Přejít na obsah


Fotka

Máte doma "kačera" ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#61 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2009 - 20:41

Mufa napsal/a:
My vyrážíme s přítelem hlavně ven :-) Než on si sbalí všechny ty sarapatičky kolem paraglidingu, postahuju kešky kolem kopce, na místě ho vypustím do vzduchu a on mi zeshora hlásí, kde se pohybujou podezřelý individua, abych to nemusela hledat :D Odpoledne se zase sejdeme a jsme oba spokojený. A když je náhodou blbý vítr, tak jde se mnou. Když mu slíbím po cestě nějaký extra zážitek, snese i několikahodinový lítání po lese ;)


Tady bych doporucil pritele jako vhodny nastroj k odlovu kesek s terenem 4 a vice...Nac se drapat zdola,ze?:D
  • 0

#62 mechtuar

mechtuar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2009 - 20:44

Mufa no nebo odstartujete z kopce spolu a on tě pak na dané souřadnici na malém padáčku vypustí :) akorát netušim jak tě zase nabere :)
  • 0
fičí fičí fičí too

#63 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2009 - 23:04

Na malým padáčku dolů to zkoušel nedobrovolně letos v létě a nic moc :( Při mým stěští bych si pořídila otřes mozku, jako skoro každý rok.
  • 0

#64 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2009 - 23:46

Jej, tak to byste si meli oba dva dat nejaky oraz na kesovani-se muzete vzajemne chytat,aby nikdo nedostal otres mozku a nemusel nikam skakat...:-)
  • 0

#65 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 13:18

To nesnasim....:-D To mi dela geokamarad (chodim ja, on a jeho pritelkyne-jsou spolu registrovany jako tym), vzdycky dorazime do geoblasti, on to nekde s vyrazem machra vystoura,tvari se jak sultan Sulejman.....no to bych tu byl do rana.....radsi nic:D[/quote] to mi to řešíme jinak když někdo najde očima řekne mám a pak nechá hledat ty ostatní.ať z toho něco taky mají.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#66 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2009 - 17:25

[quote]mwh napsal/a:
To nesnasim....:-D To mi dela geokamarad (chodim ja, on a jeho pritelkyne-jsou spolu registrovany jako tym), vzdycky dorazime do geoblasti, on to nekde s vyrazem machra vystoura,tvari se jak sultan Sulejman.....no to bych tu byl do rana.....radsi nic:D[/quote]

to mi to řešíme jinak když někdo najde očima řekne mám a pak nechá hledat ty ostatní.ať z toho něco taky mají.[/quote]


No on jak kdy... Podle toho,jaka kes to je... A jak se domluvime na ten konkretni lov. Ale i kdyz to hleda kazdy na vlastni pest a on to najde driv, tak za ten usklebek a blbe dotazy typu "Tak co,nasels?",kdyz vidi, ze se hrabu pod koreny-za to bych nekdy strilel:-DD Koukam,ze jsem se nejak rozkecal, kdyztak se omlouvam,jestli zahlcuju vlakno ;-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama