nejen k tomuto modelu vozu, muzu ho GRABNOUT ? :D Ja bych se o nej staral hezky, fakt :D
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#6 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 10:41

Tak az ti nekdo napise log sroubovakem na toho Spartaka tak se nediv, nevim kde skladuje ten nemec pouzite logbooky :-)
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#7 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 10:44

No upřímně, aby jsi se jednou nedivil, že TB někdo vyzvedl, že ho našel na ulici :) No výhoda je, že by ho měl zalogovat, kde zrovna je ;) - ale když bude na druhé straně republiky, tak schválně, jestli tě potěší, že tvůj TB procestoval tak velký kus :D jo a jedna rada - né aby jsi zkoušel tvuj TB do cache opravdu dát :P Ale jinak zajímavý nápad.
  • 0

#8 vladfiction

vladfiction

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 11:45

MadDogTeam napsal/a:

vladfiction napsal/a:
....Samozřejmě, kdokoliv si všimne TB nálepky na kufru, může TB zalogovat jako DISCOVER.

Autí je k vidění většinou v Praze - na Smíchově, ale samozřejmě i na dalších výjezdech.


Hehe a vzhledem k me oblibe nejen k tomuto modelu vozu, muzu ho GRABNOUT ? :D Ja bych se o nej staral hezky, fakt :D


Nooo, tak to bych opravdu nerad, kdyby šel Grabnout ;))) Asi si ho začnu zamykat cyklozámkem, nebo co ;)
Podle všeho to umožňuje pro tento druh TB pouze DISCOVER...?

Dnes si zajedu na jednu nedalekou CACHE a uvidím, jestli ho tam můžu vložit (VIRTUÁLNĚ) :)
  • 0

#9 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 12:31

no panejo, ja jsem udelal to same, uplaciiiroval jsem obrovitaanskyho TB na zadni okno Barkasu z roku 1965, cely jeden srpnovy tyden jsme tim jezdili po lokalitaach kesovaciich, parkovali zadkem ven, predjely nas stovky aut (moc nam to nejezdiii totiz) a nebyl JEDINY discover log!!! vubec jsem tomu neveril. a vetsi uz ten brouk snad ani nemohl byt, mrknete! http://www.geocachin...aspx?id=2194919
  • 0

#10 vladfiction

vladfiction

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 12:44

právě. taky mi přišlo, že je to "nečekaná forma TB" a lidi to nevidí. Dvakrát byl na návštěvě kámoš - kačer, má i vlastního spartaka, a taky si toho nevšiml... O to to bude vzácnější, když si toho vůbec někdo všimne. Jeden - dva logy za rok... a to ještě od známých, kterým ho vnutím ;) Jinak: http://www.geocachin...aspx?id=2168016
  • 0

#11 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 14:22

To mi pripomina moji kesku: GC1V50C
  • 0
Vložený obrázek

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 14:58

Myslím, že to není ani tak o tom, kolik bude TB mít logů... Tady je náš Maxík http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=2192775
  • 0

#13 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 15:59

[tb]TB2F7XQ[/tb]
  • 0

#14 Ataja

Ataja

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 19:00

A tohle [tb]TB2F7WY[/tb] jezdívá v Třinci. ;)
  • 0
...oooo ty cesto s gps-kou, hlavou kešky mi problesknou, aspoň jednu ulovím, - kde byla? to nepovím...

#15 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 19:14

Uvažujeme o tom už dlouho, ale nějak chybí koncovka... Chtělo by to sehnat GC s pěknou inonku auta a to trackovací číslo dát jakou reflexní samolepku na auto s nějakým nápisem, který pochopí jen kačer. Nevíte kde sehnat takový neaktivovaný coin?
  • 0

#16 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 21:44

djw napsal/a:
no panejo, ja jsem udelal to same, uplaciiiroval jsem obrovitaanskyho TB na zadni okno Barkasu z roku 1965, cely jeden srpnovy tyden jsme tim jezdili po lokalitaach kesovaciich, parkovali zadkem ven, predjely nas stovky aut (moc nam to nejezdiii totiz) a nebyl JEDINY discover log!!! vubec jsem tomu neveril. a vetsi uz ten brouk snad ani nemohl byt, mrknete! http://www.geocachin...aspx?id=2194919

Ještě větší být mohl :)
  • 0

#17 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 21:52

MaK_cz napsal/a:

Ještě větší být mohl :)


Hehe, krasna vzpominka na Salzburg :)
  • 0
Vložený obrázek

#18 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 21:53

honza-pavla napsal/a:
Uvažujeme o tom už dlouho, ale nějak chybí koncovka... Chtělo by to sehnat GC s pěknou inonku auta a to trackovací číslo dát jakou reflexní samolepku na auto s nějakým nápisem, který pochopí jen kačer. Nevíte kde sehnat takový neaktivovaný coin?


Na ebay je jich občas dost a pěkných ;).
  • 0

#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 22:07

A napadlo vás že ten obrázek TB je fakt ošklivej?
  • 0

#20 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 23:06

Juknětě na toto geovozidlo: http://www.geocachin...aspx?id=2084727

V rámci eventu byl tento TB skutečně fyzicky poponesen, aby už owner dal pokoj s discoverovaním :D:D:D
  • 0
Retired slowcacher




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama