Přejít na obsah


Fotka

Úkol pro brouka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 10:34

Vyjádřím se jen k té části původní otázky ohledně USA ... Loni jsem poslal svojí 100-ku do světa. Díky několika kačerům se dostala velmi rychle přes Londýn, Hong Kong a Austrálii až do USA ... Tam se mlátila po západním pobřeží směrem na sever a když jsem změnil její cíl (aby se vrátila dom), tak se ztratila ... :( Nechci tím nic naznačit o mudlení v USA, to je riziko všude na světě, jen mě to mrzelo, když už měla za sebou půlku světa ;) http://www.geocachin...aspx?ID=1810616 ... ale zpět k věci ... možné to teoreticky je, stihnout za rok B)
  • 0

#22 Xsi the Wolf

Xsi the Wolf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 11:45

Tak, mazlík už je doma a aktivován... Jen ted´ tedy váhám, jestli ho do toho Irska a Británie opravdu posílat... Ale asi jo, ostatně, travel Bugy jsou přeci jen od toho, aby cestovaly, a... Beztakže se ztrácejí mnohem, mnohem méně než samotní kačeři.... ;)
  • 0

#23 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 13:06

Xsi the Wolf napsal/a:
Tak, mazlík už je doma a aktivován... Jen ted´ tedy váhám, jestli ho do toho Irska a Británie opravdu posílat... Ale asi jo, ostatně, travel Bugy jsou přeci jen od toho, aby cestovaly, a... Beztakže se ztrácejí mnohem, mnohem méně než samotní kačeři.... ;)


Tak třeba se v GB sleze s tím mým.Já dala králíčkovi za cíl doputovat na Watershipdown a projít celou trasu od Sandleforstu po Efrafu...
Třeba se povede,za chvilku bude snad i Irsku.:D
  • 0
Králík vás vidí!

#24 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 13:55

Už jsem to tady psal... ale... Poslal jsem TBčko ([tb]TB2YF5B[/tb])po kamarádovi na Island, s cílem USA. Jakože je to na Islandu taková křižovatka národů... že bude mít větší šanci dostat se tam, kam jsem jej poslal... No a hned odtamtud ho porval jeden ňouma z Česka, a aniž by se podíval, kam má TB cestovat, dovezl mi ho zpátky do ČR. Naštěstí se jeho pouť zastavila opět u mě, mám jej doma a zvažuju, kam s ním, aby dosáhl svého cíle. Zřejmě ho pošlu do Prahy do TB hotelu...
  • 0

#25 Xsi the Wolf

Xsi the Wolf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 13:55

sumie-dh napsal/a:

Xsi the Wolf napsal/a:
Tak, mazlík už je doma a aktivován... Jen ted´ tedy váhám, jestli ho do toho Irska a Británie opravdu posílat... Ale asi jo, ostatně, travel Bugy jsou přeci jen od toho, aby cestovaly, a... Beztakže se ztrácejí mnohem, mnohem méně než samotní kačeři.... ;)


Tak třeba se v GB sleze s tím mým.Já dala králíčkovi za cíl doputovat na Watershipdown a projít celou trasu od Sandleforstu po Efrafu...
Třeba se povede,za chvilku bude snad i Irsku.:D

Tak jestli se setkají, bude to vtipné, já mám -jak jinak -vlka :-)
  • 0

#26 Xsi the Wolf

Xsi the Wolf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 14:09

Ostravacek napsal/a:
Už jsem to tady psal... ale...
Poslal jsem TBčko ([tb]TB2YF5B[/tb])po kamarádovi na Island, s cílem USA. Jakože je to na Islandu taková křižovatka národů... že bude mít větší šanci dostat se tam, kam jsem jej poslal...
No a hned odtamtud ho porval jeden ňouma z Česka, a aniž by se podíval, kam má TB cestovat, dovezl mi ho zpátky do ČR.
Naštěstí se jeho pouť zastavila opět u mě, mám jej doma a zvažuju, kam s ním, aby dosáhl svého cíle. Zřejmě ho pošlu do Prahy do TB hotelu...

Tak to naštve jak nic jinýho... To by mě fakt trefilo :D
  • 0

#27 Bubisovi

Bubisovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 14:16

Xsi the Wolf napsal/a:

Ostravacek napsal/a:
Už jsem to tady psal... ale...
Poslal jsem TBčko ([tb]TB2YF5B[/tb])po kamarádovi na Island, s cílem USA. Jakože je to na Islandu taková křižovatka národů... že bude mít větší šanci dostat se tam, kam jsem jej poslal...
No a hned odtamtud ho porval jeden ňouma z Česka, a aniž by se podíval, kam má TB cestovat, dovezl mi ho zpátky do ČR.
Naštěstí se jeho pouť zastavila opět u mě, mám jej doma a zvažuju, kam s ním, aby dosáhl svého cíle. Zřejmě ho pošlu do Prahy do TB hotelu...

Tak to naštve jak nic jinýho... To by mě fakt trefilo :D


Pro tyto případy někteří majitelé navlíkají na řetízek ještě zalaminovanou kartičku s textem co s ním. ( V čechách není problém podívat se třeba přes HG co je zač, ale v cizině se to prodraží a cíl člověk zjistí až doma u PC)
  • 0
HW: Nokia E52, Vodafone 845, Eten M700, Garmin Béda Trávníček Převod z gg2 na .lmx - dacia.ic.cz/gg2

#28 fhonsa

fhonsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 14:28

Pokud chces bejt originalni- tak napis, ze chces, aby se dostal na Mars a zpátky
  • 0

#29 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 14:52

fhonsa napsal/a:
Pokud chces bejt originalni- tak napis, ze chces, aby se dostal na Mars a zpátky


To není problém. Na Mars ho dostanu během chvily a zpátky taktéž. Stačí zajít do nejbližší prodejny cukrovinek :D:D:D
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#30 Xsi the Wolf

Xsi the Wolf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 14:52

Myslím si, že nejde o to, být originální, ale o to, aby tě to bavilo, zkrátka mít z toho radost... ;)
  • 0

#31 Bubisovi

Bubisovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 15:10

Xsi the Wolf napsal/a:
Myslím si, že nejde o to, být originální, ale o to, aby tě to bavilo, zkrátka mít z toho radost... ;)


Také si myslím. My jsme vypustili sérii bez nějakého originálního cíle (cílem je cestování). Nalezivším kačerům udělají radost a my čekáme kam se kterej dostane.
  • 0
HW: Nokia E52, Vodafone 845, Eten M700, Garmin Béda Trávníček Převod z gg2 na .lmx - dacia.ic.cz/gg2




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama