

"CWG" chybejici v katalogu
#62
Publikováno 21 February 2011 - 19:50

#63
Publikováno 21 February 2011 - 22:41

#64
Publikováno 22 February 2011 - 8:26
Citace
Verenae napsal/a:
A já bych zas ocenila katalog MWG, ale tipuju že asi nehrozí
Zkus požádat ty, co "vymysleli" MWG, nebo jej začni vést sama. Za autory CWG musím sdělit, že MWG podporovat nebudeme.
#65
Publikováno 22 February 2011 - 8:40
#66
Publikováno 22 February 2011 - 8:51
Citace
Aichah napsal/a:
no ja bych byla pro katalog nekatalogovych drevUz jen kvuli fotkam, aby se daly v pohode manualne soupnout do CWGlistu v geogetu a hezky vystavit na profil.
Až na to, že nekatalogová dřeva nejsou CWG jsou to, jak hezky říká Maxinoha... ODK... či obecně jakýkoliv sigitem... takže v CWG listu je jejich existence nesmysl.
CWG je dřevěné kolečko které splňuje toto:
- geomince je vyrobena laserovým gravírováním z "větvového suku" o průměru 35 mm x 7 mm
- zadní strana musí zůstat nezměněná - je znakem série
- stejně tak formát (font jména je Arial 11, tučný) a umístění textu na přední straně
- jméno na osobních CWG odpovídá nicku na Geocaching.com (malá/velká písmena a diakritika dle libosti)
za nick je možno připojit "& team", "a team", "& family"... (jiné texty lze umístit jedině do prostoru obrázku, viz příklady v katalogu)
- za použití designu nám zašlete 2 vzorky hotových CWG pro katalog - kontakt: jpa@volny.cz
Zde bych podotkl, že od 2. pololetí 2008 zasílají, či mají zasílat, všichni oficiální výrobci 2 ks CWG do katalogu za vás, ale je i ve vašem zájmu ... mimimálně pro čisté svědomí, že neužíváte nelegálně něčí design a nápad si to ohlídat. Stačí dotazem na výše uvedený email.
- od nás obdržíte speciální CWG Collection Member
v průběhu října 2008 začali oficiální výrobci CWG sami přikládat CWG Collection Member ke každé zakázce
Také je třeba zkontrolovat, zda vám CWG Collection member došel.
Dělat katalogy ODK nemá, dle mého, ze sběratelského hlediska žádný význam. Neb v ODK a obecně v sigitemech není žádný řád, vznikají jak chtějí... Pokud by měl být nějaký katalog, tak obecně sigitemů geocacherů (dřevěná kolečka, kovová, plastová, hliněná, moduritová... prosté vizitky,samolepky aj...), ale ten by museli doplňovat geocacheři sami... protože nikdo by nevěděl, že zrovna ten či ten si udělal sigitem a nikde by nebyl žádný centrální bod... ti co použili náš design a naší myšlenku a cíleně (nikoliv omylem) nám za to své CWG neposlali by se rozhodně nezměnili a nezačali to posílat do nějakého jiného katalogu sigitemů, tito lidé to jednoduše nemají v povaze. Takže by opět byl katalog oficiální a věci bokem.
Teoreticky by jiné CWG než ty oficiální neměly být... To že jsou, je problém na straně logistiky, ale tam se to díky dalším lidem co pomáhají z katalogy, focením atd... myslím zlepšuje a pak je část lidí co si to prostě stáhnou, vypálí a kašlou na to, že by za to měli něco udělat.
#68
Publikováno 22 February 2011 - 10:25
Citace
Verenae napsal/a:
A já bych zas ocenila katalog MWG, ale tipuju že asi nehrozí
Na svetgc.cz by bylo možné vytvořit další katalog (třeba MWG), ale určitě bych to nemíchal do katalogu CWG. Jen bych potřeboval aby mi někdo dodával data a fotky.
#69
Publikováno 22 February 2011 - 15:13
#70
Publikováno 22 February 2011 - 15:15
Citace
pajase napsal/a:
Mne by zajímalo, kdy budou CWG z 12/2010 už v katalogu? Díky
http://www.volny.cz/jpa/geocoin.html
#71
Publikováno 22 February 2011 - 15:25
#72
Publikováno 22 February 2011 - 15:49
Citace
pajase napsal/a:
Já samozřejmě myslel, aby byly k dispozici i s obrázkama.
Cituji z http://www.volny.cz/jpa/geocoin.html:
Citace
aNový katalog a změna jmen obrázků CWG: (11.11.2009, JPAgeo)
Na adrese www.svetgc.cz/cwg začal fungovat nový databázový katalog CWG od cz.nema. Katalog by měl být stejně aktuální jako seznam CWG v Excelu. Obrázky budou doplňovány dávkově v několikaměsíčních intervalech. Základní funkčnost katalogu bude postupně rozšiřována....
Citace
(Aktualizaci obrázkového katalogu ve spolupráci s JaVla plánuji tak 3x - 4x ročně.)
Teď už je to asi ve spolupráci s Maxinohou, ale ty čtvrtletní intervaly přibližně sedí.
#73
Publikováno 17 March 2011 - 12:00

Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !
#74
Publikováno 17 March 2011 - 15:40
Citace
PRESEKA TEAM napsal/a:
Chtěl jsem se zeptat zda se, vzhledem k počtu přírůstků CWG do katalogu od posledního doplnění fotografii (někdy na podzim 2010), neplánuje v nějaké dohledné době doplnění oficiálního katalogu o ta chybějící fota, případně jestli nakonec nebude přece jen umožněno aby autoři (majitelé) svých CWG nemohli fota vkládat do katalogu samostatně.
Díky za info
Fotky se budou s největší pravděpodobností fotit 9.4.2011 po skončení eventu Do Plzne s PULLITREM - Flash Mob Meet
Ale pokud mi někdo zaplatí benzín za cestu z Prahy do Plzně a zpět tak tam pojedu ihned pokud bude mít JPAgeo čas

#75
Publikováno 17 March 2011 - 15:42
#76
Publikováno 18 March 2011 - 2:04
Citace
Maxinoha napsal/a:
Fotky se budou s největší pravděpodobností fotit 9.4.2011 po skončení eventu Do Plzne s PULLITREM - Flash Mob Meet
Ale pokud mi někdo zaplatí benzín za cestu z Prahy do Plzně a zpět tak tam pojedu ihned pokud bude mít JPAgeo čas
-----------------------------------------------------------------------------
Njn, kdyby se z Budějic do Plzně jelo skrz Prahu tak tě tam vezmu třeba hned zítra

Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !
#77
Publikováno 18 March 2011 - 6:28
FB stranka
Zaradenie do skupiny schvaluje autor...
@swotty
Spracoval som videonavod ako sa daju s vyuzitim FaceBooku pouzit SWG&CWG obrazky vo vasich statistikach pomocou programov MyFound/MoZiGo este pred ich oficialnym zverejnenim.
Viedejko s navodom ako na to
Toto plati pre slovenske SWG, ale na fore pisali, ze aj vy mate pre CWG na facebooku fan stranku...ak by tam boli obrazky vasich koliesok, mohlo by to byt pouzitelne aj u vas.
Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive
#78
Publikováno 18 March 2011 - 12:47
Citace
-------------------------------------------------------------------------------klama napsal/a:
... plati pre slovenske SWG, ale na fore pisali, ze aj vy mate pre CWG na facebooku fan stranku...ak by tam boli obrazky vasich koliesok, mohlo by to byt pouzitelne aj u vas.
Popravdě si nemyslí, že by tohle bylo dobré řešení. Nejlepší by samozřejmě bylo využít stávající oficiální katalogy a umožnit tam přidávat alespoň obrázky základních řad ... ale jak už Nemo někde psal je mi jasné, že i to má svá úskalí.
Osobně zvažuji, že nafotím CWGčka která v katalogu nejsou dlouhodobě (tzn. roky pálení 2010 a níže) - zveřejním je zde na foru - a s pomocí ostatních by se nám mohlo podařit identifikovat jejich majitele a následně je (snad) i dodatečně zařadit do katalogu. Pokud by se k této iniciativě přidali i ostatní sběratelé tak by to mohlo být něco platné.
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !
#79
Publikováno 18 March 2011 - 12:54
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !
#80
Publikováno 18 March 2011 - 13:05
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !
7 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 7 návštěvníků 0 anonymních uživatelů