Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#641 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 23:16

nooo už by to mělo být stabilní.... tohle opravdu kontroluje jen LOGOVACÍ LOGy mohls mít u keše třeba WriteNote ale nemusel tam být LOGOVACÍ teď už to neprojde :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#642 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 23:18

v pohodě... se svým pisatelským výkonem jsem momentálně spokojen :D chtělo by to ted už jen ten locker... a zcela bez výmluv, napsat si to neumím :|
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#643 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 23:23

Prosimtě, a co je ten special CS odznak? Ani u tebe na webu jsem to nenašel
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#644 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 23:26

fremen.cz napsal/a:
Prosimtě, a co je ten special CS odznak? Ani u tebe na webu jsem to nenašel

naše český speciality zatím jen CWG doplňuju WEB pomalu :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#645 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 7:14

Každopádně díky za novou verzi a opravy...už se teším až ji prubnu...
  • 0

#646 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 135 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 8:15

zLOST: jak jsi obratil progresy, pripada mi ted nelogicka barevnost. Cekal bych ztmavovani obracene, tedy tak, jak to bylo puvodne - zacina nejsvetlejsim, zbyva nejvetsi dil k dalsimu kroku.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#647 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 9:30

50 slov na bronz ? To je kruté, můj průměr je 29 :(
  • 0

#648 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 9:33

Arne1 napsal/a:
50 slov na bronz ? To je kruté, můj průměr je 29 :(

eeee jak 50 já myslel, že 30 :-D mám lehce nad 30 a mám BRONZ
asi zahrnu i ty smajlíky do slov ono to pak docela naskočí chicht B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#649 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 9:35

smajlíky neeee! Člověk by pak nastřílel ke konci logu nudli smajlů a bylo by... slovo je prostě slovo
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#650 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 9:48

DrakMrak napsal/a:

Arne1 napsal/a:
50 slov na bronz ? To je kruté, můj průměr je 29 :(

eeee jak 50 já myslel, že 30 :-D mám lehce nad 30 a mám BRONZ
asi zahrnu i ty smajlíky do slov ono to pak docela naskočí chicht B)

Anebo to máš blbě okomentované, já se do programu nedíval. Ale stejně, MaFa mi v GGStatu spočítal 35, to už vypadá lépe :)
  • 0

#651 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 9:49

ale kolega z ggstatu je bere jako slovo asi jinak si nedovedu vysvětlit ten rozdíl.... sem porovnával svůj nejdelší text na GC15720 MSWord --> 368 slov Notepad++ --> 368 slov Já --> 375 slov GgStat --> 444 slov a teď babo raď B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#652 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 9:50

ten snad počítá i s mezerama mezi slovy
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#653 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 9:54

tuším i kde jsou rezervy u mě :-D
např takové "P.S." jsou u mě dvě slova u Wordu jedno
ale to už by bylo na složitější detekci... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#654 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 10:05

Znovu jsem smekl klobouk nad dalšími rozšířeními. Můžu poprosit o droboukou radu? BG mi vypsal 5 keší u kterých nemám log (geniální !!) do miniseznamu. poraďte prosím někdo co mám udělat abych právě u těchto keší log dostáhnul. díky moc A teď jsem zjistil zásadní problém - jde o keše, které byly později přesunuty na premium, a tedy už k nim asi nic nestáhnu. Tak asi tyto logy zůstanou v propadlišti dějin (zajímavé je, že pro některé jiné keše po mém odlovu přesunuté do premium kategorie se log stáhl - ale to asi tedy už v minulosti, kdy ještě premium nebyly)
  • 0

#655 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 10:13

asi nejjednodušší je to přes geojarry (musíš ho mít nainstalovaný) buď - vlézt na detail keše (dvojklik) na keši a tam dát v liště "Stáhnout listing se všemi logy" - druhá varianta pro všechny naráz z lišty GeoGetu Keše nalezené (všechny mé logy) - nebo přímo pustit GeoJarry a vybrat dotaz : Keše nalezené (všechny mé logy) a případně si ho upravit např posledních 10 keší aby to neskenovalo všechny nalezené (tak to dělám pro dotažení logů po posledním lovu) no a bez geojarry jedině přes PQ stáhnout si pro dané keše PQ jinak pak nevím ... dejte náměty pokud víte lepší cestu B) sem taky jedno ucho :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#656 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 10:16

jinak důležité je mít nastavený GeoGet aby si vaše LOGY pamatoval jinak je schutí zahazuje jako nepotřebné viz poznámky od Microma... je to v nastavení... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#657 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 10:22

- vyfiltrovat si do seznamu kese, u kterych ti chybi log - pomoci ctrl+a je oznacit - na liste (nebo v menu pluginy -> geojarry) spustit prikaz "GeoJarry - stahnout listing se vsemi logy" V GG neni treba nic nastavovat, vlastni logy si pamatuje VZDY. Jen musi mit clovek nastaveno jmeno v nastaveni, ale bez nej by spousta veci nefungovala, takze to predpokladam, ze nastavene mas. Co se tyka zasadniho zjisteneho problemu - vypis seznam kodu, ja ti klidne potaham listingy/gpx na naimportovani do GG. Ozvi se mi na icq.
  • 0

#658 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 10:44

medwyn_cz napsal/a:
- vyfiltrovat si do seznamu kese, u kterych ti chybi log
- pomoci ctrl+a je oznacit
- na liste (nebo v menu pluginy -> geojarry) spustit prikaz "GeoJarry - stahnout listing se vsemi logy"

V GG neni treba nic nastavovat, vlastni logy si pamatuje VZDY. Jen musi mit clovek nastaveno jmeno v nastaveni, ale bez nej by spousta veci nefungovala, takze to predpokladam, ze nastavene mas.


Co se tyka zasadniho zjisteneho problemu - vypis seznam kodu, ja ti klidne potaham listingy/gpx na naimportovani do GG. Ozvi se mi na icq.

dík já asi jen neoznačil Ctrl+A lol pak mi to jelo vždycky přes všechny nalezené njn stačí nakopnout.... takže s geojarry je to flaštička pro PM uživatele...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#659 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 11:08

to medwyn_cz díky za nabídku pomoci, moc rád využiju, ale bohužel nemám icq. můžu ti to poslat na mail přes gc profil?
  • 0

#660 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 11:19

medwyn_cz napsal/a:
- vyfiltrovat si do seznamu kese, u kterych ti chybi log
- pomoci ctrl+a je oznacit
- na liste (nebo v menu pluginy -> geojarry) spustit prikaz "GeoJarry - stahnout listing se vsemi logy"

V GG neni treba nic nastavovat, vlastni logy si pamatuje VZDY. Jen musi mit clovek nastaveno jmeno v nastaveni, ale bez nej by spousta veci nefungovala, takze to predpokladam, ze nastavene mas.


Co se tyka zasadniho zjisteneho problemu - vypis seznam kodu, ja ti klidne potaham listingy/gpx na naimportovani do GG. Ozvi se mi na icq.

Nechápu co filtrovat. Vždyť přece DrakMrak na konci otevře v GeoGetu seznam který je zapotřebí znovu načíst. Takže v něm akorát označím ty které chci (aby to třebas nebyla celá tisícovka) a dám stáhnout.

A vlastní logy si pamatuje vždy - ale jen pokud je to nastavené v konfiguraci. Před loňským květnem to tam asi nebylo nebo to bylo default jinak.
  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama