Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#441 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 10:39

Prostě to dělá... udělal se mi autoupdate a dělá to tohle...
Chtěl jsem změnit zdrojový odkaz na odznaky...

Kdy to neudělá je moment, že všechny číselné hodnoty ručně znovu napíšu a pak to po stisknutí OK funguje

Pokud dám jen konfigurovat a pak zmáčknu OK, tak to vyhodí ten error... :|
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#442 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 10:49

fremen.cz napsal/a:
Prostě to dělá... udělal se mi autoupdate a dělá to tohle...
Chtěl jsem změnit zdrojový odkaz na odznaky...

Kdy to neudělá je moment, že všechny číselné hodnoty ručně znovu napíšu a pak to po stisknutí OK funguje

Pokud dám jen konfigurovat a pak zmáčknu OK, tak to vyhodí ten error... :|

když dám jen konfigurovat tak všechno OK a nic neměním
když měním tak taky OK

jedině, že by v tom CFG souboru byla nějaká bota ale na první pohled ji u sebe nevidím takže musí být u tebe...

ikdyž když koukám na obrázek vyhazuje ti to chybu při quicksortu a ten je jen v pluginu a ten zase s CFG (aspoň v tomto místě) nemá nic společného...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#443 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 11:02

Verze 1.2.0
- doplněny odznáčky pro některé státy (25)
- plno drobností doladěno

u odznáčků států neexistují šedé ekvivalenty neb se odznášky generují php skriptem na stránce autora a bylo by obtížné k nim vyrábět šedé ekvivalenty což je naše specifika a navíc by tam bylo např 25 dalších obrázků (a bude jich přibývat) takže tyto se prostě objeví až něco v daném státě odlovíte. Aspoň budete mít nějakej ten napnelizmus B)
p.s. může s tím být ještě jeden problém pokud nemáte doupdatované kraje v geogetu odznáčky se také neobjeví (prázdný kraj se ignoruje) !! Plus ještě je problém se staršímy kešemi kde v listinzích (neudržovaných) kraje nejsou (z historických důvodů - dřív tam nebyly) tady nezbývá než ruční náhon a do databáze geogetu doplnit ručně !!
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#444 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 11:57

...asi mě to někde uteklo, ale dle jakého principu se udělují odznaky za stát? Nějak nechápu #?? / (??%)
  • 0

#445 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 12:31

Procenta např ČR má 14 krajů když mám odlovené keše (aspoň jednu) tak se mi kraj započte takže např já mám 10 krajů = 71.xx % a mám Safírový odznak který je 50% - 75% asi tak, není to dokonalé... taky je to spíš lepší na USA ... že jo v Čechách budem mít všichni vysoké hodnoty :-) nicméně třeba u nás by se to dalo rozdrobit i na okresy atd ale to už budujem české specifikum :-) a na to jsem udělal jiné vlákno...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#446 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 12:38

...dík, už jsem to viděl, jen zapomněl a potřeboval jsem nakopnout :-)
  • 0

#447 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 12:44

hele, okresy mi do toho netahej, ty nemam v db :) a v ten moment by to uz nebylo univerzalne pouzitelny pro ostatni staty... spis bych se drzel dat, ktery jsou na webu, pripadne v PQckach (ale to je jen muj alibismus:)
  • 0

#448 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 12:48

zLOST napsal/a:
hele, okresy mi do toho netahej, ty nemam v db :) a v ten moment by to uz nebylo univerzalne pouzitelny pro ostatni staty...
spis bych se drzel dat, ktery jsou na webu, pripadne v PQckach (ale to je jen muj alibismus:)


Netahám jen je to další nesrovnalost mezi českem a Amerikou
že jo Amerikánec se nadře drobet víc :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#449 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 12:49

amerikanec ma taky mnohem levnejsi benzin, zeano :)
  • 0

#450 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 12:52

no to už bych teď zase tak moc netvrdil :-) bejvávalo i tam pěkně přituhly ceny lol ale je to o polemice (byl sem tam naposled před pěti rokama) lol B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#451 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 135 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 12:55

Osobne bych byl pro vlastni verzi. A kdyz uz se do toho bude sahat, tak bych udelal vypocet na serveru (treba pres to PHP) - predat serveru potrebna cisla, on to vyhodnoti a vrati budto primo HTML nebo po castech jednotlive obrazky, ... Proste navrhnout nejake API. Urcite by to bylo pruznejsi nez delat si nejake predvypocty, pak v ggstat neco, pak dalsi kus v ggstatim pluginu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#452 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 13:02

jeste ze tomuhle nerozumim :)
  • 0

#453 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 13:07

zLOST napsal/a:
jeste ze tomuhle nerozumim :)

nekecej :P
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#454 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 135 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 13:14

Nekeca, nerozumi. On mu ten jeho web a statistiku udelal nejakej znamej nebo tak nekdo :-D
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#455 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 13:16

jj, ale je to hrozny prase.. staci ctrnact dni a uz ani nevi jak tam co funguje..
  • 0

#456 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 13:16

:D:D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#457 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 21:24

gord napsal/a:
Nekeca, nerozumi. On mu ten jeho web a statistiku udelal nejakej znamej nebo tak nekdo :-D


hele, gordiku, rikalo prase, ze kdybys ten web a statistiky chtel vyzkouset, tak staci houknout :)
  • 0

#458 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 13:07

Vrátil jsme se z dovolené a nestačil jsem se divit, kolik mi přibylo odznáčků s vlaječkama! Super, další motivace pro mě dovybarvit si konečně ČR (o Rakousku a dalších zemích ani nemluvě)! Díky za to.

Jen se mi zdálo, že mi to nějak špatně počítá Švýcarsko, a pak jsem na to přišel: ve výpočtu je u Švýcarska použito ve jmenovateli 26 (kantonů, což je oficiální správní rozdělení), nicméně groundspeak jej má rozděleno pouze na 10 "něčeho". Snažil jsem se už v létě zjistit co to je, zřejmě jsou to nějaké regiony, případně grossregiony, ale toto dělení jsem nikde jinde než na gc.com nenašel.

Nicméně by tedy bylo dobré to upravit - na 26 vylovených správních oblastí se ve Švýcarsku nikdo nedostane, ani kdyby se rozkrájel :P.

Když už jsem v tom byl, podíval jsem se i na další státy:

Švýcarsko - v badgegen rozděleno na 26 správních částí, na gc.com na 10

Španělsko - v badgegen rozděleno na 17 správních částí, na gc.com na 19 (navíc extrateritoria Ceuta a Melilla)
USA - v badgegen rozděleno na 50 států, na gc.com na 51 (mají tam navíc District of Columbia, D.C., což nepatří ani do jednoho státu, ale kešky tam jsou - tady mě napadá ještě míň, co s tím, než u Španělska :P )
Nevím, jestli se počítá úlovek kešky v Ceutě, Melille, resp. D.C. do čitatele, ale pravděpodobně asi ano - potom by bylo vhodné upravit i jmenovatel. Hlavně u USA to nicméně bude vypadat divně...

Bulgaria, Croatia, Denmark, Hungary, Iceland imho na gc.com nejsou na regiony rozděleny vůbec; pak by nezbývalo, než kešky do regionů nějak rozhazovat nějakým udělátkem v geogetu.

Ostatní státy jsou ok.
  • 0

#459 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 13:15

Netorack napsal/a:
Vrátil jsme se z dovolené a nestačil jsem se divit, kolik mi přibylo odznáčků s vlaječkama! Super, další motivace pro mě dovybarvit si konečně ČR (o Rakousku a dalších zemích ani nemluvě)! Díky za to.

Jen se mi zdálo, že mi to nějak špatně počítá Švýcarsko, a pak jsem na to přišel: ve výpočtu je u Švýcarska použito ve jmenovateli 26 (kantonů, což je oficiální správní rozdělení), nicméně groundspeak jej má rozděleno pouze na 10 "něčeho". Snažil jsem se už v létě zjistit co to je, zřejmě jsou to nějaké regiony, případně grossregiony, ale toto dělení jsem nikde jinde než na gc.com nenašel.

Nicméně by tedy bylo dobré to upravit - na 26 vylovených správních oblastí se ve Švýcarsku nikdo nedostane, ani kdyby se rozkrájel :P.

Když už jsem v tom byl, podíval jsem se i na další státy:

Švýcarsko - v badgegen rozděleno na 26 správních částí, na gc.com na 10

Španělsko - v badgegen rozděleno na 17 správních částí, na gc.com na 19 (navíc extrateritoria Ceuta a Melilla)
USA - v badgegen rozděleno na 50 států, na gc.com na 51 (mají tam navíc District of Columbia, D.C., což nepatří ani do jednoho státu, ale kešky tam jsou - tady mě napadá ještě míň, co s tím, než u Španělska :P )
Nevím, jestli se počítá úlovek kešky v Ceutě, Melille, resp. D.C. do čitatele, ale pravděpodobně asi ano - potom by bylo vhodné upravit i jmenovatel. Hlavně u USA to nicméně bude vypadat divně...

Bulgaria, Croatia, Denmark, Hungary, Iceland imho na gc.com nejsou na regiony rozděleny vůbec; pak by nezbývalo, než kešky do regionů nějak rozhazovat nějakým udělátkem v geogetu.

Ostatní státy jsou ok.


Dík za prolustrování abych pravdu řekl nekontroloval jsem to ... přebráno z GSAK fóra tak jak leží běží utíká... tudíž to samozřejmě nějak opravím ale není mi jasné jak to pak počítá GSAKařům ... buď si natahují vlastní rozdělení států do GSAKU nebo to musej mít také blbě je to bráno z jejich referenčního souboru

ok drobnosti poladím a dík za kontrolu měly bychom se držet GroundSpeaku :-) ikdyž ne vždycky jsou dokonalí ;)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#460 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 13:18

obavam se, ze rozdeleni vyse zminovanych statu na gc.com bylo delany podle toho jak se zrovna GS nebo komunite chtelo, takze se bohuzel ne vzdy vychazelo z ISO3166-2, ale s tim tezko neco nadelame. leda si krabky rucne prerazovat ke spravnym uzemnim celkum (pak by se i dobre generovaly mapky odlovu pres gugl charts), jenze to asi nebude uplne realny..
  • 0




6 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 6 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama