Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#921 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 19:10

'The Waymark Author' =>array('Bronze'=>'15','Silver'=>'20','Gold'=>'30','Platinum'=>'50', 'Ruby'=>'80','Sapphire'=>'120','Emerald'=>'180','Diamond'=>'250'), zatím jen návrh B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#922 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 19:16

to bylo prvni co mi prislo pod ruku, tak jsem to tam bouchnul, at tam jsou aspon nejaky hodnoty :)
  • 0

#923 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 19:20

však ju :-) pak se uvidí jak se to projeví u zakladatelů WM jestli to bude vyhovovat...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#924 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 19:48

aktualni vypis odznacku vcetne limitu je tady: http://gc.zlej.net/badges.php
plati to teda pro klikatko, ale melo by se to shodovat s gsakovou i geogeti verzi..
  • 0

#925 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 20:02

bomba, diky za novy odznacky :-)) uz se na ne tesim - ted uz jen zase rozchodit statistiky...
  • 0

#926 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 20:03

statistiky jsou zlo :)
  • 0

#927 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 21:25

zLOST napsal/a:
statistiky jsou zlo :)

st

:D
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#928 LukasKotek

LukasKotek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 11:56

DrakMrak napsal/a:

LukasKotek napsal/a:
Právě jsem zaktualizoval statistiky a nefungují mi odznáčky :( Wide character in subroutine entry at Encode.pm line 174, line 7. Nevíte co s tím může být?

nevím z tohohle popisu toho moc nepoznám :-) předělávám to teď a v týdnu bude nová verze určitě tak třeba na něco přijdu


Dělá mi to od chvíle, co mají nové stránky :-( Mám na profilu jen tuto větu: Wide character in subroutine entry at Encode.pm line 174, line 7. Vůbec netuším co s tím může být :-(
  • 0

#929 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 12:00

LukasKotek napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

LukasKotek napsal/a:
Právě jsem zaktualizoval statistiky a nefungují mi odznáčky :( Wide character in subroutine entry at Encode.pm line 174, line 7. Nevíte co s tím může být?

nevím z tohohle popisu toho moc nepoznám :-) předělávám to teď a v týdnu bude nová verze určitě tak třeba na něco přijdu


Dělá mi to od chvíle, co mají nové stránky :-( Mám na profilu jen tuto větu: Wide character in subroutine entry at Encode.pm line 174, line 7. Vůbec netuším co s tím může být :-(

zatím taky nevím ... zkoušel sem to dát na svůj profil a prošlo to ale dělám na tom takže snad na něco přijdu... :-) předělává se i ggstat takže možná to má nějaký návazný problémy uvidíme... vydrž chvilku ju :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#930 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 15:04

DrakuMraku, myslíš že se ti časem (opravdu se jen ptám a nechci provokovat - vím že je teď dost divoké období) povede do scriptu v GG doplnit ty krásné nově vytvořené odznáčky, a případně nějak doplnit to o čem jsem tu pouze četl = indikaci kolik chybí do dalšího tím vyplňováním okraje? díky moc za všechnu práci
  • 0

#931 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 15:51

jen votravuj :) ale vyhrozoval, ze tenhle tyden pusti novou verzi, tak to tam treba uz bude..
  • 0

#932 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 15:53

určitě ju :-) krásný nový odznáčky už tam v podstatě mám, opravu FTF mám taky aby to žralo coFTF a jiné odvozeniny, indigace bude ještě chvilku ořech :-) ale snad se to poddá... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#933 LukasKotek

LukasKotek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 12:24

DrakMrak napsal/a:

LukasKotek napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

LukasKotek napsal/a:
Právě jsem zaktualizoval statistiky a nefungují mi odznáčky :( Wide character in subroutine entry at Encode.pm line 174, line 7. Nevíte co s tím může být?

nevím z tohohle popisu toho moc nepoznám :-) předělávám to teď a v týdnu bude nová verze určitě tak třeba na něco přijdu


Dělá mi to od chvíle, co mají nové stránky :-( Mám na profilu jen tuto větu: Wide character in subroutine entry at Encode.pm line 174, line 7. Vůbec netuším co s tím může být :-(

zatím taky nevím ... zkoušel sem to dát na svůj profil a prošlo to ale dělám na tom takže snad na něco přijdu... :-) předělává se i ggstat takže možná to má nějaký návazný problémy uvidíme... vydrž chvilku ju :-)


Tak když jsem si s tím nějakým způsobem pohrál a vrátil jsem aktualizace u geogetu, geojarry i badgegen o několik verzí zpět, tak mi to bez problémů odznáčky vygenerovalo, jenže jakmile jsem to opět aktualizoval, tak mi to nefunguje :-( Tak hold ještě počkám na další aktualizace a uvidíme :-) Snad se mi po aktualizaci nějak nezměnilo nastavení, přeci jen to má i jiný vzhled a jiné možnosti před generováním statistik :-/
  • 0

#934 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 13:33

Taky se hlásím. Po aktualizaci Autosatu, geogetu, geojarry atd. mi přestaly chodit odznáčky. Řeším to s autorem, zatím to vypadá na chybu v cestách k databázi, kterou neumím opravit.
  • 0

#935 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 13:47

Basin napsal/a:
Taky se hlásím. Po aktualizaci Autosatu, geogetu, geojarry atd. mi přestaly chodit odznáčky. Řeším to s autorem, zatím to vypadá na chybu v cestách k databázi, kterou neumím opravit.

už sem to řešil s jiným uživatelem a je to 100% v těch cestách
BadgeGen počítá s databází v datovém uložišti geogetu...
pokud Autostat nějak čachruje s adresáři a zřejmě to i dělá tak pak BadgeGen prostě DB nevidí....
projeví se to tak, že je vidět jen hlavička pluginu a pak už nic...
bohužel Autostat neznám...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#936 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 135 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 13:57

Resenim by tedy bylo pouzit celou cestu k databazi tak, jak ji dostane plugin od GgStatu. Nebo se pletu? Dalsi problem mohou delat ceske znaky v ceste, to by mela resit posledni verze GgsExpr - mate urcite tu posledni? EDIT: Nevim o tom, ze by Autostat menil aktualni adresar (a ani nevim, proc by to mel delat). I kdyz se mi to pri zkoumani jedne chyby taky zdalo, nakonec jsem zjistil, ze to bylo ve spatnem prekladu ceskych znaku.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#937 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 14:06

gord napsal/a:
Resenim by tedy bylo pouzit celou cestu k databazi tak, jak ji dostane plugin od GgStatu. Nebo se pletu? Dalsi problem mohou delat ceske znaky v ceste, to by mela resit posledni verze GgsExpr - mate urcite tu posledni?

EDIT: Nevim o tom, ze by Autostat menil aktualni adresar (a ani nevim, proc by to mel delat). I kdyz se mi to pri zkoumani jedne chyby taky zdalo, nakonec jsem zjistil, ze to bylo ve spatnem prekladu ceskych znaku.


no pravděpodobně ano momentálně to tak nedělám kouknu na to v nové verzi BadgeGen a ještě musím pořešit to, že mohu mít druhou databázi - waymarkovou kde budu buď muset taky nechat celou cestu nebo předpokládat, že leží na na stejné cestě jako hlavní DB
ale lepší bude celá cesta tím pádem...
OK - dávám si to do ToDo tohle bude na mě úprava....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#938 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 135 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 14:32

Je to divne. Fakt maji posledni verzi ggsExpr? Pro spusteni kazdeho ggp.pas je aktualni adresar nastaven na DATADIR. Skoro bych se vsadil, ze autostat adresar nemeni, ggstat k tomu taky zadny duvod nema. Takze bych jako jedinou rozumnou moznost videl ten stary plugin do ggstatu. Snadno se to zkusi. Pust ggstat z prikazove radky kdyz bude aktualnim adresarem DATADIR. Projde to?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#939 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 14:33

DrakMrak napsal/a:
no pravděpodobně ano momentálně to tak nedělám kouknu na to v nové verzi BadgeGen a ještě musím pořešit to, že mohu mít druhou databázi - waymarkovou kde budu buď muset taky nechat celou cestu nebo předpokládat, že leží na na stejné cestě jako hlavní DB
ale lepší bude celá cesta tím pádem...
OK - dávám si to do ToDo tohle bude na mě úprava....


A proč by měla být jinde ?
  • 0

#940 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 135 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 14:45

Ja myslim, ze ani jinde byt nemuze, GG by s ni nedokazal pracovat. Pracuje jen s databazemi v DATADIRu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





7 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 7 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama