Přejít na obsah


Fotka

Podmiňování fotky v logu archivací


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
145 odpovědí na toto téma

#61 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 12:14

HaLuMa napsal/a:Pouzivat forum jako nastroj na tvoreni a ne na niceni.

Kolega Tiskar nicmene take vytvoril, a to chvalihodnou myslenku Hledají se betatesteři!.

Je fakt ze ty flame kazdeho jen otravuji. :p
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#62 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 13:30

kolombo: jenze takovy je proste zivot. Taky se muze stat, ze mas vydany ridicsky prukaz v roce 1996, ktery je platny, ovsem i presto pozbyva k 31.12.2010 platnosti. A meni to snad neco na faktu, ze si prosel odbornou zkouskou pri ziskani RP? Nemeni, ale ridicak si stejne musis chte nechte vystavit novej. A toto je ten samej priklad, proste se to zmenilo a ty to muzes maximalne akceptovat s nasledujicima moznostma: 1) nelibi se ti to a tudiz okamzita archivace 2) chces to zachovat pro lidi (pro koho jineho se kese delaji, ze?) a proto zmenis svoje pozadavky tak, aby byly koser. Tys z toho chtel udelat kockopsa - aneb "jakmile tu uvidim 3 logy bez fotek, jde do archivu". Co to je za pozadavek proboha? Jak nekdo napsal vyse, to je prachsproste vydirani a s tim se bez vycpat. BTW pro tvou informaci, Tiskar to odemknul na mou vyzvu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#63 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 0:55

No vida, jak se nám tu ty různé významy hezky množí... Tak já ještě explicitně doplním: vydírat vs. upozornit na daný fakt :D Já si teda taky vydírání představuju jinak, ale když to holt někdo vidí takhle, má to asi v životě těžký.:)
  • 0

#64 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 5:41

S474N napsal/a:

k-lord napsal/a:
Bohuzel on se vzdycky nejaky najde, stejne jako se nasel pro tuto kes. :(:(

A co se stane? Tak si zapise bod, nedoda fotku a zeme se bude tocit dal. Nechapu, ze nekteri z toho delaji takovej tyjatr.


Satane prosim te reaguj, az pochopis to, co chtel "basnik" rict. Me je jedno, jestli nekdo loguje s podminkou nebo bez ni. To je jeho problem. Tady jde o to, ze podminky se tu uz davno resily a byl klid. Ale jako vzdy najde se nekdo, kdo potrebuje rozvirit hladinu geokesingu u nas. Tiskar si mel precist stare forum a hned by si udelal nazor. Ne on si potreboval vlakno zalozit.
  • 0

#65 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 8:51

alkes: a jak si ho tedy predstavujes? Vis co je zajimave, ze v takovych pripadech to vzdycky odnesou ti slusni - ti co by ji chteli najit, dokonce se i vyfotit, ale z kvuli tem, co nerespektovali tu "podminku" jiz nemohou. Pripomina mi to ono zname ve skole, kdy ti co prijdou dostanou vynadano za ty, co tam nejsou. k-lord: tak si mu mel poslat link ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#66 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 9:02

k-lord napsal/a:
Tiskar si mel precist stare forum a hned by si udelal nazor. Ne on si potreboval vlakno zalozit.

Vzhledem ke změnám v pravidlech během historie by nějaké staré vlákno mohlo být na dvě věci. Resp. by se dozvěděl to, co už neplatí.
  • 0

#67 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 10:26

Nechci dal virit debatu, ktera stejne nikdy nedojde k zadnemu zaveru ale proste mi to neda - ja kolomba naprosto chapu. Kesku sice odlovenou nemam ale vypada zajimave a podminka smysluplne, bez ni to proste uz neni ono.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#68 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 10:44

kapsa: vsak prece nikdo nikomu nebranil tu podminku plnit. A kdo ji nechce splnit, tak ji stejne nesplni. At si preci kazdy lovi tak, jak uzna sam za vhodne. Ale tezko muze sam owner vyzadovat neco, co neni v souladu s pravidly.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#69 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 11:54

S474N

Vydírání je úplně mimo mísu. Maximálně bych pochopil označení kolektivní trest, ale i to je podle mě blbost.
Kdybys sledoval debaty po zrušení ALR všimnul by sis asi i Kolombových příspěvků, ve kterých psal, že nechce míchat nálezce, kteří cache našli předtím s novými bez fotek, ale že dá keši ještě šanci, pokud lidi stále podmínky budou plnit (dobrovolně). Píše to koneckonců znovu i tady.

K tvému poslednímu příspěvku... To je právě základ celého omylu. Autor nic nevyžaduje (a už vůbec nic v nesouladu s pravidly), pouze zcela prostě uvádí fakt, že když se začnou množit logy bez fotek, pošle cache do archivu, kam ji vlastě chtěl poslat už dávno.

Srovnej si, jestli je lepší žádná cache nebo cache, která bude ještě nejakou dobu sloužit těm, kteří si ji chtějí odlovit v původním stavu a budou z ní mít radost. Ostatní se keši můžou buď vyhnout nebo jim to může být jedno. Stará cache půjde do archivu, třeba časem vznikne jiná a tam se zas můžou (nebo nemusí) fotit dle libosti.

bodlak

A co třeba zkusit vlákno právě o těch změnách v pravidlech.:)
  • 0

#70 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 12:30

Jenom bych rád věděl, zda všichni -náctiletí dodržují pravidla, kodexy, zásady a zákony jako (zcela jistě) autor tohoto vlákna o prdu. kolombo - souhlas. Radši nic než tuna blbých keců. Dobrovolné podmínky chápu jako součást hry a já si chci hrát. Kdo chodí jenom pro body je ochuzený o "to něco navíc" co dává jenom hra.
  • 0

#71 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 12:44

DUsoft: vidis to, ty si chodis hrat, jinej si chodi pro body - a ze takovych lidi znam. V cem je ta druha skupina horsi? Osobne to vidim pouze na urazenou jesitnost ownera.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#72 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 12:47

DUsoft napsal/a:
Dobrovolné podmínky chápu jako součást hry a já si chci hrát. Kdo chodí jenom pro body je ochuzený o "to něco navíc" co dává jenom hra.


Trochu si rýpnu ;)
Já hraju jinou hru, říká se jí geocaching. Jestli chce někdo hrát hru "plním-různá-přání-vlastníků-krabiček", nikdo jim nebrání si takovou hru hrát.
  • 0

#73 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 13:12

No a co když kolo nemám, nebo na něm neumím nebo nemůžu jezdit, tak to bych tu keš odlovit teda asi nemohl, že? Hmm, tak to je pajáda. Trošku to i diskriminuje kačery ze vzdálenějších míst, kteří se ke krabce po vlastní ose nedostanou a v autě na kolo taky vždycky není místo. Jsem zvědavej kdy si někdo dá jako podmínku logu, že ke krabce musím přijet třeba vlastní jachtou, nebo přiletět vrtulníkem, když už ovner pro mě vlastnoručně udělal molo nebo heliport a jak to budete všichni obhajovat potom, že je všecko v pořádku...

Nesmyslný podmínky logů teda fakt plnit nehodlám, i když dobrovolný většinou plním.
  • 0

#74 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 13:21

REVIZ napsal/a:
No a co když kolo nemám, nebo na něm neumím nebo nemůžu jezdit, tak to bych tu keš odlovit teda asi nemohl, že? Hmm, tak to je pajáda. Trošku to i diskriminuje kačery se vzdálenějších míst, kteří se ke krabce po vlastní ose nedostanou a v autě na kolo taky vždycky není místo. Jsem zvědavej kdy si někdo dá jako podmínku logu, že ke krabce musím přijet třeba vlastní jachtou, nebo přiletět vrtulníkem, když už ovner pro mě vlastnoručně udělal molo nebo heliport a jak to budete všichni obhajovat potom, že je všecko v pořádku...

Nesmyslný podmínky logů teda fakt plnit nehodlám, i když dobrovolný většinou plním.


no tak to uz je vazne moc. ja treba nemam rad vysky a neumim se potapet a taky tady nervu, ze nekdo dela tyto petkovy cache. Nebo mystery cache na temata, ktera mne nudi ci nezajimaji.Nemluve o cachich, nad jejichz legalitou se da polemizovat. Tak je proste nelovim a nebo udelam BF no. A kdyz je to cache o singltreku, tak je tam holt prekvapive potreba MTB. Ten, kdo jezdi MTB, si tam tech fotek udela spoustu a uzije si to a ten kdo nejezdi ji proste neodlovi. Co je na tom sakra k nepochopeni?!? (mimochodem ten xmas tree TB/GC, ktery si tady mnoho lidi logovalo, taky vyzaduje fotku,ale to nikomu nevadi a tady najednou ano?)
singltreku a MTB zdar!!!B)

EDIT: tak mne napada ale vetsi problem: co kdyz nemam fotak?!!! :DB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#75 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 13:25

REVIZ

Trošku mi přijde, že při dnes už několika desítkách tisíc pixel a v pravidlech zrušených podmínkách logování hřímáš nad neexistujícím problémem.
  • 0

#76 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 13:39

Toť, ještě aby si owneři vymýšleli, jak budou jejich keše vypadat :D
  • 0

#77 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 13:56

MedoMys+REVIZ: hosi, kde to mohu podepsat? nosferatu XIII.: zajimavy pristup, takze kdyz je kes o DNA, tak bez patricneho vybaveni se na ni taky nesmim ani podivat?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#78 ostende

ostende

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 14:02

Mam pocit ze si strejda satan udelal z tohohle vlakna svuj svaty boj. Me treba ty jeho blaboly vubec nezajimaji :-)
  • 0

#79 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 14:03

S474N napsal/a:
nosferatu XIII.: zajimavy pristup, takze kdyz je kes o DNA, tak bez patricneho vybaveni se na ni taky nesmim ani podivat?

No co, popadneš doma ručník a jde se.:D A vlastně co doma, máš ho mít u sebe furt.B)
  • 0

#80 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 14:13

ostende: a on te nuti to nekdo tady cist nebo se i vyjadrovat, synovce? alkes: nastesti D.Adamse tolik nezeru ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama