Přejít na obsah


Fotka

Už dávno nespím nahý, nespíš nahá, když signál družic z postele nás tahá...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
305 odpovědí na toto téma

#161 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 14:16

Můžu dát někam ke stažení ještě verzi písničky bez zpěvu - jen instrumentální verzi, pokud to mám ještě ve studiu ve stopách, tak to nebude problém :).
  • 0

#162 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 19:04

Mně, jakožto autorovi textu, to nevadí, proto jsem text hodil sem do fóra a věřil, že se toho někdo ujme. Agi se toho zhostil trochu jinak, než jsem si původně představoval (já písničku viděl spíš v rockovém kabátě, případně lehce do punku či skáčka - aby nedošlo k mýlce, já poslouchám metal - Gamma Ray, Helloween, Maideny apod.) ale naprosto skvěle, čímž moji "veršovánku" překopal na písničku a jsem s výsledkem navýsost spokojen. Proto nechávám výše uvedenou pasáž diskuse spíše na jeho posouzení. Hrubý nástin (doufám, že dostatečně vtipný) klipu v hlavě mám, ale záleží na tom, jak to bude vidět DUsoft a jak to pojmeme. ;-) Sám jsem se tam chtěl mihnout jen v nějakém štěku, pokud se ale bude točit film o filmu, což považuji za bezvadný nápad, obávám se, že se budu muset učesat a oholit. ;-))
  • 0

#163 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2011 - 9:58

Písnička FTF má podle statistiky Youtube k dnešnímu dni 2191 zhlédnutí !!! :D, super, jen tak dál.
  • 0

#164 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2011 - 10:01

St@nda napsal/a:
já poslouchám metal - Gamma Ray, Helloween, Maideny apod.)


Tak se dívám, že máš rád stejnou poctivou muziku jako my. Ještě bych k té sestavě připsal Stratovarius, které máme nejraději. Byli jsme dvakrát na jejich koncertě společně s Helloween a bylo to výborné :)
  • 0

#165 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2011 - 10:02

Ta Brnenska verze nebo obe dohromady ??
Ta Brnenska je podle me lepsi :
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#166 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2011 - 10:06

Ne ne, ta originální verze - brněnská má 1809
  • 0

#167 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2011 - 19:41

Bojanci napsal/a:

St@nda napsal/a:
já poslouchám metal - Gamma Ray, Helloween, Maideny apod.)


Tak se dívám, že máš rád stejnou poctivou muziku jako my. Ještě bych k té sestavě připsal Stratovarius, které máme nejraději. Byli jsme dvakrát na jejich koncertě společně s Helloween a bylo to výborné :)


Ty jsem naživo neměl příležitost vidět, ale taky je můžu. ;-)
  • 0

#168 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2011 - 20:54

Jenom máme nějaký termín? J8 doufám že se to s ničím krýt nebude, protože v květnu a červnu jsou pořád eventy a to dost dobré :-) a když mám hrát "hlavní roli" tak bych ráda aby mi to vyšlo:-) Jak to zhruba vidíte?
  • 0

#169 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 11:22

lucik7 napsal/a:
Jenom máme nějaký termín? J8 doufám že se to s ničím krýt nebude, protože v květnu a červnu jsou pořád eventy a to dost dobré :-) a když mám hrát "hlavní roli" tak bych ráda aby mi to vyšlo:-) Jak to zhruba vidíte?


Na květen ani červen to neplánuji, spíš později. Teď je skutečně přeeventováno a i ve sportovním areálu, kde by byl pro event stanový tábor a zázemí, by nebyl klid kvůli jarní části sezóny. Neboj, dám vědět dostatečně včas. ;-)
  • 0

#170 lucik7

lucik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 12:47

St@nda napsal/a:

lucik7 napsal/a:
Jenom máme nějaký termín? J8 doufám že se to s ničím krýt nebude, protože v květnu a červnu jsou pořád eventy a to dost dobré :-) a když mám hrát "hlavní roli" tak bych ráda aby mi to vyšlo:-) Jak to zhruba vidíte?


Na květen ani červen to neplánuji, spíš později. Teď je skutečně přeeventováno a i ve sportovním areálu, kde by byl pro event stanový tábor a zázemí, by nebyl klid kvůli jarní části sezóny. Neboj, dám vědět dostatečně včas. ;-)


Super tak to je dobrá zpráva, už se těším bude to podle mě dobeá sranda :-)
  • 0

#171 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2011 - 21:10

Premiéra písnička FTF na koncertě skupiny F.T.Prim 21.4.2011 v hudebním klubu Na Špalku v Brně.


  • 0

#172 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 8:46

Určitě ještě na nějakém koncertě F.T.Primu repríza proběhne :-)
  • 0

#173 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 18:46

Já doufám, že i živě u ohně a pivka na eventu. ;-)
  • 0

#174 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 21:01

Ahoj vespolek, tak přemýšlím nad termínem eventu. Původně jsem měl v úmyslu konec srpna nebo začátek září, ale v areálu, kde mám v plánu vytvořit stanové městečko i zázemí eventu, by se to tlouklo s fotbalovými utkáními a dalšími akcemi, s pustovětskými fotbalisty jsme se tedy shodli na termínu dřívějším - prázdninovém. A to poslední červencový víkend (30.7.). CO VY NA TO?
  • 0

#175 rattlesnake.andy

rattlesnake.andy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 21:57

ahoj, já tam mám zatím volno, takže pokud se nevyvrbí něco nezbytně neodkladného, tak se zúčastním :)
  • 0

#176 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 7:23

jsem na tom stejne jako chrestys.andy ;) tudiz kdyz do toho nic nevleze...doufam ze mam stale zamluvenou onu vedlejsi, ale dulezitou roli?! ;)B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#177 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 6:28

O prázdninách to je špatný, 30.7. hrajeme s kapelou na festivalu a termíny až do konce prázdnin máme plné, no ale pokud by to všem vyhovovalo, tak se na nás nevažte a udělejte event v tomto termínu.
  • 0

#178 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 17:08

Takže změna, myslím, že bez autora hudby by to nemělo tu správnou šťávu. Už jenom s ohledem na film o filmu. ;-)) Pokusím se vyjednat termín někdy začátkem září, zatím ale nemáme rozpis fotbalových utkání, takže nevím, který víkend to vyjde tak, že budeme hrát venku a v areálu bude volno. Každopádně se to pokusím zjistit co možná nejdřív a včas to oznámit. ;)
  • 0

#179 Bojanci

Bojanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 6:09

Tak v září bychom měli mít volno až na víkend 16.9. - to hrajeme ještě na nějakém festiválku v Brně. Ale jak říkám, rádi přijedeme, ale nemusíte to nutně řídit podle nás. :)
  • 0

#180 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 15:14

Zdravím autora písničky i zpěváky, máte možnost si zahrát na opravdovém Megaeventu s velkým M. Více na: http://cz-geocoin-show.webnode.cz Máte čas a hlavně chuť nám zahrát FTF? http://www.geocachin...816#post_279816
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Facebook (1)

Reklama