Přejít na obsah


Fotka

Žebříček návštěvnosti kešek?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 15:30

Nevíte o softíku, který by na základě GPX/LOC natahal postupně listingy, vyzobal by počty Found It logů a sestavil podle nich žebříček kešek? Popř. znáte jinou automatizovanou cestu, jak takový žebříček získat? Díky za radu.
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 18:13

Asi by stačilo nějak natahat do GG přes GJ listing + všechny logy od všech keší.... no a pak mít nějaké makro, které by udělalo sumary počtu nálezů a dobu života keše. To pak vyplivnout do nějakého asi csv souboru a zpracovat v Excelu nebo tak něco..
  • 0

#3 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 18:24

Jen by to trvalo asi 100 let :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#4 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 21:14

Ono by stačilo vyzobnout jen počet logů z listingu bez stahování samotných logů, to by mohlo být hotové už za 50 let :)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#5 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 13:20

LudekV napsal/a:
Ono by stačilo vyzobnout jen počet logů z listingu bez stahování samotných logů, to by mohlo být hotové už za 50 let :)


Já to nechci pro všechny cache světa (nebo chci, ale jsem realista, to by měl spíše udělat Groundspeak), ale zajímalo mně to v případě plzeňských. Zajímá mně jen počet found it logů, nikoliv jejich texty nebo čí jsou, takže číslo uvedené v listingu je pro sestavení žebříčku naprosto dostačující.
  • 0

#6 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 13:24

AHA & team napsal/a:

LudekV napsal/a:
Ono by stačilo vyzobnout jen počet logů z listingu bez stahování samotných logů, to by mohlo být hotové už za 50 let :)


Já to nechci pro všechny cache světa (nebo chci, ale jsem realista, to by měl spíše udělat Groundspeak), ale zajímalo mně to v případě plzeňských. Zajímá mně jen počet found it logů, nikoliv jejich texty nebo čí jsou, takže číslo uvedené v listingu je pro sestavení žebříčku naprosto dostačující.


Tak vem, stáhni si PQ, kde budou cache, které tam chceš, nahraj je do GSAK, prožeň to makrem AddLogs a pak si to vysortuj podle počtu logů - musíš tedy sosat jen Foud It logy.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama