Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#861 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 12:16

Aha, já myslel, že máš mapu zkalibrovanou podle souřadnic a souřadnice cachí si taháš z listingů. Ono je to totiž celé volaké čudné, protože minimálně jedna cache je umístěna přesně (ta v Reykjavíku) a ostatní jsou odtržené mimo realitu... No, každopádně, kdybys potřeboval pomoct (třeba radou :-D), tak se ozvi, ale můžu poskytnout jen čirou logiku - v IT je pro mě vrchol jednoduché HTML do listingu...
  • 0

#862 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 15:22

vsak jo, mapka byla zkalibrovana podle souradnic, ale predpokladal jsem, ze 'extreme points' z wikipedie budou odpovidat mapce z guglu. coz ale evidentne ne vzdy sedi. kazdopadne by to ted melo sedet vertikalne. horizontalne jeste jsou uhnuty kousek doprava.. ted premejslim co udelat s anglii
  • 0

#863 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 15:34

zLOST napsal:
vsak jo, mapka byla zkalibrovana podle souradnic, ale predpokladal jsem, ze 'extreme points' z wikipedie budou odpovidat mapce z guglu. coz ale evidentne ne vzdy sedi.
kazdopadne by to ted melo sedet vertikalne. horizontalne jeste jsou uhnuty kousek doprava.. ted premejslim co udelat s anglii

Pomůže ti, když ti najdu souřadnice toho maličkatého ostrůvku při jižním pobřeží? Mohl by to být docela rozumný kalibrační bod (jasně, + - 2 km, žádná míra, ale pro naše potřeby by měl postačovat).
  • 0

#864 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 16:35

DrakMrak napsal/a:

Merencin napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
Matrix cacher porovnává kombinace D/T porovnávají se řetězce

select count(distinct trim(gc.terrain)||'-'||trim(gc.difficulty)) cnt
from geocache gc 
where gc.dtfound > 0;
otázkou je jestli v DB není něco co tam být nemá....
možná to ještě upravím...
select count(distinct trim(CAST(CAST(gc.terrain as money) as text))||'-'||trim(CAST(CAST(gc.difficulty as money) as text))) cnt
from geocache gc 
where gc.dtfound > 0;

nevím jestli to přinese kýžené vylepšení ale něco podobného běžně používám v DB a nejsou s tím až tak potíže...


Také mne to napadlo. Jenže statistiky (ne odznáčky) na stejné stránce jsou v pořádku a datový zdroj se nezměnil.

Poslyš, ještě tě nemrzí, že ses do toho pustil? ;)

:-D kdo nic nedělá nic nezkazí....
no někdy je to záhul ale víš co baví mě to a kritiku beru konstruktivní
sem na to zvyklej

přemejšlím co je na tom dotazu do databáze blbě asi to udělám zcela jinak ale přijde mi ten stávající dotaz dobrej a mě zatím vždycky fungoval ... není mi jasný proč by neměl...


Provedena korekce v DB a i Matrix sedí. Díky za trpělivost při řešení problematického týpka.
  • 0

#865 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2011 - 22:49

ha a je tam! :D
(ale nemám u 108 keší logy, z lonského roku)

Vložený obrázek
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#866 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 12:24

nejses nakej ukecanej? :)
  • 0

#867 stixpunk

stixpunk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 22:27

uz nejakou dobu mi badgegen cpe zlatej odznacek ze sem zalozil 50 kesi ale zalozil sem jen jednu. netusite nekdo kde by mohla byt chyba?
  • 0

#868 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2011 - 10:30

Zdravím, před nějakým časem jsem si dal do statistik i tyto odznáčky a moc se mi líbí. Mám s nimi ale dva problémy: a ) Nepočítá to správně FTF. U tagu FTF rozlišuji dva typy FTFek, klasické solo FTF (hodnota "FTF" ) nebo společné FTFko (hodnota "co-FTF" ). Bohužel se počítají jen ty s hodnotou "FTF". Bylo by možné třeba v nějakém dalším upgradu upravit, aby se počítaly i různá co-FTF nebo kde bych to případně mohl upravit ručně. (o variantě se změnou všech hodnot z co-FTF na jen FTF vím, ale chci zachovat rozlišení těchto dvou typů FTF) b ) Nepočítá to "správně" eventy. Podle odznáčků jsem již uspořádal 5, přímo na mě jsou psány 4, ale spolupořádal jsem další 3 (napsány na někoho jiného). V záhlaví jako organizátor jsem napsát 5x nezkráceně ("weri.cz" ) a 2x zkráceně("weri"-pořádalo to hodně lidí a nebylo dost znaků). Podle toho dedukuju, že projíždí eventy a hledá tam přesné znění nicku. Jde tedy nějak upravit, aby se počítala i různá zkrácení nicku. Bylo by tedy možné mi nějak poradit, jak tohle vyřešit. Koukal jsem do zdrojáku a nejsem z toho dvakrát moudrý, takže si to nedokážu opravit sám. Nasměruje mě někdo, kde a co "přepsat", aby to fungovalo nebo kdyby to nebylo moc práce, mohlo by se to třeba objěvit v další verzi ;) Díky všem za jakoukoliv radu
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#869 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2011 - 21:54

weri napsal/a:
Zdravím,
před nějakým časem jsem si dal do statistik i tyto odznáčky a moc se mi líbí. Mám s nimi ale dva problémy:

a ) Nepočítá to správně FTF. U tagu FTF rozlišuji dva typy FTFek, klasické solo FTF (hodnota "FTF" ) nebo společné FTFko (hodnota "co-FTF" ). Bohužel se počítají jen ty s hodnotou "FTF". Bylo by možné třeba v nějakém dalším upgradu upravit, aby se počítaly i různá co-FTF nebo kde bych to případně mohl upravit ručně.
(o variantě se změnou všech hodnot z co-FTF na jen FTF vím, ale chci zachovat rozlišení těchto dvou typů FTF)
b ) Nepočítá to "správně" eventy. Podle odznáčků jsem již uspořádal 5, přímo na mě jsou psány 4, ale spolupořádal jsem další 3 (napsány na někoho jiného). V záhlaví jako organizátor jsem napsát 5x nezkráceně ("weri.cz" ) a 2x zkráceně("weri"-pořádalo to hodně lidí a nebylo dost znaků). Podle toho dedukuju, že projíždí eventy a hledá tam přesné znění nicku. Jde tedy nějak upravit, aby se počítala i různá zkrácení nicku.

Bylo by tedy možné mi nějak poradit, jak tohle vyřešit. Koukal jsem do zdrojáku a nejsem z toho dvakrát moudrý, takže si to nedokážu opravit sám. Nasměruje mě někdo, kde a co "přepsat", aby to fungovalo nebo kdyby to nebylo moc práce, mohlo by se to třeba objěvit v další verzi ;)

Díky všem za jakoukoliv radu


To opravdu nikdo neví, co s tím provést? :(
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#870 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 135 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2011 - 22:06

Ale jiste ... upravit SQL dotaz v te sablone. uprav ho tak, aby se hledalo nejen "FTF" , ale vse, co obsahuje text "FTF". Sablonu nemam a nepouzivam, takze strelim od boku neco jako

... like '%FTF%'

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#871 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2011 - 22:36

ja GG vubec neprovozuju, ale s gordem bych si dovolil souhlasit.. mozna az na tu petku, ta asi bude preklep..
  • 0

#872 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 135 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 7:01

asi misto ni melo byt % :D
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#873 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 10:30

jo, to by taky davalo smysl :) ted jen aby si to nekdo netagoval jako 'STF ale skoro FTF'..
  • 0

#874 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 10:03

Díky pánové za rady, jeden problém vyřešen. Poradil by někdo i s tím druhým problémem? Díky


weri napsal/a:
b ) Nepočítá to "správně" eventy. Podle odznáčků jsem již uspořádal 5, přímo na mě jsou psány 4, ale spolupořádal jsem další 3 (napsány na někoho jiného). V záhlaví jako organizátor jsem napsát 5x nezkráceně ("weri.cz" ) a 2x zkráceně("weri"-pořádalo to hodně lidí a nebylo dost znaků). Podle toho dedukuju, že projíždí eventy a hledá tam přesné znění nicku. Jde tedy nějak upravit, aby se počítala i různá zkrácení nicku.


  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#875 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 10:19

mozna neco ve stylu:
where nickname like '%weri%'
jenze to ti sezere i kes od blablaweriblabla. nebo si svoje kese oznac extra tagem a hledej je stejne jak FTFka.
  • 0

#876 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 10:22

zLOST napsal/a:
mozna neco ve stylu:

where nickname like '%weri%'
jenze to ti sezere i kes od blablaweriblabla. nebo si svoje kese oznac extra tagem a hledej je stejne jak FTFka.


Díky za tip, varianta s vlastním tagem mě nenapadla a bylo by to celkem "jednoduché". Jen co se vrátím z práce, tak se na to vrhnu... :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#877 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 10:23

ja jsem to vyresil tak ze jsem si vyjel ty kese/eventy kere to spatne pocitalo a upravil jsem u nich autora tak, ze jsem se tam napsal jen sebe. pak uz se to generovalo dobre. Ve statistikach stejne neni videt kdo kerej event/kes zalozil a na netu to bude porad stejne. je to trosku krkolomejsi reseni, ale nechtelo se mi hrabat do skriptu a mel jsem toho jen 2 kousky takze to byla hracka. edit: mel bych taky dotaz, videl jsem u nekoho ve statistikach(bohuzel to ted nemuzu nikde najit), ze odznacky byli jeste doplnene o jakysi kruh, ktery vyplnoval ty zoubky, podle poctu "bodu" do dalsi urovne. zkusil jsem to nacmarat v malovani v priloze tedy mam bronz, ale mam jiz zhruba 50% na silver. Nevite nekdo jak toho docilit ? ? Dík Ted koukam ze to zLOST ma ve svych statistikach takze urco rad poradi :)

Přiložené miniatury

  • mystb.png

  • 0

#878 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 10:56

ruku do ohne bych za to nedal, ale myslim ze to DrakMrak uz prihodil do posledni verze skriptu, tak to zkus aktualizovat. moje stats z GG nejsou, takze muzu jen hadat..
  • 0

#879 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 11:00

myslim ze mam vse aktualni, ale nenasel jsem to tam zkusim jeste popatrat znovu a kouknu i do kodu jestli to neni nekde jen zakomentovane jako beta funkce. Tvoje stat jsou pres tvoji page klikatko jsem koukal, skoda jen, ze pruchod je jen pres tvuj prisny vyber vypada to hezky totiz :)
  • 0

#880 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 11:23

ale prd pres prisnej vyber :) staci rict..
  • 0




11 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 11 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama