Přejít na obsah


Fotka

TB/GC jako prémie pro FTF


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 8:32

Benjo5 napsal/a:
Nejlepší jsou neaktivované coiny pro prvního nálezce. Takový coin jsem našel celkem třikrát (jednou zrovna v kulhalově keši) a pokaždé udělal velkou radost....

To jsem rád. A potěšil tě přesto, anebo právě proto, že jsi ten coin vzápětí věnoval dál? :)
  • 0

#22 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:53

kulhal napsal/a:
Vzkaz pro zakladatele keší: Nepoužívejte cizí coiny jako bonus. Máte-li strach, že vaše keš není dostatečně atraktivní, vypusťte si vlastní GC nebo TB.


Jako majitel par cestovatelu, musim konstatovat ze se mi tahle praktika taktez nelibi. Kdyz chce owner mit nazacatku kesku plnou, tak holt musi investovat. Alternativou je se majitele zeptat. Ale ani to se mi nestalo. Psat to na karticku moc smysl nema, to by z toho byla pekna slohovka a kdyz se nedorzuji mise, tak by se asi nerespektovalo tohle.

Nijak zasadne mi to zily netrha. Nic s tim neudelam a ten owner ma coin u sebe a kdyz se coin ztrati, tak po nem budu chtit nahradu.

Sam ve svych kesich vypoustim jen vlastni veci. Bylo by mi hodne trapne, kdyz bych ukryt neodhadl a pixlu by nekdo vykradl. To jestli je ukryt dobry nebo ne proveri az cas.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#23 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 9:57

já jsem asi mimoň,ale zavedená keš nemůže být vykradená? Dain a Olik-anooo,v každám vlákně se najde něco co bych mohla komentovat:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#24 Mademanof

Mademanof

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2009 - 13:01

Jsem v zásadě PROTI všem militantním názorům, jež zde padly. Vložit cizí trackable item do nové keše, pokud to není šílená mystery, která bude čekat na odlov dva měsíce, není špatný nápad. Jak zde již padlo - s největší podrobností padne do 24. hodin po publikaci do rukou zkušeným kačerům. Daleko větší prohřešek je podle mě NESMYSLNÉ ZDRŽOVÁNÍ coinů v rukou flegmatických kačerů (viz http://www.geocachin...97-615ddae71e4b - sebral ho v polovině října a stále ho má u sebe.).

Další prohřešek, jehož se dopouštějí i "zkušení" kačeři a můžu ríct, vadí mi daleko více, než vkládání TB a GC před publikací je tento - pokud vím, že se v mé keši pravidelně ztrácejí TB a GC (nejspíš proto, že ji nějaké ubohé lidské ho*ádko má poblíž a chodí ji vykrádat) měl bych to asi NAPSAT DO LISTINGU, aby případní nálezci věděli, že raději nemají nic ukládat..........!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka