Přejít na obsah


Fotka

jaky travelbug


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 czech cach mire(ce)k

czech cach mire(ce)k

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 19:18

Dobry den jsem novacek a chtel by sem se zeptat na par veci. Za tyden jedu do maroka a tam bych rad dal travelbug aby zas pricestoval do CR. prosim vas o odkaz na to kde hokoupit ,ktery by byl nejvhodnejsi a kam na travelbugu mam zadat ze chci aby dojel zase do cech moc vam dekuji za odpovedi.:(
  • 0

#2 tohecz

tohecz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 20:50

Travel Bug koupis napr. na serveru Geoshopik

Co se tyce cile TB, cituji http://wiki.geocachi...wiki/Trackables: Tyto předměty nejsou součástí běžné výměny a nálezce by si je neměl ponechat, ale měl by je vložit do jiné cache pokud možno s ohledem na úkol, který je popsán v listingu konkrétního trasovatelného předmětu.

Takze kdyz TB zaregistrujes na gc.com, muzes tam uvest, ze bys chtel, aby se vratil domu :)
  • 0

#3 czech cach mire(ce)k

czech cach mire(ce)k

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 20:52

moc dekuji za odpoved a dala by se k travelbugu anglicky napsat ..tabulka,, kam ho chci dopravit?
  • 0

#4 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1912 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 20:59

popis cíle v angličtině určitě doporučuju, stačí třeba zalaminovaná kartička
  • 0

#5 czech cach mire(ce)k

czech cach mire(ce)k

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 21:15

jj to sem myslel dekuji za odpovedi a doufam ze sem zase pricestuje;)
  • 0

#6 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 21:52

Osobně by mě fakt zajímala statistika, kolika cestovatelům se splní cíl mise...nedělej si moc iluze, spíš budeš rád pokud se ti cestovatel neztratí...ale ta zalaminovaná kartička aspoň teoreticky není k zahození. Páč pokud kačer vybere v kešce TB/GC tak až doma se podívá (pokud teda vůbec se s něčím takovým obtěžuje) kam ten nešťastník vlastně chce...no a hledej třeba na Moravě maják nebo sopku...
  • 0

#7 Marazd

Marazd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2010 - 9:15

ssva napsal/a:
...no a hledej třeba na Moravě maják nebo sopku...


I to se dá (při troše snahy) na Moravě najít. ;)
Maják GC1D17J, Vyhaslá sopka GC147ZA
  • 0

#8 Adam's family

Adam's family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 14 June 2010 - 18:39

Ahoj všem. Obracím se na Vás s prosbou.Začínám zakládat cache a do jedné chci vložit hned na začátek svůj GC..nevím, ale jak ho tam dostat. Můžete mi poradit ? Nebo mne navést na vlákno, které se tím zabývá ? Děkuj.:(
  • 0

#9 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 14 June 2010 - 19:06

jednoduše jako by jsi ho dával do jakékoli jiné keše, napíšeš write note a klikneš u něj na jméno coinu v tabulce pod zprávou;)
  • 0

#10 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 14 June 2010 - 19:07

Adam's family napsal/a:
..nevím, ale jak ho tam dostat....:(

normálně ho vložíš, třeba přes write note, u ještě neschválené keše. jen ho musíš mít v inventáři
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#11 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5455 příspěvků(y)

Publikováno 14 June 2010 - 19:17

Adam's family napsal/a:
Ahoj všem. Obracím se na Vás s prosbou.Začínám zakládat cache a do jedné chci vložit hned na začátek svůj GC..nevím, ale jak ho tam dostat. Můžete mi poradit ? Nebo mne navést na vlákno, které se tím zabývá ? Děkuj.:(

Není to dobrý nápad, z více důvodů: neschválení keše, BF-lovy před schválením... dost se tady o tom diskutovalo. Nedoporučuji tohle dělat před publikací
  • 0

#12 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 14 June 2010 - 19:37

dr.vota napsal/a:

Adam's family napsal/a:
Ahoj všem. Obracím se na Vás s prosbou.Začínám zakládat cache a do jedné chci vložit hned na začátek svůj GC..nevím, ale jak ho tam dostat. Můžete mi poradit ? Nebo mne navést na vlákno, které se tím zabývá ? Děkuj.:(

Není to dobrý nápad, z více důvodů: neschválení keše, BF-lovy před schválením... dost se tady o tom diskutovalo. Nedoporučuji tohle dělat před publikací


Jen ho tam dej, ale elektronicky ho tam vlož až po publikaci přez log "write note"
  • 0

#13 Janinka.L

Janinka.L

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 14 June 2010 - 20:31

geostorm napsal/a:

dr.vota napsal/a:

Adam's family napsal/a:
Ahoj všem. Obracím se na Vás s prosbou.Začínám zakládat cache a do jedné chci vložit hned na začátek svůj GC..nevím, ale jak ho tam dostat. Můžete mi poradit ? Nebo mne navést na vlákno, které se tím zabývá ? Děkuj.:(

Není to dobrý nápad, z více důvodů: neschválení keše, BF-lovy před schválením... dost se tady o tom diskutovalo. Nedoporučuji tohle dělat před publikací


Jen ho tam dej, ale elektronicky ho tam vlož až po publikaci přez log "write note"


určitě ho tam dej ;) ... taky to tak mám v plánu do své první kešule.B)
  • 0

#14 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 14 June 2010 - 22:32

Adam's family napsal/a:
Ahoj všem. Obracím se na Vás s prosbou.Začínám zakládat cache a do jedné chci vložit hned na začátek svůj GC..nevím, ale jak ho tam dostat. Můžete mi poradit ? Nebo mne navést na vlákno, které se tím zabývá ? Děkuj.:(

Vkládat GC/TB do ještě neschválené keše je nesmysl, dělá to víc škody než užitku. Nic ti nebrání v tom vložit fyzicky GC/TB do keše a když je keš schválena, tak pak přes Write note vložit. Většina lovců FTF ale po GC/TB nejde, takže mi tak trochu tento způsob posunování GC/TB uniká.
  • 0

#15 Adam's family

Adam's family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 15 June 2010 - 16:51

Díky všem, již zadáno..teď už jen počkat na schválení keše...Díky:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama