Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#1041 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 14:14

Jo že se zadává numero jsem našel... otázka je, jak identifikovat ECHT NIGHT krabice (podle bookmarku je to "špatně" - viz popis odznaku na webu) PS: ne, nepamatuji si z hlavy na 100% co je opravdu night krabice PSS: a co teprve lidi s 1-2000+ odlovy, ti to dohromady už vubec nedají podle reality :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#1042 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 14:21

no nevím mám 871 kešulí a z toho jen dvě jsou echt noční... víc to fakt komentovat nebudu já to nevymyslel. Moje myšlenka je ten Noční Cacher který má smysl pokud si zapisuješ časy odlovu a použiješ plugin SvetloTma podle mě je podstatně zajímavější než Night-Owl nicméně přebírám ty odznaky z originálního tak je tam kdyby třeba někomu chyběl...
Takže jestli si chceš postěžovat musíš ke GSAKům :D tam to někdo vymyslel... osobně se mi nelíbí...
Nicméně na to konto pracuji na podstatně lepším vypínání odznáčků kde si prostě pro tebe nezajímavé věci vypneš pěkně po jednom...
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1043 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 14:30

jinak tady jsou souhrně popisy odznáčků i českých i s komentáři a postřehy:
http://dmw.gringo.cz...he_night_cacher
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1044 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 17:17

super...díky moc za novou verzi..odznáčky mě fakt berou :-))
  • 0

#1045 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 18:23

fremen.cz napsal/a:
..........
PS: ne, nepamatuji si z hlavy na 100% co je opravdu night krabice
PSS: a co teprve lidi s 1-2000+ odlovy, ti to dohromady už vubec nedají podle reality :D


Ale jo, na cca 2,6k mám 13 night caches (nebo recommended at night), zabralo to cca 20 minut. Je pravda, že dost pomohl plugin SvětloTma + důsledný zápis časů odlovu. Myslím, že čerpat údaje odtud by mělo smysl, ale vůbec netuším, jak moc by to bylo složité. Pokud je ale odznak myšlen jako ocenění jen za night cache, tak pak je to samozřejmě bezpředmětné.
  • 0

#1046 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 18:26

je opravdu myšlen jako ocenění jen za kompletně night cache.... aspoň tak jsem to pochopil z popisu a ono i podle té škály co je na něm nastavená to na moc keší není to by byli hned všichni diamantoví B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1047 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 18:38

V tom případě 13 ks :D
  • 0

#1048 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 19:24

Já jen 2ks těch Owling ;) Je to sice horší jak oněch 15 nebo kolik mi vyblil Temný bookmark, ale... budeme poctiví ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#1049 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 19:34

Já si ze svých cca 1,6 k přesně vybavuju kolik jich bylo nočních. Přesně 10 opravdu nočních. Zajímavé je, že když zadám do tabulky 10, odznáček se mi nevygeneruje. Když ale zadám 11, odznáček už tam mám.
  • 0

#1050 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 19:41

Chasseur23 napsal/a:
Já si ze svých cca 1,6 k přesně vybavuju kolik jich bylo nočních. Přesně 10 opravdu nočních. Zajímavé je, že když zadám do tabulky 10, odznáček se mi nevygeneruje. Když ale zadám 11, odznáček už tam mám.

mrknu asi nějaká ošibka....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1051 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 19:44

DrakMrak napsal/a:

Chasseur23 napsal/a:
Já si ze svých cca 1,6 k přesně vybavuju kolik jich bylo nočních. Přesně 10 opravdu nočních. Zajímavé je, že když zadám do tabulky 10, odznáček se mi nevygeneruje. Když ale zadám 11, odznáček už tam mám.

mrknu asi nějaká ošibka....

tak ju je tam v podmínce jedna chybička s tou 10-tkou opravím....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1052 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 19:55

Super. Dík Draku ;)
  • 0

#1053 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 20:52

tak 3.0.2 je tam...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1054 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 22:20

...noční kešky jsou v poho - celkem mám přes 1,6, ale přesně vím že noční byly jen 4 :D ...díky za dobře odvedenou práci
  • 0

#1055 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 22:23

Ahoj, Moc hezke. Mam pouze jeden postreh a prosbu o opravu. Nemas opet case-sensitive identifikaci uzivatele? Pri nastavovani BadgeGen mi to oznamilo, ze mam cca 850 cache bez vlastniho logu, coz neni pravda. Pamatuji si, ze toto mi to uz jednou delalo a byl to tento problem. Problem je castecne i na me strane, nebot jsem v prubehu me geokariery zmenil nick z "dardalion" na "Dardalion".
  • 0

#1056 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 22:49

hmmm myslím sem s tím nic nedělal ikdyž nevím mrknu na to
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1057 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 11:20

Hmmm, tak mě to z nějakého důvodu nenačítá odznak The Author. Není to žádná tragédie :-), ale před tím to fungovalo. Jinak zbytek vypadá naprosto v pořádku ;-) akorát ty noční keše se mi zdaj trochu podhodnocený :-) Moc děkuju za novou verzi odznáčků :-)
  • 0

#1058 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 11:32

Author nevím nic sem tam neměnil..... ale víš jak může se stát... U toho podhodnocení: Night-Owl: je na echt noční keše já mám 872 a z toho 2 (je podle originálu) Night Cacher: si myslím je slušně nadimenzovanej
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1059 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 21:35

Dardalion napsal/a:
Nemas opet case-sensitive identifikaci uzivatele? Pri nastavovani BadgeGen mi to oznamilo, ze mam cca 850 cache bez vlastniho logu, coz neni pravda. Pamatuji si, ze toto mi to uz jednou delalo a byl to tento problem. Problem je castecne i na me strane, nebot jsem v prubehu me geokariery zmenil nick z "dardalion" na "Dardalion".


Nedalo mi to a podival jsem se do zdrojaku. V souboru BadgeGenSetting.ggp.pas mas ve verzi 2.0.6 podminku
if ((Lowercase(g.Logs[j].finder) = Lowercase(GEOGET_OWNER))
kdezto ve verzi 3.0.2 ta podminka vypada nasledovne
if ((UtfToAnsi(g.Logs[j].finder) = GEOGET_OWNER)

Nemohlo by to byt zpusobene timto?
  • 0

#1060 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 21:38

Dardalion napsal/a:

Dardalion napsal/a:
Nemas opet case-sensitive identifikaci uzivatele? Pri nastavovani BadgeGen mi to oznamilo, ze mam cca 850 cache bez vlastniho logu, coz neni pravda. Pamatuji si, ze toto mi to uz jednou delalo a byl to tento problem. Problem je castecne i na me strane, nebot jsem v prubehu me geokariery zmenil nick z "dardalion" na "Dardalion".


Nedalo mi to a podival jsem se do zdrojaku. V souboru BadgeGenSetting.ggp.pas mas ve verzi 2.0.6 podminku
if ((Lowercase(g.Logs[j].finder) = Lowercase(GEOGET_OWNER))
kdezto ve verzi 3.0.2 ta podminka vypada nasledovne
if ((UtfToAnsi(g.Logs[j].finder) = GEOGET_OWNER)

Nemohlo by to byt zpusobene timto?


už jsem si to upravil nevím kde se mi to vypařilo ... holt stalo se už to mám i zazálohovaný... ještě něco hledám jak to bude hodím verzi nejpozději zejtra pak jedu na tejden na dovču B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama