Přejít na obsah


Fotka

Jak získám Groundspeak Volunteer Geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 bavlnka50

bavlnka50

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 10:12

Ahojky chtel bych se zeptat jak získám nebo co pro to musim udelal abych získlal Groundspeak Volunteer Geocoin Diky
  • 0

#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 10:22

Je to jednoduché - staň se reviewerem :D. Osobně už mám 3: 2007, 2009 a od minulého týdne i veliký 2010.
  • 0

#3 bavlnka50

bavlnka50

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 10:23

A jak se jim stanu a po jake dobe ten coin dostanu?
  • 0

#4 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 11:11

fefe44 napsal/a:
A jak se jim stanu ...


Dřív bylo potřeba být respektovaným členem komunity (jako třeba haggaeus nebo Poník) dneska už stačí zvednout ruku a mít drzost B)
  • 0

#5 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 11:20

Myslim, že ani dneska to neni tak jednoduchý, že by z tebe udělali reviewra jenom, abys mohl dostat coin.:D
  • 0

#6 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 11:20

Numira napsal/a:
Dřív bylo potřeba být respektovaným členem komunity (jako třeba haggaeus nebo Poník) dneska už stačí zvednout ruku a mít drzost B)


Trošičku sis zapřeháněl :-) Tak zlé to přece není, současní retríwři jsou také respektovaní kačeři.

K tématu vlákna mě napadá jediné - coin je ocenění za přínos pro geocaching, nemá být sběratelskou raritou. Pokud by pro někoho mělo být hlavním cílem jeho získání do sbírky, je lepší se na to rovnou vykašlat.
  • 0

#7 TerezaK

TerezaK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 11:50

Sutech napsal/a:
Je to jednoduché - staň se reviewerem :D.
Osobně už mám 3: 2007, 2009 a od minulého týdne i veliký 2010.


Teda muži, ty máš nový coin a ani si se nepochlubil, jo? To už by si mi jeden mohl konečně darovat :D abych ti je furt nemusela krást :D

Ad téma: A k čemu ti ten coïn bude?:o
  • 0

#8 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 18:25

Numira napsal/a:
Dřív bylo potřeba být respektovaným členem komunity (jako třeba haggaeus nebo Poník) dneska už stačí zvednout ruku a mít drzost B)


Když myslíš... ;). Ono to stále chce trochu tý práce pro komunitu, pořádání eventů, radějí nováčkům, nekonfliktnost na fóru a další věci, ale to je malilinkatý detail ;).

PaWcz napsal/a:

Trošičku sis zapřeháněl :-) Tak zlé to přece není, současní retríwři jsou také respektovaní kačeři.

K tématu vlákna mě napadá jediné - coin je ocenění za přínos pro geocaching, nemá být sběratelskou raritou. Pokud by pro někoho mělo být hlavním cílem jeho získání do sbírky, je lepší se na to rovnou vykašlat.


K první myšlence - to mě rozesmálo, ale díky za snahu o útěchu :D
K druhé - ano, přesně to by si měl vzít autor tohoto vlákna k srdci ;)

TerezaK napsal/a:
Teda muži, ty máš nový coin a ani si se nepochlubil, jo? To už by si mi jeden mohl konečně darovat :D abych ti je furt nemusela krást :D


No jo, no, ženuško, budeš se muset víc snažit :D Je docela hezký a o něco větší, než klasický (průměr 6 cm), připojuji k příspěvku :). Poslali ho chlapci se Zeměmluvu i se zvláštním hybridem hodinek a červeného laserového ukazovátka, to celé připínatelné pomocí karabiny - moc to nechápu, ale budiž :). Jen to dorazilo odřené, asi to budu reklamovat :D

Vložený obrázek
  • 0

#9 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 18:45

vypadá fajnově, kamže se mají zájemci zapisovat? :D ;) B)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#10 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 19:20

Ha, má to vymazaný trackovací číslo, Sutech mě chce evidentně jen rozdráždit ;) :)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#11 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 19:37

zlicinaci napsal/a:
Ha, má to vymazaný trackovací číslo, Sutech mě chce evidentně jen rozdráždit ;) :)


:P
Samozřejmě, že má - kdo chce, tahám všechny tyto coiny pro vás Discoveristy po eventech, takže si můžete opsat jejich tracking number na nich ;). Jinak, abyste viděli i ikonku, která u tohoto coinu je, tak jde o tento: [tb]TB3P8XX[/tb].
  • 0

#12 bavlnka50

bavlnka50

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 20:39

za 500 kč ho adoptuju
  • 0

#13 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 21:18

Za 500? Jsi dost z levneho kraje :D Da se obcas koupit pres eBay a konecna cena je vetsinou od 50 USD vys... :)
  • 0

#14 TerezaK

TerezaK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 21:49

No jo, no, ženuško, budeš se muset víc snažit :D Je docela hezký a o něco větší, než klasický (průměr 6 cm), připojuji k příspěvku :). Poslali ho chlapci se Zeměmluvu i se zvláštním hybridem hodinek a červeného laserového ukazovátka, to celé připínatelné pomocí karabiny - moc to nechápu, ale budiž :). Jen to dorazilo odřené, asi to budu reklamovat :D


To tě muži teda vytáhnu v týdnu na pivo, určitě ti tam ta mysterka taky ještě svítí :D A coiny sebou! :D:D:D
  • 0

#15 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 22:20

fefe44: Obecně tedy příliš nechápu, co na těch coinech máte :D, ale přesto se obávám, že i kdybys nabídl desetinásobek, tak neprodám, protože to byl dárek a těch já si vážím ;). Ale budeme-li se bavit např. o 10 000 Kč a výš, budu možná ochoten slevit ze svých zásad :D TerezaK: Ženo, ženo, neříkej dvakrát - ano, svítí :D. Takže já i coiny jsme ti k dispozici :D
  • 0

#16 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2010 - 6:39

Sutech napsal/a:
fefe44:
Obecně tedy příliš nechápu, co na těch coinech máte :D, ale přesto se obávám, že i kdybys nabídl desetinásobek, tak neprodám, protože to byl dárek a těch já si vážím ;).
Ale budeme-li se bavit např. o 10 000 Kč a výš, budu možná ochoten slevit ze svých zásad :


Teď jsi mě připomněl tu větu, která říká, že každý má svojí cenu. :D
  • 0

#17 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2010 - 7:13

No myslím, že ten geocoin co zde uvádí Sutech není Groundspeak Volunteer geocoin, ale Lackeys 2010. Na eBay jsem aktuálně dva našel. Tenhle geocoin by měl být představen na GeoWoodstocku. Groudspeak Volunteer geocoiny jsu zobrazeny níže.
  • 0

#18 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2010 - 18:58

Kdyz uz se tady nekdo tak zajima o to jak se stat reviewrem, tak me by taky neco zajimalo :) Jak vypada webove "pracovni prostredi" reviewra? :) Chodi kese primo tomu kteremu, nebo si je tahaji z centralni fronty? Ma nejak "specialne" upraveny webovy portal? Ja vim ze se mozna ptam na blbosti, ale vazne by me to zajimalo :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#19 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2010 - 20:41

Je to sice trochu OT, ale proč neodpovědět ;). Do rev. rozhraní se dostaneme kliknutím na odkaz, který se nám zobrazuje spolu s mnoha dalšími v kontextové nabídce (té, co je v ní např. log your visit). Následně se nám zobrazí opět listing, pouze v pravé části stránky jsou další odkazy, z nichž nejdůležitější je tzv. litmus test, který má na starosti hlídání případných kolizí. Nicméně originální rev. prostředí je velmi chudé a práce s ním by byla otročina, proto máme naštěstí několik Greasemonenkey scriptů, které nám práci usnadňují. A např. úpravou jednoho z nich nám díky minarjovi přibyla funkce publikace i s vyplněním času, na kterou jste si velmi zvykli, takže když v poslední době přestala fungovat, slyšel jsem často reakce, proč to nepoužíváme. Uvědomte si, že jde o nadstandardní funkci, která nemá ve světě obdoby! ;) A k dotazu: Ne, keše nechodí konkrétnímu rev., prakticky můžeme vidět jakoukouliv keš na světě a kdyby na to přišlo, můžeme ji i publikovat (což se samozřejmě nedělá, každý máme nějaký svůj rajón). Takže si pouze vyfiltrujeme keše, které nás zajímají a na ty se soustředíme.
  • 0

#20 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2010 - 11:45

fefe44 napsal/a:
Ahojky chtel bych se zeptat jak získám nebo co pro to musim udelal abych získlal Groundspeak Volunteer Geocoin
Diky


Jestli máš ještě zájem, tak jsem ho viděl u balda88, má ho ve zlaté barvě.
Myslím že by se nechal ukecat.;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama