Přejít na obsah


Fotka

GSAK: Kam se podelo Refresh GPX makro?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 19:06

Chci si takhle obnovit asi osum kesi pomoci refresh all gpx, a ejhle, hazi mi to nejaky chybi. Tak to zkusim po jednom...refresh GPX taky nefunguje. Tak jdu na index maker pro GSAK a oni obe zmizeli ze seznamu...ze by dlouho prsty groundspeaku? Nebo je za to nejaka nahrada? Preci nebudu otvirat zvlast kazdy listing a klikat na GPX a po jednom takhle pracne davat do GSAK? Pomoooc :(
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#2 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 19:11

No, jestli ti jde jen o statusy, tak tohle by mohla bejt jeho slusna nahrada: http://www.geocachin...855#post_182855
  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 524 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 19:24

Na podzim delal groundspeak staru a blokoval ucty tech, kteri se neprirozene casto pripojovali na geocachingovy web. Pokud se nemylim, tak zrovna RefreshGPX byl nejcastejsim vinikem a proto asi muselo byt z webu stazeno. A kdo to makro jeste mel, tak soudim, ze jim prestalo fungovat kvuli nedavnym masivnim zmenam na webovych strankach. Zminena nahrada za pomoci GJ je stejne 'nelegalni' jako stare makro, ale alespon to dela mene okatym a odhalitelnym zpusobem.
  • 0

#4 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 20:20

HaLuMo, proc mas nelegalni v uvozovkach? Poruseni ToS je proste poruseni bez uvozovek ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 524 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 20:38

A proc mas potrebu rejpat, a jeste si pri tom pletes uvozovky s apostrofy? :P :D Clovece, mel jsem jen potrebu to slovo nejak zvyraznit, aniz bych tomu podsouval nejaky jiny vyznam. Proste aby si jen lide uvedomili, co vsechno je vlastne nelegalni, i kdyz se to nabizelo na oficialnim GSAK webu.
  • 0

#6 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 20:59

A já pořád nechápu, proč se pořád někdo musí vyjadřovat v tématech které jsou JASNĚ pojmenovaný. Tobě se taky nelíbí obdobný věci ve vláknech Geogetu, tak nech GSAK taky v klidu. EDIT: to colonel nyní buď ručně, nebo pokud ti jde o statusy tak viz. maaaca a pokud ti jde o logy tak addlogs (nefunguje ale davkove budes ho muset spoustet po jedny kesi).
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 524 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 23:12

Jenze ja se vyjadroval 100% k tematu a o Geogetu jsem se ani naznakem nezminil. Takze se uklidni a res si svoji nenavist jinde.
  • 0

#8 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 10:35

K tomu AddLogs - jelikoz uz jsem se na budovani statistik a podobny hovadiny davno vykaslal, tak jsem AddLogs dlouho nezkousel. Ale vcera jsem nainstalil novou verzi - dokonce dokazala stahnout logy u archivovanyho eventu (coz ta moje uuuuplne stara nedokazala). Zkusil jsem to pak pustit na filtru mych zalozenych a zdalo se mi, ze to projizdi vic nez jen jednu kes (zafajkoval jsem je), ale priznam se, ze nez jsem dospel ke zdarnemu konci, tak jsem to vypnul a sel spat. EDIT: Tak ne, udela to jednu (tu to odfajfkuje) a pak to chce pustit na dalsi. Omlouvam se za mystifikaci. A k tomu HaLuMovi: v tom pripade se nauc ve vete spravne pouzivat uvozovky, protoze apostrofy neplni funkci, kterou jsi jim v ty vete dal. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama