Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#501 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 10:39

Myslel jsem si to,ale raději jsem se nechal ujistit,díky za info.
  • 0

#502 Irigi&Maruska

Irigi&Maruska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 16:42

Zdravím, dostal jsem se do problému - importoval jsem nějaké keše pomocí GeoJarry, byli s tím nějaké problémy, několikrát jsem je vyřazoval a nahrával znovu. Asi jsem něco změnil. Nyní se mi při generování statistik nespustí korektně šablona BadgeGenu. Skript skončí generování souboru v Template_BadgeGen.cfg (includuje se správně, začátek souboru ovlivní hlavičku v html souboru) na řádku PLUGIN .\script\GgStat\GgsExpr.exe hláškou Plugin error - Bad file descriptor Soubor GgsExpr.exe na svém místě je, nevíte prosím, čím by to mohlo být? Děkuji!
  • 0

#503 Irigi&Maruska

Irigi&Maruska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 16:47

Ještě dodám, že jsem to pak zkoušel i se starou databází keší, takže by to nemělo být chybou v ní..
  • 0

#504 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 18:13

irigi napsal/a:
Zdravím,
dostal jsem se do problému - importoval jsem nějaké keše pomocí GeoJarry, byli s tím nějaké problémy, několikrát jsem je vyřazoval a nahrával znovu. Asi jsem něco změnil. Nyní se mi při generování statistik nespustí korektně šablona BadgeGenu. Skript skončí generování souboru v Template_BadgeGen.cfg (includuje se správně, začátek souboru ovlivní hlavičku v html souboru) na řádku

PLUGIN .\script\GgStat\GgsExpr.exe

hláškou Plugin error - Bad file descriptor

Soubor GgsExpr.exe na svém místě je, nevíte prosím, čím by to mohlo být?

Děkuji!


Netuším nesetkal jsem se s tím ale podle chybové hlášky to vypadá na poškození nějakého souboru nebo odkazu na něj...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#505 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 18:39

Nemůže to být jak je teď trochu rozhozený geojarry, někde v jiném foru jsem to četl, že měli problémy s importem. Tak to možná můžou dělat špatně naimportovaný keše.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#506 Irigi&Maruska

Irigi&Maruska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 19:04

Vyřešeno. Instaloval jsem předtím Android SDK, abych mohl snáz tahat aplikace na mobil a ono mi pokazilo path, takže neobsahovala System32. Z toho důvodu asi Perl nemohl najít nějaký soubor a skončilo to tímto errorem. Jakmile jsem path ručně opravil, skript zase běží.
  • 0

#507 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 14:34

zLOST napsal/a:
bronzovej odznacek z vlajek dostanes od 10% odlovenych "kraju", na coz samotny sasko nestaci (1/16 = 6.5%). vycaruj jeste jednu spolkovou zemi a mas to v kapse :)


Mám 12 ze 14 krajů v ČR, 5 spolkových zemí v Němcích a stejně nemám ani jednu vlaječku. &(
  • 0

#508 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 14:41

Merencin napsal/a:

zLOST napsal/a:
bronzovej odznacek z vlajek dostanes od 10% odlovenych "kraju", na coz samotny sasko nestaci (1/16 = 6.5%). vycaruj jeste jednu spolkovou zemi a mas to v kapse :)


Mám 12 ze 14 krajů v ČR, 5 spolkových zemí v Němcích a stejně nemám ani jednu vlaječku. &(


Divný
1) máš poslední verzi BadgeGen ??
2) máš v DB naloudované kraje (spolkové země) ?? u spolkovejch zemí to není v GG vidět ale v DB by být měly berou se z GC.COM
pokud oboje tak by to mělo fungovat
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#509 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 14:04

DrakMrak napsal/a:

Merencin napsal/a:

zLOST napsal/a:
bronzovej odznacek z vlajek dostanes od 10% odlovenych "kraju", na coz samotny sasko nestaci (1/16 = 6.5%). vycaruj jeste jednu spolkovou zemi a mas to v kapse :)


Mám 12 ze 14 krajů v ČR, 5 spolkových zemí v Němcích a stejně nemám ani jednu vlaječku. &(


Divný
1) máš poslední verzi BadgeGen ??

GG 2.5.0.601
BG 1.2.0

2) máš v DB naloudované kraje (spolkové země) ?? u spolkovejch zemí to není v GG vidět ale v DB by být měly berou se z GC.COM
pokud oboje tak by to mělo fungovat


Teď mi BG vyhodil i hezkou chybovou hlášku, mám ji v profilu.

Kraje mám, spolkové země rovněž. BTW: V profilu mám cca půl roku o jednu kešku víc než jsem ve skutečnosti odlovil. Je to jedna tisícina, nevadí mi to, jen netuším, kde se tam vzala.
  • 0

#510 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 14:35

nemuze ti to jeste nejak kravit ggstat? ale todle uz tu nekdo resil. akorat si nepamatuju jak se to fixlo..
  • 0

#511 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 14:43

zLOST napsal/a:
nemuze ti to jeste nejak kravit ggstat?


GS 1.1.30
Všechno ostatně ale generuje dobře, takže opravdu nevím, kde hledat. Ještě mám dvě oblasti z Rakouska, takže i to bych měl mít ve vlaječkách.

Austria:
Wien, Niederösterreich
Germany:
Baden-Württemberg, Bayern, Berlin, Brandenburg, Hessen
ČR:
vše kromě Karlovarského a Olomouckého.

Všechna data jsou přímo z DB.
  • 0

#512 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 15:09

Merencin napsal/a:
Teď mi BG vyhodil i hezkou chybovou hlášku, mám ji v profilu.

Kraje mám, spolkové země rovněž. BTW: V profilu mám cca půl roku o jednu kešku víc než jsem ve skutečnosti odlovil. Je to jedna tisícina, nevadí mi to, jen netuším, kde se tam vzala.


No tuhle hlášku znám jenže momentálně nevím co s ní.
Plugin si v DB GeoGetu právě kvůli odznáčkům zemí vytváří TEMP tabulku s nějakými údaji abych to nemusel složitě vyhodnocovat a pak to SELEKTEM projedu ... jenže někdy se u někoho stane (mě osobně se to ještě nestalo) že DB je zamčená (lock) při vytváření té TEMP tabulky no a je po ftákách pak už to nechodí. Ale důvod nevím...

No teď pracuju na překopávce tak se nad tím zamyslím a uvidíme co vymyslím B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#513 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 15:28

DrakMrak napsal/a:

Merencin napsal/a:
Teď mi BG vyhodil i hezkou chybovou hlášku, mám ji v profilu.

Kraje mám, spolkové země rovněž. BTW: V profilu mám cca půl roku o jednu kešku víc než jsem ve skutečnosti odlovil. Je to jedna tisícina, nevadí mi to, jen netuším, kde se tam vzala.


No tuhle hlášku znám jenže momentálně nevím co s ní.
Plugin si v DB GeoGetu právě kvůli odznáčkům zemí vytváří TEMP tabulku s nějakými údaji abych to nemusel složitě vyhodnocovat a pak to SELEKTEM projedu ... jenže někdy se u někoho stane (mě osobně se to ještě nestalo) že DB je zamčená (lock) při vytváření té TEMP tabulky no a je po ftákách pak už to nechodí. Ale důvod nevím...

No teď pracuju na překopávce tak se nad tím zamyslím a uvidíme co vymyslím B)


Díky. Jinak plugin Serie mi dělá totéž. :)
  • 0

#514 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 15:30

Stejnej problém i tam si dělám TEMP tabulku :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#515 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 16:22

PS: Lokálně to běží. Vygeneruje série i odznáčky pro státy. ;)
  • 0

#516 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 16:23

Merencin napsal/a:
PS: Lokálně to běží. Vygeneruje série i odznáčky pro státy. ;)


Lokálně ?? jak to myslíš
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#517 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 16:47

draku, tys to snad nedelal sitovy? :) pomalu ale jiste se propracovavam k vycistene tabulce se statama, at mas podklady pro ty novy odznacky..
  • 0

#518 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 15:02

DrakMrak: Bez nahrání na server. Vím, že je to pitomost, ale fakt mám rozdílné výsledky. zLost: evidentně to síťové není. ;)
  • 0

#519 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 15:14

no možná v tom bude zakopanej pes.... někde prostě zůstává LOCKLÁ - zamčená databáze a tím pádem to pak nejde (nedá se přidat temp tabulka to je podle těch chyb zcela jasné) já to nikdy s automatickým nahráváním na server nezkoušel čím to tam pouštíš to je z GASPu nebo prostě postup zkusím najít problém ale netvrdím, že ho odstraním B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#520 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 17:17

DrakMrak napsal/a:
někde prostě zůstává LOCKLÁ - zamčená databáze a tím pádem to pak nejde (nedá se přidat temp tabulka to je podle těch chyb zcela jasné

bude to nějaká vlastnost přímo v DB, protože mě to dělá na všech počítačích, kde zkouším vygenerovat statistiku (INSERT, CREATE v plugginu), zkoušel jsem kde co a nic. tyto příkazy mám zapoznámkované a spouštím je bokem před generováním statistik.
  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama