Přejít na obsah


Fotka

Máte doma "kačera" ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#1 potvorauzasna

potvorauzasna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 15:35

Máte doma "kačera"? Je to super - i my jsme jako děti hledali poklady podle šipek. Nová doba nese nové rekvizity- šipky jse vyměmili za navigaci a nová zábava, koníček, sport.. byl tady. Je to inteligentní, poučné, nechybí pohyb na čerstvém vzduchu, můžou se zapojit i děti- takřka "ideální pro takové to domácí"...trávení volného času. Jenže všeho jenom do času! První kešku jsme našli spolu a měli z ní společně radost. Pak ještě pár dalších- s jídlem roste chuť! A po pár letech? "Zítra mám dovolenou, jedu na keše." A já? Nemůžu. Dovolenou mám jen o prázdninách. Jsem totiž úča. "Co budem dělat o víkendu?" - "Já se chystám na keše."- A já? Sama sekám trávu na chalupě. Příští víkend vymaluju a další natřu dveře. Je to potřeba. A kde mám muže? Ano- na keších. Pojedeme někam na pár dní v létě na dovolenou? Mohli bychom vzít kola a jet na Šumavu (cyklistika ho baví...)."- Jo." (překlad: neodmítnu, ale zahraju doztracena- radši pojedu na keše) "Nepůjdeme do kina?" - "Někdy." (rozuměj:někdy znamená nikdy) "Jel bys se mnou na kolečkové brusle?" - Dnes se mi nechce." (= musím si na intérnetu najít a nachystat další kešky na příští loveckou výpravu- vášeň je vášeň) - "Miláčku, pojď ke mě..." - "Promiň, ale dnes jsem unavený." (-jakby ne- vždyť se vrátil z lovu nad ránem a v 7 zas jel do práce. Teď padá únavou a poslední, na co mu síly stačí, je zaznamenat všechny úlovky na compu.)...Tak zas nic- už měsíc... "Tati, máš pěkný fotky na netu!" - dí ironicky dospělé dítko.Kamarád mu tatínka ukázal- an stojí nahý s keškou před svým mužstvím. Byla to přece pubertální podmínka ulovení kešky! Co na tom, že našemu kačerovi už šediví peří a má dědečkovský věk. "Omládli jsme, omládli jsme..." Dokonce natolik, že na výpravy si bere kamarádku ve věku svých dětí. Pochopitelně! Ta mu pece rozumí, na rozdíl od manželky, která doma jen uklízí, pere a vaří. Taková puťka domácí, co nemá vlastní koníčky a proto ho chce držet doma. S tou se nic podnikat nedá! A tak puťka domácí jezdí na kole, na bruslích, na koni, od plotny si odskočí do fitka a na aquáč a těší se na zimu, až vezme běžky a vyrazí na Vysočinu. Bez GPS a sama. Proč? Manžel je stále na keších...
  • 0

#2 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 15:42

to už vím od října:D:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#3 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 15:44

Kde ja to jen cetl? Ze by na poklady.com? :) Ale jinak vystizny, zaplatpanbuh, ze to u nas neplati...pritelkyne me nedavno v pul desaty vecer vytahla na kole odlovit GCKYF0 :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#4 ramel

ramel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 16:41

Já bych zas doma chtěla "kačera". Manžel je ten, co zrovna nemůže jet se mnou, protože ještě musí naštípat dříví, natřít plot, vykopat jámu, uklidit sklep,... a na kešky zrovna nemá čas. A když náhodou vyrazíme, tak u třetí kešule mi řekne, že už mi to musí stačit. Přitom jezdí rád na výlety na motorce, ale u pokladů se mu nechce zastavovat. Buď mu řeknu pozdě, že měl odbočit, nebo to je místo, kde je nebezpečné zastavovat. Dá se namítnout, že mám jezdit sama. Jenže to má háček. Já všechno připravím - naplánuju trasu, stáhnu listingy, vytisknu mapku, nakrmím navigaci... Pohodově dorazím na metr od skrýše, ale pak mě postihne geoslepota. Já prostě sama nic nenajdu.
  • 0
Rostete, když pokračujete v chůzi, přestože vidíte, jak silný je vítr.

#5 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 454 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 16:48

To je zajímavé, že třeba tohle absolutně tlachací téma absolutně o ničem (a některá další) nevadí nikomu, zatímco jakmile se rozvine nějaké trošku kontroverznější téma o pravidlech, morálce a etice, je uzamčeno a raději i schováno :D No nic. Už mlčím.
  • 0

#6 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 16:52

A co založit nějakou geoseznamku a ty partnery si kdyžtak jako nejak proházet. Třeba by stačil bazar. Nabídka-poptávka vstup by měli povoleni jen ženský a bylo by to vyřešeny raz dva!! Tak hodně stesti geobaby

A k čemu by to bylo dobrý,když by sis všechny baby zabral pro sebe?:D:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#7 mechtuar

mechtuar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 17:14

no geoseznamka neni špatnej nápad kdo má pořád chodit lovit sám :(
  • 0

#8 Olifka

Olifka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 18:02

Sice jsem odlovila část kešek s rodinou,ale moji kluci jsou jak utržení ze řetězu, prostě o skrýši ví celé okolí a muže ta hra nebaví,protože nemá vlastní "krabičku", se kterou by hledal, tak raději chodí hrát badminton a fotbal. Jsem taky pro seznamku. Je to prima věc, ale ve dvou a víc je to lepší, nehledě na to, že víc hlav víc ví a vidí a je větší sranda..už to zavání psychopatii,když si mluvím sama pro sebe a i se chechtám svýmu nezdaru...;)
  • 0

#9 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 18:05

už to zavání psychopatii,když si mluvím sama pro sebe a i se chechtám svýmu nezdaru...

Já si tady věčně taky povídám sama pro sebe.Nebo si chodím pokecat s pískoušem:D Důležité je si svojí "nemoc" přznat.:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#10 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 18:22

Mame doma "kacerku" - me :D Nastesti mame jen maly byt, kde neni potreba delat nejake velke akce, jen sem tam poklidit, takze na keskovani je casu habadej a draha polovicka me nechava keskovat co hrdlo raci :) A nekdy me i doprovazi a bavi ho to. Vsak uz se rozkolibal a jde do toho taky :D Uz se tesim pristi rok na nove objizdeni mnou uz ulovenych kesek (myslene ty v okoli bydliste a chalupy). UAAAAAA :D
  • 0

#11 mechtuar

mechtuar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 18:42

witko to je diskriminace mužů :( a pak jsou tu ještě takový co nemaj za čo hadnlovat tak že se přimlouvam nejen za výměnárnu ale i za půjčovnu :) kde bude možno si pučit kačera nebo kačerku na odlov :)
  • 0

#12 Olifka

Olifka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 18:45

fanfulik napsal/a:

už to zavání psychopatii,když si mluvím sama pro sebe a i se chechtám svýmu nezdaru...

Já si tady věčně taky povídám sama pro sebe.Nebo si chodím pokecat s pískoušem:D Důležité je si svojí "nemoc" přznat.:D


Jo jo: ostatní jsou blázni, jen já jsem letadlo. ;-)
  • 0

#13 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 19:04

Witko&Wendy napsal/a:

fanfulik napsal/a:

A co založit nějakou geoseznamku a ty partnery si kdyžtak jako nejak proházet. Třeba by stačil bazar. Nabídka-poptávka vstup by měli povoleni jen ženský a bylo by to vyřešeny raz dva!! Tak hodně stesti geobaby

A k čemu by to bylo dobrý,když by sis všechny baby zabral pro sebe?:D:D

Jaxi na takovou věc přišla? Vždyť Já jsem gay! :):P

jj,asi stejně jako já lesba:D

Jo jo: ostatní jsou blázni, jen já jsem letadlo. ;-)

Já jsem vrtulník:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#14 mechtuar

mechtuar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 19:05

tady se člověk domákne super zajímací věci :)
  • 0
fičí fičí fičí too

#15 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 19:07

tsss asi budu žárlit:D a dotora votu zamknout doma:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#16 mechtuar

mechtuar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 19:08

dobrý nápad taky se hlásim do služby :) čas mam skorem pořád a od jaro do podzimu to mam i s dopravním prostředkem :)
  • 0
fičí fičí fičí too

#17 Olifka

Olifka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 19:16

Já taky já taky..Rychnovsko! :-)
  • 0

#18 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 19:17

Fan. Proč by si žárlila? Jako že bych šel s dr.votou sám?

Noooo tak co byste z votou dělali?Sami?Že bych šla na kukačku?:DNéééé já myslela jiný kačenky:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#19 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 19:24

tak to buď v klidu Já mám radši fousaty

Teď je otázka kde ty fousy rostou:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#20 Olifka

Olifka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2009 - 19:26

Witko&Wendy napsal/a:
Bre. Ty taky? A co si? Kačer nebo kačerka? Já chrudim. Dr.vota PCE. To máš blíž:)


jj, taky, no vhledem k mému rodinému stavu, raději kačerku, ale myslím že by kačerek by bl tolerován ;-)
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama