Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#661 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 11:29

GgStat pocita slova spatne. Respektive pocita spatne slova s diakritikou - kazdy znak s diakritikou se pocita stejne jako mezera. Pokud ma nekdo navrh na lepsi regexp vyraz, rad ho implementuju.
  • 0
MaFa

#662 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 11:33

Arne1: OK, netestoval jsem to, ja mam logy u vsech kesi a cely boom kolem odznacku me minul. Nicmene v cem je moje odpoved spatne? Filtraci holt provede nekdo za nas, fajn. A ano, logy si pamatuje vzdy, pokud se uzivatel nerozhodl to dobrovolne vypnout :)
  • 0

#663 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 14:19

k odznáčku CWG - nově přidané pro sběratele CWG
škála je takováto:
B-50, S-75, G-150, P-250, R-500, Sa-750, E-1500, D-2500+
ale zdá se mi to možná dost nadhodnocené hehe nějak si neumím představit těch 2500 CWG na hromadě to už je celkem fůra dřeva lol
hoďte ROZUMNÝ návrhy
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#664 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 14:25

obavam se, ze jsou mezi nami taci, kteri tech >2.5k maj :)
  • 0

#665 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 14:26

fakt jo tak už mlčím.... :o wau
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#666 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 14:34

MaFa napsal/a:
GgStat pocita slova spatne. Respektive pocita spatne slova s diakritikou - kazdy znak s diakritikou se pocita stejne jako mezera. Pokud ma nekdo navrh na lepsi regexp vyraz, rad ho implementuju.

no já to řeším prozajičtěji jestli můžu napovědět.... string prostě před kouskováním převedu na ASCII to jest všechny český a jiný patvary odčeštím odháčkuju odčárkuju = odčervím a pak teprve počítám...
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#667 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 14:45

DrakMrak napsal/a:

MaFa napsal/a:
GgStat pocita slova spatne. Respektive pocita spatne slova s diakritikou - kazdy znak s diakritikou se pocita stejne jako mezera. Pokud ma nekdo navrh na lepsi regexp vyraz, rad ho implementuju.

no já to řeším prozajičtěji jestli můžu napovědět.... string prostě před kouskováním převedu na ASCII to jest všechny český a jiný patvary odčeštím odháčkuju odčárkuju = odčervím a pak teprve počítám...
B)

To odháčkování nemusí být úplné, docela stačí znaky mimo rozumný rozsah nahradit třebas písmenem "X". Možná by se tak daly nahradit i HTML entity a UTF znaky - na délce slova přece nesejde.
  • 0

#668 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 15:13

Arne1 napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

MaFa napsal/a:
GgStat pocita slova spatne. Respektive pocita spatne slova s diakritikou - kazdy znak s diakritikou se pocita stejne jako mezera. Pokud ma nekdo navrh na lepsi regexp vyraz, rad ho implementuju.

no já to řeším prozajičtěji jestli můžu napovědět.... string prostě před kouskováním převedu na ASCII to jest všechny český a jiný patvary odčeštím odháčkuju odčárkuju = odčervím a pak teprve počítám...
B)

To odháčkování nemusí být úplné, docela stačí znaky mimo rozumný rozsah nahradit třebas písmenem "X". Možná by se tak daly nahradit i HTML entity a UTF znaky - na délce slova přece nesejde.

myslím, že to mám slušné celkem ... vím, že se malinko sekám v takových věcech jako např "p.s." z toho mám dvě slova místo jednoho ale už je to nepatrná chyba proti wordu.... ale uvidím možná to ještě malinko zpřesním časem...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#669 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 15:44

Omlouvám se, pokud se to tu již řešlo, ale nedokážu si přeložit tyto odznáčky: 1) The Author (awarded based on average found log word count) 2) State Badges (awarded for finding caches in a percentage of states in various country) Můžete mi s tím někdo prosím pomoci? Díky
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#670 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 15:57

Ja uz jsem to psal nekolikrat, me je to uplne jedno, me pocet slov nezajima, takze to neresim. Pokud to nekdo chce mit presne, necht mi doda perlovsky kod jak to pocitat. GgStat vypocita mnohem vyssi pocet slov nez je skutecnost, a to spouste lidi vyhovuje. :D
  • 0
MaFa

#671 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 16:00

Jinak ja na to jdu obracene - rozdelim text do casti podle neslovnich znaku a ty casti spocitam, bohuzel perl bere znaky s diakritikou jako neslovni znak.
  • 0
MaFa

#672 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 16:03

MaFa napsal/a:
Jinak ja na to jdu obracene - rozdelim text do casti podle neslovnich znaku a ty casti spocitam, bohuzel perl bere znaky s diakritikou jako neslovni znak.

tuhle chybku sem tam měl taky... pak sem to převedl na ASCII a byl pokoj ale prudce jsem poklesl v počtu slov vůči Tobě :D
a jinak je to sranda odznak a tak to tak beru... do krve se kvůli tomu bít nehodlám...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#673 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 968 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 16:41

DrakMrak napsal/a:
je to sranda odznak a tak to tak beru... do krve se kvůli tomu bít nehodlám...

no to rikas Ty, ale pockej az Te budou ostatni porad prudit kvuli tomu ze jim to o pismenko nesedi..

ja mam ve statistikach TB, GWG, odznacky.. jako jo, hezky, ale nikdy me nenapadlo zjistovat a hrotit nakolik to je presny.. je to jen hezky spestreni ktery spousta lidi bere nak moc vazne..

jak rikal gord na skoleni: Ty statistiky stejne studuje jen ten koho se tykaj, ostatni to nectou, a pak je vlastne zbytecny to davat na profil :D
  • 0

#674 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 16:45

Opicakuz napsal/a:
1) The Author (awarded based on average found log word count)

Podle průměrného počtu slov v logu (ukecanější kačer, více slov, barevnější odznáček)

Opicakuz napsal/a:
2) State Badges (awarded for finding caches in a percentage of states in various country)

Podle počtu správních oblastí (v ČR krajů, v Německu spolkových zemí apod.), ve kterých máš alespoň jeden nález. Např. máš nálezy z pěti krajů ČR: 5/14 = 36 % krajů.
  • 0

#675 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 16:46

@opicakuz] author - podle prumernyho poctu slov v lozich. state - podle mnozstvi uzemespravnich celku v nichz mas neco odloveny.
  • 0

#676 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 16:46

mikrom napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
je to sranda odznak a tak to tak beru... do krve se kvůli tomu bít nehodlám...

no to rikas Ty, ale pockej az Te budou ostatni porad prudit kvuli tomu ze jim to o pismenko nesedi..

ja mam ve statistikach TB, GWG, odznacky.. jako jo, hezky, ale nikdy me nenapadlo zjistovat a hrotit nakolik to je presny.. je to jen hezky spestreni ktery spousta lidi bere nak moc vazne..

jak rikal gord na skoleni: Ty statistiky stejne studuje jen ten koho se tykaj, ostatni to nectou, a pak je vlastne zbytecny to davat na profil :D

Se taky Gorda držím a na profilu to nemám :-P
ale dávám si to na svou stránku protože je to pro mě...
a kdo chce ať se podívá... lol
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#677 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 16:47

@mikrom] vic statistik -> vic adidas!!! :)
  • 0

#678 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 16:50

ale Microm má pravdu je to hlavně pro daného uživatele a pak taky vizitka jestli je to aktivní človíček nebo ne :-D neplatí samozřejmě pro všechny ale pro skalní hračičky ju... a já si taky rád hraju tak proč ne :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#679 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 18:58

To: Netorack & zLOST Díky :)
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#680 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 135 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 21:09

MaFa napsal/a:
Ja uz jsem to psal nekolikrat, me je to uplne jedno, me pocet slov nezajima, takze to neresim. Pokud to nekdo chce mit presne, necht mi doda perlovsky kod jak to pocitat. GgStat vypocita mnohem vyssi pocet slov nez je skutecnost, a to spouste lidi vyhovuje. :D


Ne, ze by mi na tom az tak zalezelo, ale pripada mi to jako rozumne reseni - prevest na ciste ASCII a pak pocitat:

my @arr=split(/\W+/,unac_string("UTF-8",$text));

Mas to nekde na radku 2561 (verze 1.1.30).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama