Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#601 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:24

fremen.cz napsal/a:

zLOST napsal/a:
neboj, von to fremen zas rozbije, aby ses nenudil :)


já jsem jen dokonalý tester... otestuji i to, co to dělat nemá :D


ale juuuu já to beru nejlíp je to vyhodit do placu chyby se najdou rychleji jak tejden přemejšlet co sem kde ještě udělal blbě... :-) já to beru
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#602 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:24

ne, že bych byl překvapen, ale z tradičky je archoved mystery a eventy jsou též archived... nešlo by, aby se ten odznak pisatele dalo nastavit ručně, potažmo nastavit k datu XYZ a od tohoto data by se kontrolovala DTB na délku logů, a pokud by byla větší jak nastavené, tak by se odznak aktualizoval
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#603 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 870 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:30

DrakMrak napsal/a:
kam logy mizí netuším ...
přesněji spíš by byl lepší nějakej efektivní nástroj kterej by tam udržel moje logy plus dejme tomu volitelný počet posledních to by asi nebylo marný... a zbytek promazal určitě by to umravnilo i velikost DB...


Nepamatuje se náhodou někdo, nejlépe autor, zde se vlastní logy uchovávaly i dříve ? Já mám dojem, že přibližně od konce dubna 2010 je tam mám a před tím ne.
  • 0

#604 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:31

pro zajímavost, to co vyhodí Badges před a po update listingů v GG

před update
http://obrazku.cz/ob...gesnoupdate.JPG

po update
http://obrazku.cz/ob...adgesupdate.JPG
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#605 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:32

fremen.cz napsal/a:
ne, že bych byl překvapen, ale z tradičky je archoved mystery a eventy jsou též archived... nešlo by, aby se ten odznak pisatele dalo nastavit ručně, potažmo nastavit k datu XYZ a od tohoto data by se kontrolovala DTB na délku logů, a pokud by byla větší jak nastavené, tak by se odznak aktualizoval


spíš by bylo nejlíp přejmout konstantu z ggstatu kde už je to nějak spočítaný možná by to bylo nejefektivnější :-) navíc se od něj liším teda nevím jestli správně liším nebo nesprávně nevím co tam kolega počítá...
a kde bere LOGY...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#606 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:36

fremen.cz napsal/a:
pro zajímavost, to co vyhodí Badges před a po update listingů v GG

před update
http://obrazku.cz/ob...gesnoupdate.JPG

po update
http://obrazku.cz/ob...adgesupdate.JPG


zajímavý :-) jedna potfora tam zbyla mě se to luxlo celý
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#607 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 870 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:39

DrakMrak napsal/a:
spíš by bylo nejlíp přejmout konstantu z ggstatu kde už je to nějak spočítaný možná by to bylo nejefektivnější :-) navíc se od něj liším teda nevím jestli správně liším nebo nesprávně nevím co tam kolega počítá...
a kde bere LOGY...


Vypadá to, že počítá za slovo skupiny číslic a pak zvláštní znaky. Nejkratší log mám 6 slov a je to pouze jediné slovo "TFTC". K tomu samozřejmě čas a pořadí.
  • 0

#608 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:39

U webcam keší mi to píše že tam nemám vlastní logy i když tam jsou. Je to jiný typ logu (webcam photo taken), tak asi proto
  • 0

#609 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:40

Parkis napsal/a:
U webcam keší mi to píše že tam nemám vlastní logy i když tam jsou. Je to jiný typ logu (webcam photo taken), tak asi proto

to upravím nemám žádnou webcam tak sem si toho nevšiml
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#610 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:41

PMO to byla, to bych neřešil... ;) spíš bych raději, kdyby se mi počítalo moje pisatelství podle těch aktuálních dat a přitom bych nemusel mrvit databázi odlovených a v dnešní době jiných keší B)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#611 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:42

huknu na autora ggstatu ... třeba mi dá k dispozici proměnné ať to nemusím počítat :-) je to celkem pakárna
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#612 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 870 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:55

DrakMrak napsal/a:
huknu na autora ggstatu ... třeba mi dá k dispozici proměnné ať to nemusím počítat :-) je to celkem pakárna


Na druhou stranu ta kontrola vlastních logů bude mít po dotažení smysl, vůbec jsem netušil že u starých odlovů tam ten log není.
  • 0

#613 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:58

ju taky sem na to celkem zíral a ještě větší sranda vytáhlo mi to i dvojáky v LOGU (zřejmě nějaký historický zádrhel) - měl sem u některých keší asi 20 kusů tentýž log v DB dvakrát... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#614 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 968 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:47

jen pro info:

Geoget standardne drzi poslednich 5 logu, to ano, ale plus jeste vsechny "dulezity" logy jako "owner maintenance" atd.. a drzi se i vas "Found It" log.
ja teda nevidim vubec zadnej problem v tom, jednou za cas zaktualizovat nalezeny kese. a po nalezu stejne importuju kese do gg aby tam ten muj log byl.

zavisi na nastaveni zde http://geoget.ararat...formace_o_kesce
  • 0

#615 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:50

mikrom napsal/a:
a po nalezu stejne importuju kese do gg aby tam ten muj log byl.


a ti co to nedělali tak...?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#616 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:56

mikrom napsal/a:
jen pro info:

Geoget standardne drzi poslednich 5 logu, to ano, ale plus jeste vsechny "dulezity" logy jako "owner maintenance" atd.. a drzi se i vas "Found It" log.
ja teda nevidim vubec zadnej problem v tom, jednou za cas zaktualizovat nalezeny kese. a po nalezu stejne importuju kese do gg aby tam ten muj log byl.

zavisi na nastaveni zde http://geoget.ararat...formace_o_kesce


jasný tím je to vysvětlený
tak teď už jen způsob jak naimportovat do GG jen LOGY bez toho aby se změnilo cokoliv v datech keše... jestli taková možnost je ??
já znám cestu přes geojarry ale ta mi nabízí buď všechny keše naráz což může být velkej update nebo je přes GJ možnost x posledních keší ok ale vždy to i zmodifikuje vlastní keš např když se keš změní z Micro na Small tak se to po tom updatu projeví ale u již odlovených keší bych to dejme tomu měnit nechtěl ?? jak na to
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#617 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 968 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:59

no teor. si udelat nejaky falesny GPXko, kde bude figurovat jen ID kese a ten log?.. nevim..
  • 0

#618 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:01

osobně mi to nevadí ... je to vývoj ale jsou lidičky co si to udržují tak jak zalogováno jest... pak je to problémos :-) neb geocaching je živý organizmus B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#619 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:21

takže zkrotil sem ten listing pokud něco je tak se to na konci dá vyhrnout do geogetu plus prohledávám úplně všechny bláboly daného uživatele ;-) zatím to nerozlišuju plus přidána čísla a opravena jedna chybka s češtinou která to trochu mršila ....B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#620 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 19:10

Ahoj DrakuMraku...mám dotaz...čerstve jsem si vygeneroval odznacky s novou verzi a u Authora se mi zobrazuje odznak (obrazek) CWG..oba ukazatele jsou teda nezobrazeny - nedosahuju ani na Bronze...je to chybka u mě, nebo jde o chybku globální?? díky
  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama