Přejít na obsah


Fotka

GSAK - Owner Maintenance


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 19:07

Ahoj,

neresil nekdo potrebu makra podobneho tomu co maji kolegove do GeoGetu (OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi): http://www.geocachin...ort=&rowstart=0 ?

Docela by se mi hodilo, neco jako zadam kapacitu logbooku a ono pak ma prehled kolik logu jeste zbyva do vymeny. Sam az takovy machr na GSAKovy makra nejsem, takze si do toho moc netroufam, ale moc bych si ho pral. :)

Tak ja jenom kdyby to uz nahodou nejaky GSAKar taky resil.
  • 0

#2 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2010 - 8:52

Tak se nikdo nenasel, ani ja nikde nenasel co by mi vyhovovalo, takze nezbylo nez "vybrakovat" nejaka makra, poslepovat to dohromady a mit vlastni makro na prehled udrzby vlastnich kesi.

Vyseldek mi plne vyhovuje, rekne mi, kdy je pravdepodobne, ze dojde logbook (vypocitava se z prumerneho poctu nalezu a z kapacity logbooku).

Na zacatku makra jsou promenne, ktere si muzete upravit dle vlastniho uvazeni:

$MaximumLogs = 50 - globalni maximalni kapacita logbooku, pouzije se, pokud nemate u konkretni kese v promenne UserData4 zadnou hodnotu.

$ReservePerc = 10 - v procentech rezerva, kolik logu z kapacity logbooku zustava kdyz uz makro hlasi plny logbook, preci jen ne kazdy umi vyrazit na kes okamzite, ale neni problem parametr nastavit na 0

$NeedVisit = 180 - pocet dnu od posledni ownerovy navstevy na ktery je upozorneno, proste interval kdy je dobre aby se owner na kes aspon koukl, plati samozrejme jen pro ty, kde se ne moc casto meni logbook, ale prave tem neskodi obcasna obhlidka

Poznamka na zaver, makro jsem napsal pro vlastni potrebu, nejsem zadny programator, takze se omlouvam za jiste docela krkolomny kod uvnitr. Pokud bude mit nekdo nejaka prani na upravu makra, tak at se vyjadri, uvidime jestli bude v mych silach a mem zajmu s tim neco udelat. :)

A zde je konecne to makro:

Owner Maintenance
  • 0

#3 maxus_aurelius

maxus_aurelius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2010 - 9:45

super makro - neco takoveho jsem uz potreboval - dik moc
  • 0

#4 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2010 - 9:57

Jeste doplneni, vymenu logbooku je u kese potreba zaznamenat logem Owner Maintenance, pripadne Enable listing (po ztrate a obnove kese je v ni obvykle novy logbook).

Pokud mate na kesi log Owner Maintenance a nebyl tehdy vlozen novy logbook, tak do tohoto logu nekam vlozte tento text:

NoChLgbk


Znamena to, ze nedoslo k vymene logbooku a makro takovy Owner Maintenance log ignoruje, jinak by to delalo neporadek v odhadech. Zafunguje to i u logu Enable Listing, urcite muze byt pripad obnoveni kese s puvodnim logbookem.
  • 0

#5 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 12:33

Update - moznost trideni tabulky po jejim vytvoreni.

OwnerMaintenance11.gsk
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama