Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#241 MaraKM

MaraKM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2010 - 0:42

ufff :) že mi to ale dalo zabrat.... Překopat GAPS podle toho co tu všichni různě píšete na posledních 3 stránkách.... no, hlavní je, že nakonec to mám jak jsem chtěl + dokonce ještě drobnosti navíc :-) (Nakonec jsem taky zvolil metodu, že jsem postupně mazal více a více, až jsem nakonec smazal i věci které jsem neměl, takže jsem např již měl badget Head in the Clouds ALE chyběli zase jiné badgety :-D :-D ) Díky, že jste problémy řešili předemnou a já to tak nakonec zvládnul sám díky Vašim zkušenostem ;)
  • 0

#242 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2010 - 9:03

Tak jsem chtěl aktualizovat badgen a instalace vyhodila chybu "Chyba při zápisu do cfg souboru". Čím to je?
  • 0

#243 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2010 - 9:17

sobikovi napsal/a:
Tak jsem chtěl aktualizovat badgen a instalace vyhodila chybu "Chyba při zápisu do cfg souboru". Čím to je?


sypu si popel na hlavu ... achjo chyba v matrixu sem tam dal jeden soubor špatně.... grrr
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#244 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2010 - 9:17

chvilku vydržet dám to dopořádku...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#245 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2010 - 9:37

Takže omluva všem :-) Měl sem v tom binec !! - tak to dopadá když mám projekt na dvou místech... Takže toto bylo eliminováno a už by se to nemělo stát... :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#246 MaraKM

MaraKM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2010 - 11:22

Aha to mi to dělalo taky a já myslel, že dělám zase něco špatně :D ale taky jsem to vyřešil!
  • 0

#247 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2010 - 11:23

B) hlavně, že teď už je to OK ... ufff sem měl honičku :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#248 MaraKM

MaraKM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 22:11

Nevím jestli je to nějaká ojedinělá chybka jen v mém případě, ale po aktualizaci statistik se mi nezměnil badget The Daily Cacher z bronzového na stříbrný... po přepnutí z gringo.cz na kylemills.net a vytvoření nové statistiky je to ok. Jen informuji o mém poznatku.
  • 0

#249 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 22:12

MaraKM napsal/a:
Nevím jestli je to nějaká ojedinělá chybka jen v mém případě, ale po aktualizaci statistik se mi nezměnil badget The Daily Cacher z bronzového na stříbrný... po přepnutí z gringo.cz na kylemills.net a vytvoření nové statistiky je to ok. Jen informuji o mém poznatku.


divné na gringu je jen kopie odznáčků z kylemils...
mrknu na to
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#250 MaraKM

MaraKM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 01 December 2010 - 22:59

No říkám, že nevím jestli jde o ojedinělou událost... když jsem na to přišel (badget ukazoval 6 dni nepretrziteho odlovu misto 9) tak jsem chtel vygenerovat nvou statistiku a uvidim co bude / nebude. Nicmene pro zichr jsem prave prepnul server odkud se to sosalo
  • 0

#251 poutnik2

poutnik2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 2:05

MaraKM napsal/a:
Nevím jestli je to nějaká ojedinělá chybka jen v mém případě, ale po aktualizaci statistik se mi nezměnil badget The Daily Cacher z bronzového na stříbrný... po přepnutí z gringo.cz na kylemills.net a vytvoření nové statistiky je to ok. Jen informuji o mém poznatku.


Díky za tip. Tohle mě trápilo už nějakou dobu, že mi to místo 15 dnů počítalo jen 11 dnů. Po přepnutí webu mi to také počítá správně. Zkusil jsem to potom hodit nazpět na gringo.cz a nyní je to dobře i tam. Vypadá to, že tím přepnutím jsme udělali nějaký vynucený přepočet.
Ještě tak přijít na to, proč mi to vlastních keší počítá místo pěti jen tři (i když zatím to nehraje roli) a budu už naprosto spokojen ;)
  • 0

#252 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 15:22

Už se pomalu vzdávám. Háže mně to chybu "Plugin error - Soubor %GGS_SECOND_DB% neexistuje." a konec. Mám pocit, že si na odznáčky asi nechám zajít chuť. :(
  • 0

#253 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1968 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 15:43

Merencin: no ve me to evokuje to, ze druha databaze neexistuje.. nezkousel si tam laborovat s nastavenim databaze s waymarkama?
  • 0

#254 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 02 December 2010 - 15:48

mikrom napsal/a:
Merencin: no ve me to evokuje to, ze druha databaze neexistuje.. nezkousel si tam laborovat s nastavenim databaze s waymarkama?


Mám stejný pocit. Ovšem žádne nadstandardní operace jsem neprováděl, prostě jen data a upravená šablona. Nic víc. Proto jsem z toho už trochu nešťastný...
  • 0

#255 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 20 December 2010 - 9:37

Merencin napsal/a:
Už se pomalu vzdávám. Háže mně to chybu "Plugin error - Soubor %GGS_SECOND_DB% neexistuje." a konec. Mám pocit, že si na odznáčky asi nechám zajít chuť. :(


Možná moje chyba dopíšu to do komentu nebo někam je potřeba zadat ten název i s příponou např.: waymarking.db3
přišel sem na to teď když sem slovil svý první dva waymarky a dávám si je do extra DB... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#256 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 20 December 2010 - 10:06

Jinak ty výpočty snad už jsou dobře... verze z 3.12.2010
(odstraněny chyby v páskách a ve výpočtu The 366)
----------------------------------------------------------------
co se týče vlastních keší je to trochu potíž... údaje beru z geogetu
a jsou rozděleny na keše a eventy a každé se počítá zvlášť neb na každé je extra odznak
takže do vlastních keší se počítají jen keše (ne eventy a megaeventy)
když nad tím přemýšlím asi by k eventům měly přijít i CITO ale ty tam teď nejsou jsou v keších B)
----------------------------------------------------------------
vzhledem k tomu, že se tam toho počítá různě docela dost a je tam IFů jak naseto a ne všechny odznáčky mám tak je klidně možné že se nějaké zakuklené vady ještě vyskytují...
Ale třeba ten výběr DB gringo nebo oficiální odznáčky by na to vliv mít neměl je to jen změna webového odkazu... pokud to ještě něco takového dělá tak sem s popisem a pokusím se to doladit... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#257 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 20 December 2010 - 11:33

do svejch stats jsem badge jeste trosku vylepsil kruhovou vyseci znazornujici progres vzhledem k nasledujicimu odznaku (jednoducha uprava). bohuzel to narazi na prasacky udelany ikonky od puvodniho autora, takze jsou kraje zubaty..
  • 0

#258 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 20 December 2010 - 11:39

zLOST napsal/a:
do svejch stats jsem badge jeste trosku vylepsil kruhovou vyseci znazornujici progres vzhledem k nasledujicimu odznaku (jednoducha uprava). bohuzel to narazi na prasacky udelany ikonky od puvodniho autora, takze jsou kraje zubaty..

Vypadá to zajímavě :-) aspoň mám inspiraci lol
s ikonkama samozřejmě nepomůžu sou jaký sou...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#259 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 20 December 2010 - 11:52

ja vyrobil akorat sedivy verze pro jeste neziskany odznaky a ty kruhovy vysece na pozadi - http://gc.zlej.net/i...dges/badges.zip. on to nekdo zminoval na geogetim foru jako feature-request, tak jsem si to tam dobouchal, i kdyz s geogetem nemam nic spolecnyho :)
  • 0

#260 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 20 December 2010 - 12:12

tuhle features sem zazdil ale není to problém nějak to vyrobit buď obdobně jak máš ty nebo i jinak ... zamyslím se nad tím a dík za inspiraci B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





6 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 6 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama