Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#941 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 968 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 16:23

jediny co, tak, ze autostat vola GgStat s absolutnimi a ne relativnimi cestami..
"C:\Users\mikrom\Dropbox\GeoGet\data\script\GgStat\GgStat.exe" -d "C:\Users\mikrom\Dropbox\GeoGet\data\geoget.db3" -o "C:\Users\mikrom\Dropbox\GeoGet\data\script\AutoStat\last\GgStats.html" -t "C:\Users\mikrom\Dropbox\GeoGet\data\script\AutoStat\templates\mikrom.cz" -x 50.16250 -y 15.80607 -c "mikrom"

orig GgStat.ggp to vola tusim relativne k datadir. nevim co je lepsi, svyho casu to bejvalo tak, ze kazda verze autostatu to volala jinak, a dycky to nekomu nechodilo. s timhle nema problem nikdo. resp. nikdo kro nepouziva v cestach nabodenicka.


  • 0

#942 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 16:59

gord napsal/a:
Ja myslim, ze ani jinde byt nemuze, GG by s ni nedokazal pracovat. Pracuje jen s databazemi v DATADIRu.

já si to taky myslím proto sem to nikdy neřešil a cesty tam nemám prostě DB byla v Datadiru a šmitec no nic večer na to juknu a vyzkouším co z toho leze asi i nainstaluju Autostat abych zjistil jak to funguje ..... ikdyž se mi do toho moc nechce :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#943 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 17:02

mikrom napsal/a:
jediny co, tak, ze autostat vola GgStat s absolutnimi a ne relativnimi cestami..

"C:\Users\mikrom\Dropbox\GeoGet\data\script\GgStat\GgStat.exe" -d "C:\Users\mikrom\Dropbox\GeoGet\data\geoget.db3" -o "C:\Users\mikrom\Dropbox\GeoGet\data\script\AutoStat\last\GgStats.html" -t "C:\Users\mikrom\Dropbox\GeoGet\data\script\AutoStat\templates\mikrom.cz" -x 50.16250 -y 15.80607 -c "mikrom"

orig GgStat.ggp to vola tusim relativne k datadir. nevim co je lepsi, svyho casu to bejvalo tak, ze kazda verze autostatu to volala jinak, a dycky to nekomu nechodilo. s timhle nema problem nikdo. resp. nikdo kro nepouziva v cestach nabodenicka.

nábodeníčka snad nikdo nemá a pokud jo no tak holt má problém...
to by mohli být ti co si to nainstalovali geoget jako klasický program a tím pádem se jim datadir vytvoří na cestě třeba u Windows 7 "C:\users\Franta Omáčka\...... a už můžou mít potíž... B)

ale za to nemůžou to jim dělá systém...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#944 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 968 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 7:31

no divil by ses jak se rozmahaj pripady s nickem na gc s nabodenickama a s nazvem uziv. profilu na win jakbysmet. a pak koukas jak je v documents and setting slozka napr. u kamose "Duhoš" a taky tam je "Duho∅" kde jsou v datech aplikaci programy co to nezvladly :D
  • 0

#945 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 7:34

mikrom napsal/a:
no divil by ses jak se rozmahaj pripady s nickem na gc s nabodenickama a s nazvem uziv. profilu na win jakbysmet.
a pak koukas jak je v documents and setting slozka napr. u kamose "Duhoš" a taky tam je "Duho∅" kde jsou v datech aplikaci programy co to nezvladly :D

Nedivil :-) když sem instaloval wokna byl sem zbrklej a zapoměl na to a mám to stejně BLBĚ a to sem ostřílenej pes grrrr oni to ty windows tak dobře podsunou, že si to neuvědomíš, že ti to zprzní název adresáře .... doma sem to podchytil jsa vyškolen.... :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#946 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 7:36

a nechteli byste pouzivat OS, kterej je komplet v utf8? :) svet je pak krasnejsi...
  • 0

#947 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 7:42

zLOST napsal/a:
a nechteli byste pouzivat OS, kterej je komplet v utf8? :) svet je pak krasnejsi...

njn život je boj :-D
já myslím, že WIN7 už jsou taky problém je spíš s některejma softama který jsou postarší prostě to je vývoj... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#948 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 527 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 7:50

zLOST napsal/a:
a nechteli byste pouzivat OS, kterej je komplet v utf8? :) svet je pak krasnejsi...


Ale ony Windows jsou komplet v unicode!

Problem je v tom, ze GG neni napsany pro unicode API, ackoliv sam v sobe data spravuje v unicode. A predelat GG komplet do unicode je vcelku snadne, staci mit prebytecnych dvacet litru a pul roku casu...

Nicmene s temi adresari porad nechapu, co ma kdo za problem. ja nejak problem s diakritikou v nazvu adresaru nevidim. Kdyz predavam adresar nejake API funkci, prekoduji jej do ANSI. Pokud chci zapsat davku pro CMD.exe, pak prekoduji do OEM. Obe konverze Geoget umi.
  • 0

#949 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 8:02

no já tomu taky moc nerozumím když jsem psal BadgeGen a ještě tam nebyla funkce přepínání dvou DB tak sem vůbec DB neřešil prostě jak to z ggsexpr přišlo tak sem to sežvejkal a vyplivl DB už byla otevřená ggstatem a ggsexpr a já přebral tu samou a najednou je nějakej problém...
to přepínání DB kvůli waymarkům funguje tak, že předpokládá že DB je v Datovém uložišti geogetu takže se opět o nějaké adresáře nestarám...

# hlavní databáze
EVALLOCALVAR GGS_MAIN_DB 'geoget.db3'
# sekundární DB - prázdná je všechno v základní DB
EVALLOCALVAR GGS_SECOND_DB 'waymarking.db3'
.........
.........
# Prepnuti databaze pokud je potreba waymarking tahat z jiné DB
EVALLOCALVAR GGS_WAYMARK_DB return (('%GGS_SECOND_DB%' eq '') ? '%GGS_MAIN_DB%' : '%GGS_SECOND_DB%')
#-------------------
DB %GGS_WAYMARK_DB%
#-------------------
.......
.......
.......
#----------------- Navrat na puvodni DB
DB %GGS_MAIN_DB%
#-----------------

a to je vše co dělám s DB takže jsou otázky
- mám k tomu přidat cestu aby bylo umístění absolutní ??
- mám si DB na začátku přepnout ??

(ggsExpr to ale podle mě dělá za mě tak nevím proč bych to dělal)

a hlavní DB se vlastně přepíná jen kvůli waymarkingu jinak to tam nebylo doteď potřeba takže by to ještě chtělo dodělat výběr názvu hlavní DB protože ta se nemusí jmenovat 'geoget.db3'
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#950 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 8:09

eee možná to je ten problém s těmi adresáři ... když má někdo název db jinej než 'geoget.db3' a já mu to v půlce přepnu natvrdo na 'geoget.db3' tak se to asi nedodělá hmhm ok to by mohlo být to upravím v novém xichtíku ale to je max co může být za problém...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#951 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 8:12

kurna, jak ja su rad, ze todle resit nemusim :) a navic tomu stejne ani nerozumim..
  • 0

#952 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 8:14

nebo spíš si budu brát název main DB z ggstatu ... což doteď nebylo ale důvod je na snadě starej ggsexpr nepředával ggstat parametry dovnitř teď už to umí a mě to nenapadlo ok :-) vylepšíme to B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#953 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 8:15

zLOST napsal/a:
kurna, jak ja su rad, ze todle resit nemusim :) a navic tomu stejne ani nerozumim..

buď rád :P
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#954 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 13:13

Náhodou jsem objevil v profilech kolegů tuhle hezky vypadající věc a zkusil jsem si to taky přidat do Geogetu. Zdařilo se hned napoprvé, akorát mi správně nefunguje pásek. Zobrazuje se mi bílý, i když bych podle uvedených kritérií asi mohl mít zelený. Chci se tedy zeptat, co bych měl nastavit jinak, aby to fungovalo. Možná jsem hledal špatně, ale nenašel jsem to tady ani jinde. Děkuji. :)
  • 0

#955 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 13:16

Pajast napsal/a:
Náhodou jsem objevil v profilech kolegů tuhle hezky vypadající věc a zkusil jsem si to taky přidat do Geogetu. Zdařilo se hned napoprvé, akorát mi správně nefunguje pásek. Zobrazuje se mi bílý, i když bych podle uvedených kritérií asi mohl mít zelený.
Chci se tedy zeptat, co bych měl nastavit jinak, aby to fungovalo. Možná jsem hledal špatně, ale nenašel jsem to tady ani jinde. Děkuji. :)

počkej na novou verzi některý věci překopám ju
pak to doladíme kdyby ti to nefungovalo doufám, že do konce týdne vypustím novější verzi
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#956 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 13:40

Díky moc. Tohle samozřejmě není žádná zásadní věc, která by mě trápila. :) Já sám bych nic podobného nenaprogramoval, proto smekám klobouk před každým, kdo to umí. A samozřejmě moc děkuju! :)
  • 0

#957 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 13:43

Pajast napsal/a:
Díky moc. Tohle samozřejmě není žádná zásadní věc, která by mě trápila. :) Já sám bych nic podobného nenaprogramoval, proto smekám klobouk před každým, kdo to umí. A samozřejmě moc děkuju! :)

ozvy se až po nové verzi kdyby to zase nebylo... tak to dohledáme ok B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#958 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 16:15

Ad cesty: na začátku když pustím statistiky tak mi Autostat píše: datsadir=C:\users\username\Appdata\Roaming\GeoGet\script\Autostat\last\gjtemp\ Když pak jede finální okno, kde sleduju generování statistik, vidím, že se pouští Ggsexpr start a na dalším řádku Plugin error - soubor C:\Users\username\Appdata\Roaming\GeoGet\geoget.db3 neexistuje.
  • 0

#959 LukasKotek

LukasKotek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 23:30

Pořád si tu s tím hraji a ty odznáčky se mi nezobrazují po aktualizaci Autostatu z verze 2.53 na 3.0.0.13 :-/ nainstaloval jsem to podruhé s nižšími verzemi a nic nedělá problém až na ten autostat :-/ Myslíš, že novou verzí se to dá opět do pořádku nebo je chyba ještě někde na mé straně? :-/
  • 0

#960 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 6:42

Pracujeme s Gordem na umravnění těch adresářů mimo jiné... doufám, že se nám to podaří dát do latě... problémy mohou být tři 1) že se databáze nejmenuje geoget.db3 (to působí jeden zádrhel) 2) že autostat zadává absolutní cesty s v nich jsou nábodeníčka (čeština) a s tím se asi nepopasujeme takže se dělají úpravy jak v BadgeGen tak v GgsExpr 3) autostat zadává nějaký divný adresář db ?!?! B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama