Přejít na obsah


Fotka

FindStatGen a chyby v mapě krajů


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 12:54

Už si tím s přestávkami lámu hlavu dva měsíce, a pořád nevím, co s tím. U makra FindStatGen mi přestaly fungovat statistiky krajů Česka a Slovenska, nevykreslují se do mapy. Postupuji takhle, dělám něco špatně? 1. Stáhnu PQ My Finds, naimportuji ho do databáze nalezených keší v GSAKu. 2. Protože kraj není vyplněn u všech keš, smažu sloupce States a County. 3. Znovu je vyplním makrem, které obsahuje dva příkazy: $updated = GetState("s") a $updated = GetCounty("y"). Tím jsou kraje a okresy vyplněné. 4. Pustím FindStatGen, ale u naprosté většiny krajů to skončí hláškou, kterou přikládám k tomuto příspěvku. Jedinou výjimkou, která projde, je kraj Vysocina. 5. Stejný problém je i na Slovensku, kde se nevyplní vůbec žádný kraj. Rakousko je přitom v pohodě. Nenapadá vás, kde by mohlo být problém? Díky.
  • 0

#2 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 13:08

Problem bude pravdepodobne v definicnim souboru. Pro CR to jsou: FindStatGenMapCzechCounty.dat ... okresy FindStatGenMapCzech.dat ............. kraje V nich mimo jine naleznes toto (FindStatGenMapCzech.dat): <data> Varname=$NameStates PH =Hlavni mesto Praha,ST =Stredocesky kraj,JC =Jihocesky kraj,PL =Plzensky kraj,KV =Karlovarsky kraj, UL =Ustecky kraj,LB =Liberecky kraj,HK =Kralovehradecky kraj,PA =Pardubicky kraj, VY =Vysocina,JM =Jihomoravsky kraj,OL =Olomoucky kraj,MS =Moravskoslezsky kraj,ZL =Zlinsky kraj, NN =Nil, <enddata> EDIT: pozor na mezery a diakritiku. Ja davam parametry uz v imortu PQ a to State Update na BS a County Update na BY. A zde ti musi sedet nazvy kraju (v druhem dat okresy, pro SR to samy). Ja mam svuj dat upraveny, nevim co je v originalnim....
  • 0

#3 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 13:13

A mně teď něco napadlo. Problém se totiž začal objevovat v době, kdy jsem nainstaloval Windows 7. U nich se makra pro GSAK neukládají do Program Files, ale do Users/.../Appdata. Už dřív jsem si hrál s úpravami definičních souborů, jenže právě v Program Files, do kterých teď GSAK už vůbec nesahá. Jdu to zkusit.
  • 0

#4 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 13:37

No jo, tohle samozřejmě byla ta příčina. Už mi všechno funguje. Problém je vyřešen.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama