Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#361 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1884 příspěvků(y)

Publikováno 06 January 2011 - 9:09

JA nevim proc..po update na nejdriv 1.1.0.9 a ted i na 1.1.1.11 se mi proste oznacky v profilu nezobrazej. s 1.1.0.8 bylo vse OK. Tak nevim zda se neco zmeninilo a ja nezareagoval nebo to ma neco spolecnyho se zmenama na GC.com - jsme stale jen BM VYRESENO: Nejakou paseku tam asi udelal 1.1.0.9 -- po uplne odinstalaci pluginu a navratu k 0.8 vse fungovalo a po updatena 1.11 uz to funguje jak ma. DIKY Proc cloveka napadne reseni az po napsani blbeho dotazu :o
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#362 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 06 January 2011 - 9:26

:-) no u té verze 1.1.9 a 10 jsem vyrobil pár závislostí na můj CSS což nebylo dobře protože každej to má nějak .... a prasilo se to různě... proto sem je stáhl verze 1.1.11 už by měla být doufám OK B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#363 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 06 January 2011 - 10:13

DrakMrak napsal/a:

L@Troj napsal/a:
Při generování verzí 1.1.10 mi to vezme odznáček The Matrix Cacher. Nevíš proč?
Díky.

ne nevím změnil jsem způsob zjišťování z DB ale mě to funguje stejně takže netuším

DrakMrak napsal/a:
- opraveno to .db3
- Matrix Cacher nevím mě to počítá správně takže chybka bude někde jinde asi....

je to takové na pohled sice kostrbaté ale groupuje to podle jednoho pole matrix

jedině mi poslat jinou DB a já bych zjistil v čom je proublem... B)

Verze 1.1.11 ho vygenerovala správně. Netuším, kde byla tedy chyba. Proč mi ho verze 1.1.10 vzala. To jsem to zkoušel 3x. Pokaždé s kontrolou nastavení šablony.

Díky.
  • 0

#364 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 06 January 2011 - 10:18

draku, klidne to sved na me :)
  • 0

#365 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 06 January 2011 - 10:25

No co dodat krocení toho CFG fajlu není žádná prdel lol dneska to má už přez 1500 řádků a roste... A udělat v tom nějakej překlep je snadný :-) takže občas trochu trpělivosti já to zase zkrotím B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#366 tomaho

tomaho

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 08 January 2011 - 23:03

L@Troj napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

L@Troj napsal/a:
Při generování verzí 1.1.10 mi to vezme odznáček The Matrix Cacher. Nevíš proč?
Díky.

ne nevím změnil jsem způsob zjišťování z DB ale mě to funguje stejně takže netuším

DrakMrak napsal/a:
- opraveno to .db3
- Matrix Cacher nevím mě to počítá správně takže chybka bude někde jinde asi....

je to takové na pohled sice kostrbaté ale groupuje to podle jednoho pole matrix

jedině mi poslat jinou DB a já bych zjistil v čom je proublem... B)

Verze 1.1.11 ho vygenerovala správně. Netuším, kde byla tedy chyba. Proč mi ho verze 1.1.10 vzala. To jsem to zkoušel 3x. Pokaždé s kontrolou nastavení šablony.

Díky.


U matrix mi pripocitava navic (dela to posledni verze, delala to i verze predtim). V geogetu je to dobre - mam jich 43, ale badgegen jich zjisti 50. Jak se to bude chovat, pokud v DB je pro nejakou obtiznost/teren 0 nebo neco mimo standardni rozsah?
A co ti brani to pocitat stejne jako geoget?

Diky
  • 0

#367 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 08 January 2011 - 23:33

tomaho napsal/a:

L@Troj napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

L@Troj napsal/a:
Při generování verzí 1.1.10 mi to vezme odznáček The Matrix Cacher. Nevíš proč?
Díky.

ne nevím změnil jsem způsob zjišťování z DB ale mě to funguje stejně takže netuším

DrakMrak napsal/a:
- opraveno to .db3
- Matrix Cacher nevím mě to počítá správně takže chybka bude někde jinde asi....

je to takové na pohled sice kostrbaté ale groupuje to podle jednoho pole matrix

jedině mi poslat jinou DB a já bych zjistil v čom je proublem... B)

Verze 1.1.11 ho vygenerovala správně. Netuším, kde byla tedy chyba. Proč mi ho verze 1.1.10 vzala. To jsem to zkoušel 3x. Pokaždé s kontrolou nastavení šablony.

Díky.


U matrix mi pripocitava navic (dela to posledni verze, delala to i verze predtim). V geogetu je to dobre - mam jich 43, ale badgegen jich zjisti 50. Jak se to bude chovat, pokud v DB je pro nejakou obtiznost/teren 0 nebo neco mimo standardni rozsah?
A co ti brani to pocitat stejne jako geoget?

Diky

hmm mě to sedí
nicméně nuly nebo nestandardní znaky jsem neřešil neměly by tam z principu být
a osobně je tam ani nemám nicméně není problém doplnit kontrolu momentálně tam nic takového nevedu...

Jinak ale jak to dělá geoget nevím plugin si žije svým vlastním životem :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#368 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 08 January 2011 - 23:36

ok mrknu a v další verzi to zkusím ještě pohlídat i na hodnoty...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#369 tomaho

tomaho

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 0:12

tomaho napsal/a:

L@Troj napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

L@Troj napsal/a:
Při generování verzí 1.1.10 mi to vezme odznáček The Matrix Cacher. Nevíš proč?
Díky.

ne nevím změnil jsem způsob zjišťování z DB ale mě to funguje stejně takže netuším

DrakMrak napsal/a:
- opraveno to .db3
- Matrix Cacher nevím mě to počítá správně takže chybka bude někde jinde asi....

je to takové na pohled sice kostrbaté ale groupuje to podle jednoho pole matrix

jedině mi poslat jinou DB a já bych zjistil v čom je proublem... B)

Verze 1.1.11 ho vygenerovala správně. Netuším, kde byla tedy chyba. Proč mi ho verze 1.1.10 vzala. To jsem to zkoušel 3x. Pokaždé s kontrolou nastavení šablony.

Díky.


U matrix mi pripocitava navic (dela to posledni verze, delala to i verze predtim). V geogetu je to dobre - mam jich 43, ale badgegen jich zjisti 50. Jak se to bude chovat, pokud v DB je pro nejakou obtiznost/teren 0 nebo neco mimo standardni rozsah?
A co ti brani to pocitat stejne jako geoget?

Diky


Je to tak - bordel tam delaji nektere kesky. Vzhledem k tomu, ze v geoget db je datovy typ pro vsechno TEXT, tak v techhle "cislech" muze byt cokoliv. Proste nektere kesky se blbe stahly, asi jsem je stahoval verzi geojarry, ktera neodpovidala verzi geocaching.com.
... jdu si to opravit
... povedlo se

Omlouvam se, chyba byla na u me
(Ale stejne by nebylo od veci neco jako podminka IN ('1','1.5','2',... ) ;) )

Jinak diky za skvely doplnek :)
  • 0

#370 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 0:18

spíš by bylo dobrý upozornit, že v tý DB je něco nestandardního ale ošetřím to to není zase až takovej problém... B) takže v příští verzi pár podmínek upravím...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#371 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10135 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 0:37

No nevim, myslim, ze ty bys to resit nemel, melo by to byt sravne v DB. To si ma kazda aplikace, ktera pracuje s DB, kontrolovat vsechny hodnoty, zda jsou spravne? To neni moc systemove reseni.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#372 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 0:39

no není taky sem to zatím nehlídal předpoklad byl, že je tam to co tam má být
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#373 tomaho

tomaho

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 1:10

gord napsal/a:
No nevim, myslim, ze ty bys to resit nemel, melo by to byt sravne v DB. To si ma kazda aplikace, ktera pracuje s DB, kontrolovat vsechny hodnoty, zda jsou spravne? To neni moc systemove reseni.


Jo mas pravdu, ale zrejme se to nekontroluje nikde. A navrh db to ani neumoznuje. A to ze ta DB neni blbuvzdorne navrzena, je tema do jineho vlakna.

Aspon DrakMrak muze na vsechny chyby tvrdit "Bodejt by ti to fungovalo, kdyz mas bordel v DB" :D
  • 0

#374 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 11:11

tomaho napsal/a:

gord napsal/a:
No nevim, myslim, ze ty bys to resit nemel, melo by to byt sravne v DB. To si ma kazda aplikace, ktera pracuje s DB, kontrolovat vsechny hodnoty, zda jsou spravne? To neni moc systemove reseni.


Jo mas pravdu, ale zrejme se to nekontroluje nikde. A navrh db to ani neumoznuje. A to ze ta DB neni blbuvzdorne navrzena, je tema do jineho vlakna.

Aspon DrakMrak muze na vsechny chyby tvrdit "Bodejt by ti to fungovalo, kdyz mas bordel v DB" :D


hehe :-) sem se pobavil ok něco málo mohu vzít na svůj hrb uvidíme co se s tím dá počít.... stejně ještě nějaké verze budou takže nějaká integrita dat by se kontrolovat dala... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#375 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 12:59

tak jsem si tu úžasnost nainstaloval a asi je něco blbě :D (viz můj profil na GC.com) většinu odznaků mám šedých... proč nevím, postupoval jsem podle návodu a generoval z běžně používané databáze a ano, GgStat a GgsExpr mám poslední možnou aktuální verzi edit: kde jde nastavit barva čudlíků "Awards BadgeGen" a "Others BadgeGen"?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#376 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 13:05

esi vono to nebude rukama.. clovek i ty odznacky taky musi zaslouzit a s 206 nalezy tam na moc kousku nedosahnes..
  • 0

#377 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 13:07

zLOST napsal/a:
esi vono to nebude rukama.. clovek i ty odznacky taky musi zaslouzit a s 206 nalezy tam na moc kousku nedosahnes..


na to jsem už došel... jsem blbě četl ty hodnoty u odznaků... to víš, prvotní euforie ze sprovoznění pluginu, ovšem poté zděšení, že to "nic neukazuje" :D

každopádně dotaz ohledně barej čudlíků trvá ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#378 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 13:08

fremen.cz napsal/a:
tak jsem si tu úžasnost nainstaloval a asi je něco blbě :D
(viz můj profil na GC.com)

většinu odznaků mám šedých... proč nevím, postupoval jsem podle návodu a generoval z běžně používané databáze

a ano, GgStat a GgsExpr mám poslední možnou aktuální verzi

edit: kde jde nastavit barva čudlíků "Awards BadgeGen" a "Others BadgeGen"?


Protože si ještě nedosáhl na ty nenižší stupně, kromě tech třech co máš v profilu. Najeď si myší na daný zašedlý odznak a uvidíš kolik jich máš a kolik potřebuješ v dané kategorii na další level.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#379 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 13:11

az tam terba jednou drak zakomponuje i muj progress-metr, tak uvidis i koliik ti jeste zbejva, ale v altech jech badges to vypada zze mas u vsech typu atp nuly, coz asi neni uplne spravne
  • 0

#380 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 09 January 2011 - 13:11

fremen.cz napsal/a:

zLOST napsal/a:
esi vono to nebude rukama.. clovek i ty odznacky taky musi zaslouzit a s 206 nalezy tam na moc kousku nedosahnes..


na to jsem už došel... jsem blbě četl ty hodnoty u odznaků... to víš, prvotní euforie ze sprovoznění pluginu, ovšem poté zděšení, že to "nic neukazuje" :D

každopádně dotaz ohledně barej čudlíků trvá ;)


barvu čudlíků si můžeš změnit ale ručně v CFG souboru
HTML <div style="text-align: center;">
    HTML <span style="border: 1px solid #000000; cursor: pointer; padding: 1px; background: #ffffff; color: #000000;" onmousedown="document.getElementById('sg2').style.display = '';">
    HTML <b>  %GGS_TAB1%  </b>
    HTML </span>  
    HTML <span style="border: 1px solid #000000; cursor: pointer; padding: 1px; background: #000000; color: #ffffff;" onmousedown="document.getElementById('sg2').style.display = 'none';">
    HTML <b>  %GGS_TAB2%  </b>
    HTML </span>
    HTML </div>

upozorňuju předem, že při Upgradu ti to zase změním pokud nedodělám nastavování barev do dialogu což by šlo...

navíc ti to nedetekuje nadmořskou výšku keší možná bys měl ještě jeden odznáček ale zřejmě nemáš v DB GeoGetu výšková data
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama