Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#341 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 11:19

L@Troj napsal/a:
Při generování verzí 1.1.10 mi to vezme odznáček The Matrix Cacher. Nevíš proč?
Díky.

ne nevím změnil jsem způsob zjišťování z DB ale mě to funguje stejně takže netuším
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#342 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 11:20

medwyn_cz napsal/a:
Vychozi nastaveni jmen zalozek jsou Tab1 a Tab2. Bylo by slusne tam vyplnit aspon nejakou rozumnou vychozi hodnotu. ;)


ok něco tam dám
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#343 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 11:23

vydržte chvilku zatím tu verzi smažu a dodám k večeru znovu
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#344 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 11:27

jsem ti rikal, ze delat neco pro lidi je zlo :) furt budou brblat :)
  • 0

#345 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 11:28

ale ne tohle byly moje chybky to přežiju.... dělám pro lidi i normálně lol znám to B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#346 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 15:19

- opraveno to .db3
- Matrix Cacher nevím mě to počítá správně takže chybka bude někde jinde asi....

select count(*) from
(select cast(gc.terrain as varchar)||'_'||cast(gc.difficulty as varchar) as matrix
from geocache gc
where gc.dtfound>0
group by matrix)

je to takové na pohled sice kostrbaté ale groupuje to podle jednoho pole matrix

jedině mi poslat jinou DB a já bych zjistil v čom je proublem... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#347 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 870 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 21:36

Ta poslední verze - nevím nevím... 1) údaje o TB/GC jsou na nule (neboj, nezapomněl jsem je v settingu zadat) 2) menu funguje nějak divně - tab2 bez viditelného účinku, tab1 je jako přepínač který pod rolovací okno s udělenými odznaky vypíše ještě ty šedivé. 3) počítáš max vzdálenost za den - kde se používá ?
  • 0

#348 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 21:49

Arne1 napsal/a:
Ta poslední verze - nevím nevím...

1) údaje o TB/GC jsou na nule (neboj, nezapomněl jsem je v settingu zadat)

2) menu funguje nějak divně - tab2 bez viditelného účinku, tab1 je jako přepínač který pod rolovací okno s udělenými odznaky vypíše ještě ty šedivé.

3) počítáš max vzdálenost za den - kde se používá ?


ad 1)
s TB/GC jsem nic nedělal = žádná změna nevím mě to funguje normálně zkus to znova změnit v nastavebí a pak se podívej jestli v souboru CFG ty hodnoty jsou (zkusím si to za chvilku teď mi tu běží něco jinýho). Nastavovací program jen ukládá spočítaná nebo zadaná data do šablony CFG...

ad 2)
no co se týká funkcionality jukni na můj profil mělo by to fungovat
nějakou podstatou chybu jsem nezaznamenal než sem to dal fakt sem to trápil první tlačítko zapíná všechno barevný i šedý druhý tlačítko vypíná šedý a tak mi to i funguje

ad 3)
jen pro pásky pro odznáčky to nemá význam
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#349 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 21:57

Arne1 napsal/a:
Ta poslední verze - nevím nevím...

1) údaje o TB/GC jsou na nule (neboj, nezapomněl jsem je v settingu zadat)

2) menu funguje nějak divně - tab2 bez viditelného účinku, tab1 je jako přepínač který pod rolovací okno s udělenými odznaky vypíše ještě ty šedivé.

3) počítáš max vzdálenost za den - kde se používá ?


ještě ke dvojce máš přehozený význam tlačítek pak to vypadá nelogicky mrkni na můj profil :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#350 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 870 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 22:06

DrakMrak napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Ta poslední verze - nevím nevím...

1) údaje o TB/GC jsou na nule (neboj, nezapomněl jsem je v settingu zadat)

2) menu funguje nějak divně - tab2 bez viditelného účinku, tab1 je jako přepínač který pod rolovací okno s udělenými odznaky vypíše ještě ty šedivé.

3) počítáš max vzdálenost za den - kde se používá ?


ad 1)
s TB/GC jsem nic nedělal = žádná změna nevím mě to funguje normálně zkus to znova změnit v nastavebí a pak se podívej jestli v souboru CFG ty hodnoty jsou (zkusím si to za chvilku teď mi tu běží něco jinýho). Nastavovací program jen ukládá spočítaná nebo zadaná data do šablony CFG...

ad 2)
no co se týká funkcionality jukni na můj profil mělo by to fungovat
nějakou podstatou chybu jsem nezaznamenal než sem to dal fakt sem to trápil první tlačítko zapíná všechno barevný i šedý druhý tlačítko vypíná šedý a tak mi to i funguje

ad 3)
jen pro pásky pro odznáčky to nemá význam


1) Template_badgen.cfg je verze 2.2b, nikdy jsem do něj ručně nezasahoval.

# počet nalezených trakovacích předmětů celkem---------
EVALLOCALVAR GGS_TRACKABLE 0348
# -----------------------------------------------------
# počet nalezených Travel Buggů------------------------
EVALLOCALVAR GGS_TB 0138
# -----------------------------------------------------

(ty hodnoty jsou tak správně)

2) aha, tady jsem nepochopil zámysl autora. Takže to funguje taky tak, jenže ty to máš bez pusuvníku v jedné hromadě. Já to mám s posuvníkem a ty šedé se tím pádem přihodí až pod posuvník. Viz můj profil.

3) ok
  • 0

#351 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 22:15

Arne1 napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Ta poslední verze - nevím nevím...

1) údaje o TB/GC jsou na nule (neboj, nezapomněl jsem je v settingu zadat)

2) menu funguje nějak divně - tab2 bez viditelného účinku, tab1 je jako přepínač který pod rolovací okno s udělenými odznaky vypíše ještě ty šedivé.

3) počítáš max vzdálenost za den - kde se používá ?


ad 1)
s TB/GC jsem nic nedělal = žádná změna nevím mě to funguje normálně zkus to znova změnit v nastavebí a pak se podívej jestli v souboru CFG ty hodnoty jsou (zkusím si to za chvilku teď mi tu běží něco jinýho). Nastavovací program jen ukládá spočítaná nebo zadaná data do šablony CFG...

ad 2)
no co se týká funkcionality jukni na můj profil mělo by to fungovat
nějakou podstatou chybu jsem nezaznamenal než sem to dal fakt sem to trápil první tlačítko zapíná všechno barevný i šedý druhý tlačítko vypíná šedý a tak mi to i funguje

ad 3)
jen pro pásky pro odznáčky to nemá význam


1) Template_badgen.cfg je verze 2.2b, nikdy jsem do něj ručně nezasahoval.

# počet nalezených trakovacích předmětů celkem---------
EVALLOCALVAR GGS_TRACKABLE 0348
# -----------------------------------------------------
# počet nalezených Travel Buggů------------------------
EVALLOCALVAR GGS_TB 0138
# -----------------------------------------------------

(ty hodnoty jsou tak správně)

2) aha, tady jsem nepochopil zámysl autora. Takže to funguje taky tak, jenže ty to máš bez pusuvníku v jedné hromadě. Já to mám s posuvníkem a ty šedé se tím pádem přihodí až pod posuvník. Viz můj profil.

3) ok


ad 1) zatím nevím dumám nad tím protože mě to jde...
ad 2) vyřešíš v nastavením větší maximální výšky plochy pak ti zmizí ten posuvník - nebo to ještě nějak překopu to uvidím ale prozatím ti to pomůže...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#352 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 22:29

hmm zkoušel sem to měnit a mě to reaguje to je divný eee napadá mě jak tam dáváš to 0348 a 0138 zkus to bez té úvodní nuly

já to mám takhle:
# počet nalezených trakovacích předmětů celkem---------
    EVALLOCALVAR GGS_TRACKABLE 219
	# -----------------------------------------------------
	# počet nalezených Travel Buggů------------------------
    EVALLOCALVAR GGS_TB 92

  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#353 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 22:35

jo tak ověřeno úvodní nula vadí .... nevím sice proč ale vadí B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#354 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 22:42

...když už se to tady nakouslo, tak se zeptám - pročpak zmizel odznak za maximální denní vzdálenost mezi dvěma keškama?

...no a pak jsem si u tebe na webu přečetl tohle:

Dovolil sem si drobnou úpravu u pásků pro jiné země než USA… Předpokládám, že podmínka na počty odlovených „states“ se vztahuje k americkým státům a proto by pro většinu čechů a evropanů byla nesplnitelná. Modifikoval sem tuto podmínku na země jako takové což mi přijde férové

Nebylo by spíš lepší počítat US státy společně i s těma evropskýma, místo toho aby byly ty US vypustěné? Přitom jak jsou velké, bych je klidně postavil na stejnou úroveň jako evropské státy - taky jsme členem "evropské unie" :)
  • 0

#355 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 22:49

odznak za maximální vzdálenost mezi dvěma kešema za den nikdy nebyl nebo o tom nevím... na mé stránce i na orig stránce odznáčků ho nemáš a já jsem data zkopíroval tak jak byla a nic takového tam nemám maximální denní vzdálenost mezi kešema se používá jen pro pásky... to druhé ano přemýšlel sem nad tím ale zatím sem to nerealizoval .... druhá možnost je udělat přepínač pro US/a zbytek světa .... ještě nevím zatím to není důležité týká se to v podstatě jen dvou nejvyšších pásků B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#356 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 870 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 22:55

DrakMrak napsal/a:
jo tak ověřeno úvodní nula vadí .... nevím sice proč ale vadí B)


byl bych ochoten tvrdit, že dříve nevadila.
Tady je problém, že počáteční nastavení je na nulu a uživatel to musí přepsat. Kdyby se po vybrání políčka celý obsah "vybral" tak by k tomu nemohlo dojít. Jako uživatel mám snahu minimalizovat svou činnost a tak nulu vpředu nepovažuju za chybu.
  • 0

#357 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 23:04

B) dám si to do ToDo a v další verzi to bude opět více neprůstřelné snažím se to udělat neprůstřelné ale občas některé věci se chovají trochu jinak než si představuji to s tou 0 tam musí být od začátku nic sem tam neměnil co by mělo příčinu aby se to chovalo jinak... B) nicméně kritika se přijímá ale dělám to po chvilkách takže mějte trpělivost s drobnostma B) testuju to všemožně ale víš jak každej má jinej rukopis lol a holt mačká i věci co nepředpokládám... např 045 je pro mě 45 a nenapadlo mě, že to bude vadit a tak jsem to nikdy nezkusil
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#358 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 23:11

Sally&eL napsal/a:
...když už se to tady nakouslo, tak se zeptám - pročpak zmizel odznak za maximální denní vzdálenost mezi dvěma keškama?

...no a pak jsem si u tebe na webu přečetl tohle:

Dovolil sem si drobnou úpravu u pásků pro jiné země než USA… Předpokládám, že podmínka na počty odlovených „states“ se vztahuje k americkým státům a proto by pro většinu čechů a evropanů byla nesplnitelná. Modifikoval sem tuto podmínku na země jako takové což mi přijde férové

Nebylo by spíš lepší počítat US státy společně i s těma evropskýma, místo toho aby byly ty US vypustěné? Přitom jak jsou velké, bych je klidně postavil na stejnou úroveň jako evropské státy - taky jsme členem "evropské unie" :)


napsal sem to blbě :-)
Originálně je u všech pásků STATES což jsou vpodstatě naše kraje ale to je pro nás špatně tudíž jsem to u všech pásků změnil (Pro nás středoevropany) na COUNTRY a u dvou nejvyšších jsem přebitečné COUNTRY prozatím vyhodil z podmínek s tím, že dumám jak to udělat

U američanů to musí být STATES. A COUNTRY mají jen u dvou nejvyšších docela to chápu průměrný američan totiž za hranice USA vyjede minimálně

B) tak a teď jak na to :D
1) přepínač pro USA/Ostatní - ať si to každej počítá jak je mu libo
2) nebo to nějak spojit UNIONEM ale pořád vadí ty COUNTRY u dvou nejvyšších je to trochu překombinovaný ty pásky
3) vyprdnout se na pásky jsou stejně dost na palici
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#359 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 23:30

...tak s tou denní vzdáleností jsem teda šlápnul vedle :) ...furt mě nešlo do hlavy, proč jsem to ručně počítal, když to ještě nebylo automatické, pokud by to bylo k ničemu :)
  • 0

#360 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 23:34

Sally&eL napsal/a:
...tak s tou denní vzdáleností jsem teda šlápnul vedle :)
...furt mě nešlo do hlavy, proč jsem to ručně počítal, když to ještě nebylo automatické, pokud by to bylo k ničemu :)


vpohodě :-)
to byl jeden z důvodu proč vznikl ten nastavovací xicht :-D už mě to nebavilo furt počítat ... všechno špatný k něčemu dobrý
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama