Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#281 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 12:18

dr.vota napsal/a:
mně to vyhovuje tak, jak to je teď :)


Nojo, ale ty máš aspoň vždy v řádku minimálně 2 odznáčky, ale já měl v prvních řádích vždy jen jeden odznáček, takže jsem to měl ve tvaru obráceného T což nevypadalo moc hezky - teda podle mě.

Proto jsem jen ptal zda je možné výstup nějak filtrovat a upravit abych si mohl cennější odznáčky vystavit na začátku statistik, takhle to obrácené T radši uklidím až na úplný konec statistik.
  • 0

#282 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10135 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 12:43

Kdyz se podivas na konec sablony pro tvorbu odznacku, jsou tam prikazy, jtere je vypisuji ve formatu HTML. Je to prosty textovy soubor a muzes si jej snadno upravit (treba vyhodit <br>)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#283 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 13:00

Maxinoha napsal/a:

dr.vota napsal/a:
mně to vyhovuje tak, jak to je teď :)


Nojo, ale ty máš aspoň vždy v řádku minimálně 2 odznáčky, ale já měl v prvních řádích vždy jen jeden odznáček, takže jsem to měl ve tvaru obráceného T což nevypadalo moc hezky - teda podle mě.

Proto jsem jen ptal zda je možné výstup nějak filtrovat a upravit abych si mohl cennější odznáčky vystavit na začátku statistik, takhle to obrácené T radši uklidím až na úplný konec statistik.


tak se snaz, abys jich tam mel vic nez jeden. obraceny T tam pri tomhle trideni bude dycky
  • 0

#284 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 13:49

gord napsal/a:
Kdyz se podivas na konec sablony pro tvorbu odznacku, jsou tam prikazy, jtere je vypisuji ve formatu HTML. Je to prosty textovy soubor a muzes si jej snadno upravit (treba vyhodit <br>)


Template pro serie keší je to docela přehledný na první nakouknutí, takže nebyl problém si tam vyhodit sloupeček s českou republikou a tím si i zúžit tu tabulku, ale u těch odznáčku jsem si nevšiml na první pohled jak je to řazené.

Když jsem si ten template Template_BadgeGen.cfg upravil a spustil bych v pluginu nastavení přepíšou se jen hodnoty co se nastavují nebo se přepíše celý tamplate?

V návodu se píše Při uložení se upraví stávající šablona - doplní se do ní správné výchozí hodnoty a pak při spuštění GgStatu se již vygenerují správné odznáčky. takže si nejsem jist co to udělá.
  • 0

#285 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 14:32

Má to, ale jeden háček, teď se špatně vypočitává barva pásku :(
  • 0

#286 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10135 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 14:42

Delej zmeny az opravdu v tom zaverecnem vypisu. Jen vyhod <br> nebo pripadne zapoznamkuj radek, kde se k promenne GGS_HH pridava ten odznacek, ktery nechces zobrazovat. Do vypoctu nesahej.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#287 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 19:05

kdyz by se pocitani pasku jeste trosku zamotalo a pridaly se tam faze mesice, daly by se davat i barevny ponozky..
  • 0

#288 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 19:11

zLOST napsal/a:
kdyz by se pocitani pasku jeste trosku zamotalo a pridaly se tam faze mesice, daly by se davat i barevny ponozky..



Jsem pro barevné slipy, slipaři budu zářit radostí ...... :D
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#289 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 23:42

Maxinoha napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

gord napsal/a:

Maxinoha napsal/a:
Jde ovlivnit aby se ve statistikách zorazovali jen určité odznáčky a všechny v jednom řádku?


Ano, jde - upravit sablonu pluginu. Vyhodit z ni nechtene odznacky, doplnit CSS formatovani tak, aby se nezalamopvaly na konci radku, ale radek pokracoval a zobrazilo se rolovatko (i kdyz si nemyslim, ze toto je zrovna vhodna vlastnost, kterou by u statistik rad videl).

Osobně se mi to taky nelibi s rolovatkem :-)
ale rozhodně udělám to, že se budou dát vybrat odznáčky které chcete zobrazovat a které ne... B)


Neměl jsem na mysli nekonečný řádek s rolovátkem, ale minimalistickou verzi, jako že si vyberu 5 odznáčků a bude je mít vedle sebe v jednom řádku ať už mají různé hodnoty a ne jak je to teď že mám několik řádku a v každém jen jeden odznáček a na posledním řádku hafo stříbrných.


rozumím zkusím něco vydumat :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#290 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 23:45

Maxinoha napsal/a:

gord napsal/a:
Kdyz se podivas na konec sablony pro tvorbu odznacku, jsou tam prikazy, jtere je vypisuji ve formatu HTML. Je to prosty textovy soubor a muzes si jej snadno upravit (treba vyhodit <br>)


Template pro serie keší je to docela přehledný na první nakouknutí, takže nebyl problém si tam vyhodit sloupeček s českou republikou a tím si i zúžit tu tabulku, ale u těch odznáčku jsem si nevšiml na první pohled jak je to řazené.

Když jsem si ten template Template_BadgeGen.cfg upravil a spustil bych v pluginu nastavení přepíšou se jen hodnoty co se nastavují nebo se přepíše celý tamplate?

V návodu se píše Při uložení se upraví stávající šablona - doplní se do ní správné výchozí hodnoty a pak při spuštění GgStatu se již vygenerují správné odznáčky. takže si nejsem jist co to udělá.


No BadgeGen je hutnej plugin lol a ještě se zhutní víc takže mám i já hoňku se v něm orientovat :-) ale beru tu připomínku viz výše a při další úpravě to zkusím zařadit jako volitelný parametr a upravit
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#291 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 23:46

Maxinoha napsal/a:
Má to, ale jeden háček, teď se špatně vypočitává barva pásku :(


která ?? v poslední úpravě jsem některý věci opravil ale ještě tam něco bejt může...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#292 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 23:48

s pásky je to vůbec trochu na levačku třeba jen kvůli hodnotám States a Country - vyloučeny z počítání zatím neb States jsou Americké státy a jak to použít na Evropu zatím nevím... prostě to tam není... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#293 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 23:54

...States jsou Americké státy - a u nás to jsou kraje :D
  • 0

#294 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2010 - 23:58

Sally&eL napsal/a:
...States jsou Americké státy - a u nás to jsou kraje :D


nooo to sice ju ale oni jich mají trochu povíc prostě by ani neseděly počty tak než to nějak modifikovat tak jsem to zatím vyhodil...
možná časem dodělám přepínání US/Ostatní a pak se o tom můžem pobavit...
p.s. prvně jsem tam ty kraje měl.... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#295 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 28 December 2010 - 0:21

...jen nezapomenout na ty co mají odloveno US i ostatní ;)
  • 0

#296 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 28 December 2010 - 8:58

DrakMrak napsal/a:
No BadgeGen je hutnej plugin lol a ještě se zhutní víc takže mám i já hoňku se v něm orientovat :-) ale beru tu připomínku viz výše a při další úpravě to zkusím zařadit jako volitelný parametr a upravit


badges samotny jeste tak nejak jdou, i kdyz treba u nas dostat odznacky za large a virtualky pujde docela blbe, ale pasky uz jsou vylozena halucinace
  • 0

#297 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 29 December 2010 - 10:14

Opravil jsem si ikonku pro The Geocacher.
Vložený obrázek

Na začátku názvu obrázku je totiž vypadlé jedno písmenko G, takže pro gold to není:
http://kylemills.net...adges/GeocG.png
ale
http://kylemills.net...dges/GGeocG.png
  • 0

#298 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 29 December 2010 - 11:40

ten obrazek zmenil z jednoho prostyho duvodu - protoze se s GS domluvil, ze muze jejich ikonky pouzit jen v pripade, ze tam bude pridana noticka ve smyslu "GS logos used with permission".. a timhle zpusobem muze lidi postrcit k tomu, aby si updatli badgegen a tim padem tam meli i tu noticku. a vypada to, ze (alespon u tohodle odznacku) udelal hezky polopruhledny hrany toho zubatyho kolecka, tudiz by mohly vypadat lip i ty moje podkladovy prechody
  • 0

#299 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 29 December 2010 - 18:53

Maxinoha napsal/a:
Opravil jsem si ikonku pro The Geocacher.
Vložený obrázek

Na začátku názvu obrázku je totiž vypadlé jedno písmenko G, takže pro gold to není:
http://kylemills.net...adges/GeocG.png
ale
http://kylemills.net...dges/GGeocG.png


jj upravím to is příslušnou hláškou v dalším buildu
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#300 Krecik

Krecik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 30 December 2010 - 16:15

Asi je někde chyba v generování odznáčku "The matrix cacher". Spočítalo mi to, že jsem dosáhl 116 kombinací z 81 možných:))
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama