Přejít na obsah


Fotka

GeoGet a export .xml


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 BongomanCZ

BongomanCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2009 - 11:12

Hoi. Hledal jsem kde jsem mohl, ať zde, nebo na stránkách geogetu, i přes google, ale nic. Tak píšu sem. Rád bych nějakym způsobem zkooperoval GeoGet a GCzII. Problém však je, že GCzII bere v importu jen .xml seznamy kešek, který GeoGet negeneruje. Nevíte nebo neznáte prosím někdo způsob, jak převést GPX na XML nebo jakym jinym způsobem namlátit seznam kešek z Geogetu do GCzII ???
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2009 - 11:20

Neznam ten druhej program, ale obecne si muzes napsat libovolne exportni makro podle svych potreb, takze urcite i do XML.
  • 0

#3 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2009 - 12:57

GCzII bez problemu importuje originalni GPX od groundspeaku, Geoget má export do gpx řešený trošku jinak (jeden soubor místo dvou). Dělal jsem proto úpravu exportu která by měla fungovat, pokud se něco nezměnilo. Vice v tomto vlákně
  • 0

#4 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2009 - 13:12

Problém je v tom, že když do GCzII naimportuješ originální PQ (gpx od GS), nebo i PQ z GG ci GSAKu ..tak GCzII dostane moc informaci, udela soubor s databazi pixel a tam uklada vsechno co mu nacpes. Takze postupem casu tam mas milion zaznamu a listingu a GCz se tak nechutne zpomali. Jenze to xml, co si dela GCz neudelas z GG, nejlepsi je si online stahovat ty seznamy...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#5 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2009 - 7:41

Ten nápad na xml export na vytvroření seznamu pro GCzII se mi líbil. Když nahrávám PQ, tak se pak, při nahrátí většího počtu pixel, GCz nechutně zpomalí. Proto jsem udělal export do toho seznamu a případné potřebné listingy stáhnu v terénu, to už je pak prkotina a otázka několika vteřin.

Ano, mohlo by se říct, že seznamy si můžu nastahovat doma online třeba přes wifi, ale..to je vždycky jen kousek okolo pixly. Takhle si můžu udělat třeba i trasu atd.

Export má jednu chybku. Výstup je v encode UTF-8, ale GCz požírá UTF-16 LE, takže je potřeba obsah xml souboru překopírovat do již existujícího souboru, který vytvořil GCzII. Hned jak to půjde, tak i to formátování upravím.
GG2_GCz_list
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#6 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 13:37

Na nacteni kesi ze seznamu Geogetu do GCzII mi funguje exportni makro GPX pro BeeLine (myslim ze je od Mikroma).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama