Přejít na obsah


Fotka

skrýšotlač nefunguje


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Argonisius

Argonisius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 17:13

Dobrý den, mám problém se Skrýšotlačem - přihlásím se, ale když dám vyhledan ta geocaching.com, zadám město Praha, potvrdím a pod souřadnicema zmáčknu tlačítko "najít", tak mi to žádnou keš nenajde... Nemáte s tím nějaké zkušenosti? Pokud ne, nevíte o nějakém podobném programu (potřebuji importovat keše do Jandy Geocachingu kvůli offline lovení)? GeoGet jsem nepochopil =(
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 17:28

Jandy Geocaching :D A co třeba zadat Praha, Czech Republic.. Ono měst Praha je hromada. Zkoušel jsi to někdy? GG je trochu něco jiného než Skrýšotlač, takže se tím netrap, že jsi ho nepochopil. P.S. Jo a na geocaching.com probíhají nějaké úpravy html, takže se může stát, že vykrádače keší nebudou fungovat do dalšího update... :o
  • 0

#3 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 18:02

argonisius po update gc.com nefunguje skrysotlac. treba pockat kym autor skrysotlace prerobi... sobikovi ja pouzivam skrysotlac a tvoje slova vyzneli akoby som bol vykradac kesi. na to, ze su sviatky si mi celkom zdvihol nerva.
  • 0

#4 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 18:05

dema sk napsal/a:
sobikovi ja pouzivam skrysotlac a tvoje slova vyzneli akoby som bol vykradac kesi. na to, ze su sviatky si mi celkom zdvihol nerva.


Já doufám,že sobikovi označili za "vykradače keší" programy jako skrýšotlač a ne jejich uživatele ;)
  • 0

#5 pospici

pospici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 20:04

pro sobikovi : nemyslím že je hezké dělat z někoho blbce. Jestli jsi začal jako genius tak gratuluju, ale většinou každej začíná od nuly a dozvídá se věci postupně. Jinak potvrzuji nefunkčnost skryšotlače, kešky mi našel, ale bez hintu....
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 20:06

Z nikoho blbce dělat samozřejmě nechci a rád pomůžu komukoliv.. šak mě znáte ;) Samozřejmě že vykradače myslím programy, ne hráče.
  • 0

#7 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 22:47

Sobikovi... Tak tedy napiš ,že byla odstávka a proto to nejde:-)
  • 0

#8 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2010 - 6:46

a nebylo to tak? viz http://forums.ground...howtopic=245696
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama