Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#1061 minigibboni

minigibboni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 6:48

Zdravím, nejdřív díky za super scriptík a jeho další vývoj. No a teď po cukru trochu biče... Mám problém, mám trochu víc prolezlé Turecko, i když 10% to stejně nebude a BadgeGen bere hodnoty přímo z informace o keši, tj. z PQ, které se přepisuje. 1) Tento údaj je zavádějící (určuje jej autor keše a ne poloha keše) 2) Konkrétně Turecko ho nemá vůbec (nebo ty mé keše ho nemají) 3) Když jsem si dal tu práci a provincie dohledal ručně, tak mi je PQ smázly Rád bych přišel s nějakým nápadem, ale neznám přesné vazby, takže radši sobecky radši nic nenavrhnu... Díky.
  • 0
Jana&Michael&Ondřej&Matěj

#1062 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 7:02

minigibboni napsal/a:
Zdravím, nejdřív díky za super scriptík a jeho další vývoj. No a teď po cukru trochu biče... Mám problém, mám trochu víc prolezlé Turecko, i když 10% to stejně nebude a BadgeGen bere hodnoty přímo z informace o keši, tj. z PQ, které se přepisuje.
1) Tento údaj je zavádějící (určuje jej autor keše a ne poloha keše)
2) Konkrétně Turecko ho nemá vůbec (nebo ty mé keše ho nemají)
3) Když jsem si dal tu práci a provincie dohledal ručně, tak mi je PQ smázly
Rád bych přišel s nějakým nápadem, ale neznám přesné vazby, takže radši sobecky radši nic nenavrhnu...
Díky.


ad 3)
Zatím bohužel beru věci z PQ jediný + co jsem tam dodělal právě z tohoto důvodu je, že pokud by keše neměly provincie (kraje) tak se i tak načte alespoň jeden kraj je to zobrazeno i v hintu když najedeš nad odznáček myší tak pokud se ti v hintu objeví ? tak tam máš nedefinované kešky - teda nedefinovanou oblast u keše.
Jediný co by na to pomohlo, je že by se daly dopočítat regiony podle souřadnic což myslím u GSAKu jde u GeoGetu nevím jak úplně přesně toho docílit .. no ani sem se po tom zatím nepídil ale myslím by to mělo nějak jít

ad 1) ano je zavádějící ale v mnoha zemích už je to zkorigováno a sedí to (bohužel v mnoha taky ne)
ad 2) nevím v turecku sem nebyl

na závěr:
Země jsou věc otevřená zatím ale postupně se to vyvíjí a lepší... i groundspeak má snahu to rozkouskovat na regiony a dát tomu řád takže ono se to postupně vyvine ... nedávno bylo rozkouskováno Maďarsko a prostě to postupuje
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1063 minigibboni

minigibboni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 7:15

Díky za okamžitou odpověď, z dlouhodobého hlediska se to určitě zlepší, když já jsem strašně netrpělivý. Až budu mít chvilku čas (asi tak za dva roky??) tak to pořádně nastuduju a pokusím se vytvořit plug-in třeba s názvem "Nedodělky či nedotahy GroundSpeaku". Představa by byla zažazení scriptu do Combine těsně před tvorbu statistik. Už mám dva úkoly: 1) Přepis druhu keše podle ID z "event" na "lost and found" 2) Přepis území keše podle ID asi ze spešl tagu... Stejně díky moc. Třeba to nebudou dva roky...
  • 0
Jana&Michael&Ondřej&Matěj

#1064 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 7:15

Taky je to i na reviewrech a možná i celé geopartě... U nás proběhlo zařazení do Krajů a kešky prostě svůj Kraj mají myslím si, že všechny Třeba v Rakousku už to tak není nevím jak v dalších zemích... slováci v tom měli chvilku binec ale už to taky srovnali... prostě asi je potřeba vydržať a nebo někdo z místních machrů musí říct jak přiřadit kraje jinemjm státům :-) růčo nějakým skriptem B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1065 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 7:17

minigibboni napsal/a:
Díky za okamžitou odpověď, z dlouhodobého hlediska se to určitě zlepší, když já jsem strašně netrpělivý. Až budu mít chvilku čas (asi tak za dva roky??) tak to pořádně nastuduju a pokusím se vytvořit plug-in třeba s názvem "Nedodělky či nedotahy GroundSpeaku". Představa by byla zažazení scriptu do Combine těsně před tvorbu statistik. Už mám dva úkoly:
1) Přepis druhu keše podle ID z "event" na "lost and found"
2) Přepis území keše podle ID asi ze spešl tagu...
Stejně díky moc. Třeba to nebudou dva roky...


Jo ono by se toho dalo :-D jen mít čas to znám
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1066 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 11:01

zajímavý update...

~~~ 29.7.2011 11:57:52 C:\GeoGet\data\script\BadgeGen\BadgeGenSettingSilent.ggp.pas ~~~
[Chyba] C:\GeoGet\data\script\BadgeGen\BadgeGenSettingSilent.ggp.pas(461:48): Type mismatch

  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#1067 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 11:32

fremen.cz napsal/a:
zajímavý update...

~~~ 29.7.2011 11:57:52 C:\GeoGet\data\script\BadgeGen\BadgeGenSettingSilent.ggp.pas ~~~
[Chyba] C:\GeoGet\data\script\BadgeGen\BadgeGenSettingSilent.ggp.pas(461:48): Type mismatch


hmm závorka jedna blbá :D
no nic vydržte moment v té silent verzi je prostě překlep... a protože ji nepoužívám tak sem to nezjistil grrrrr B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1068 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 11:38

DrakMrak napsal/a:

hmm závorka jedna blbá :D
no nic vydržte moment v té silent verzi je prostě překlep... a protože ji nepoužívám tak sem to nezjistil grrrrr B)


Tohle varování mi GG vyblil hned po instalaci dole v oznamovacím poli chyb skriptů... příště sleduj žluty trojúhelníky ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#1069 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 11:41

prťavej trojúhelník no prostě jsem ho zazdil :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1070 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2011 - 11:42

ale všechno špatný k něčemu dobrý ještě jsem opravil jednu drobnost po updatu se vždycky vyply grafy... měl sem tam taky drobnou nepřesnost... :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1071 Abhoras

Abhoras

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2011 - 12:16

Měl bych dvě věci 1) Nefunguje mi odznak Nigth-Owl. V ksichtu jsem ho nastavil, v .cfg souboru má taky správnou hodnotu, ale odznak se negeneruje (není ve výstupním HTML) 2) Dá se nějak odmazat odřádkování mezi různými barvami odznáčků? Např. mám jeden zelený, tak ho nehci mít na samostatné řádce ale v jedné spolu s červenými. V předchozí verzi to šlo úpravou templatu, ale teď jsem to nenašel. Jinak teda good job.
  • 0

#1072 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 870 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2011 - 12:20

DrakMrak napsal/a:
Taky je to i na reviewrech a možná i celé geopartě...
U nás proběhlo zařazení do Krajů a kešky prostě svůj Kraj mají myslím si, že všechny
Třeba v Rakousku už to tak není nevím jak v dalších zemích... slováci v tom měli chvilku binec ale už to taky srovnali... prostě asi je potřeba vydržať
a nebo někdo z místních machrů musí říct jak přiřadit kraje jinemjm státům :-)
růčo nějakým skriptem B)


Stejně jako u nás okresy - máme přece skript pro rozdělování známých států. Rozhodně Rakousko a Maďarsko umíme.
Výsledek je v Tagu.
  • 0

#1073 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2011 - 16:38

Arne1 napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
Taky je to i na reviewrech a možná i celé geopartě...
U nás proběhlo zařazení do Krajů a kešky prostě svůj Kraj mají myslím si, že všechny
Třeba v Rakousku už to tak není nevím jak v dalších zemích... slováci v tom měli chvilku binec ale už to taky srovnali... prostě asi je potřeba vydržať
a nebo někdo z místních machrů musí říct jak přiřadit kraje jinemjm státům :-)
růčo nějakým skriptem B)


Stejně jako u nás okresy - máme přece skript pro rozdělování známých států. Rozhodně Rakousko a Maďarsko umíme.
Výsledek je v Tagu.

asi jo ale zatím jsem s tím nic nedělal budu na to muset juknout a případně upravit dotazy....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1074 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 11:41

Mám malý problém. Pakliže si pustím BadgeGen Settings, upravím někteé hodnoty (TB, GC) a dá vše Uložit, skript mi zaktualizje jednu kešku ulovenou 1.června 2011 ve 23.36 a přesune ji do následujícího dne, čas nezmění. Poznám to snadno, zkrátí se mi souvislý úsek lovu o jeden měsíc. Děje se tak pouze v souvislosti s BadgeGen Settings. Nevíš, kde by mohl být zakopán pes?
  • 0

#1075 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 11:42

Merencin napsal/a:
Mám malý problém. Pakliže si pustím BadgeGen Settings, upravím někteé hodnoty (TB, GC) a dá vše Uložit, skript mi zaktualizje jednu kešku ulovenou 1.června 2011 ve 23.36 a přesune ji do následujícího dne, čas nezmění. Poznám to snadno, zkrátí se mi souvislý úsek lovu o jeden měsíc.

Děje se tak pouze v souvislosti s BadgeGen Settings. Nevíš, kde by mohl být zakopán pes?



BTW: Ta keška se jmenuje Noční můra. ;)
  • 0

#1076 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 21:30

jak se vrátím z dovči mrknu na to ju.... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1077 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:27

Kolik je potřeba nálezů aby se mi zobrazil odznáček za španělsko...mam 35 keší a to jsem myslel že to bude stačit :(
  • 0

#1078 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 135 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:43

Odznacky za staty nejsou za pocet kesi, ale za pocet "kraju". Pokud si ve statistice zobrazis vsechny odznacky, ty, na ktere nedosahnes, tam jsou sedive. Kdyz ne ne najedes mysi, zobrazi se ti limity. Bronzovy je od 10 %, ale netusim, zda je Spanelsko jiz pripraveno. EDIT: tak je pripraveno, a potrebujes 2 z 19 "kraju". Mas jen jeden.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1079 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:47

Sakra.......že sem si s GG nezačal hrát už před dovolenou :( . Ale díky za odpověd
  • 0

#1080 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:51

convert23 napsal/a:
Kolik je potřeba nálezů aby se mi zobrazil odznáček za španělsko...mam 35 keší a to jsem myslel že to bude stačit :(

Nepočítají se keše ale regiony... takže pokud jsi lovil v jednom regionu Španělska nemusí to stačit na odznak ... španělsko má 19 regionů takže potřebuješ lovit aspoň ve dvou aby to přesáhlo 10% B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama