Přejít na obsah


Fotka

GSAK - jak na kese jako POI?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2010 - 19:33

Ahoj, zacalo se mi stavat, ze se neplanovane dostanu nekam, kde bych si i mohl neco ulovit. Doted jsem si vystacil s GPX, pouzivam makro GarminExportBeta.gsk, je naprosto luxusni, child waypointy nahraje jako POI, naprosta spokojenost. Bohuzel jsem v nem nenasel moznost, jak by nahralo i kese jako POI, jen zalozene nebo nalezene, kde by mi asi vadila jina ikonka. Zkusil jsem klasicky Garmin POI export, co je primo v GSAKu. Funguje, ale nevim jak zadat ty spravne atributy pro export, abych mel citelny a cely listing, idealne i nejaky ten log. Prosim, poradte nekdo jak na to, bud nastavnei parametru Garmin POI a nebo nejake vhodne makro. Hlavne prosim o neco snadneho, abych to mohl casteji aktualizovat a nebyla to drina, defaultni export to totiz nahraje na jedno kliknuti, stejne tak ono makro. Za rady predem diky.
  • 0

#2 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2010 - 20:22

Zkus http://geocaching.totaltechworld.com/ používám a jsem spokojený.
  • 0

#3 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2010 - 20:27

Ja pouzivam k plne spokojenosti tohle makro: http://gsak.net/boar...indpost&p=84484
  • 0

#4 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2010 - 20:41

Protože jsem nikde nenašel, co by mi vyhovovalo, tak jsem vzal dvě makra a spojil je do sebe. Tak exportuji jednak POI ve čtyřech skupinách (Found/Not found/Waypoints/Finals) a pak GPX (prvních 4990 keší). V POI jsou nahrané kompletní listingy, logy a user notes. POI nahrávám do GPS pomocí POILoaderu, nepřišlo mi užitečné jeho volání integrovat do makra. Makro přikládám.
  • 0

#5 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2010 - 21:46

hm, ale to máš asi oregáno nebo kolorádo, že? takový Gpsmap 60csx to nezkousne. Měl jsi napsat, co máš za mašinku....
  • 0

#6 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2010 - 7:40

Mam Oregona 300, maaacovo makro mi asi zatim sedi nejvic, jen ho spravne nastavit. :)
  • 0

#7 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2696 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2010 - 8:19

Používám tohle: http://files.jhacz.w...gsak2poigpx.zip. Generuje to gpx v různých kategoriích pro poi loader přímo z databáze gsak, takže by to nemělo být tak pomalý.
  • 0

#8 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2010 - 14:48

Dekuji vsem za rady, nakonec zvitezilo Crockyho makro s drobnymi vlastnimi upravami.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka