Přejít na obsah


Fotka

GC u majitele a přitom v keši


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 Andycz-29619

Andycz-29619

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 7:14

Dobrý den, narazil jsem na GC Florida caching, adreasa GC:http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=1386027. Je v rukou ownera, ale já jsem ho držel v ruce zde v česku a momentálně ho mám u sebe, nemůžu ho odlogovat, protože mi to řiká, že mám špatné "heslo" pro GC (myslím to, co je na tom obrázku začmárané). Mám si ho nechat, poslat majiteli do JAPONSKA, nebo ho považovat, jako drahý výmněný předmět?
  • 0

#2 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 7:32

Ten coin je stale majetkem nekoho jineho, z toho duvodu si ho nemuzes nechat, tedy rozhodne ne bez jeho souhlasu! Nezamenil jsi treba O0Q nebo jiny znak za nejaky podobny? Pokud to nebudes schopen pres vsechnu snahu a pomoc z okoli desifrovat, tak napis majiteli, ze mas jeho coin a nemuzes precist cislo... Edit: Ted koukam, ze ho ma v kolekci, takze jedine co pujde logovat je discovered. Vzhledem k poctu, kolik minci ma, bych veril, ze ztraci prehled, protoze jiny vypusteny predemet v kolekci nema. Zkus mu napsat a upozornit ho na to a rovnou si muzes poptat ten kod.
  • 0

#3 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 7:34

Asi je nejlepší se zeptat přímo ownera, co s ním. :)
  • 0

#4 Andycz-29619

Andycz-29619

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 8:07

Už jsem mu psal, ale po cca. 14 dnech neodpověděl... A ten kod jsem opisoval správně.... Nejde mi zalogovat jako discovered it...
  • 0

#5 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 455 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 8:31

Andycz napsal/a:
Dobrý den,
narazil jsem na GC Florida caching, adreasa GC:http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=1386027.
Je v rukou ownera, ale já jsem ho držel v ruce zde v česku a momentálně ho mám u sebe, nemůžu ho odlogovat, protože mi to řiká, že mám špatné "heslo" pro GC (myslím to, co je na tom obrázku začmárané). Mám si ho nechat, poslat majiteli do JAPONSKA, nebo ho považovat, jako drahý výmněný předmět?

a jak víš, že je to zrovna tenhle, když ten kod nesouhlasí? To jsi našel podle čeho?
  • 0

#6 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 9:13

napiš mi do PM ten kód... myslím, že tam budeš mít nějakou záměnu písmenek a ve skutečnosti máš jinej coin... odpovídá druh coinu co máš v ruce s tím druhem, který ti ukazuje web? Taky jsem takhle měl v rukou jeden poměrně vzácnej coin podle toho co jsem zadal do logovátka, ale byla to záměna nuly a O...
  • 0

#7 Andycz-29619

Andycz-29619

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 20:15

mirotiro napsal/a:
napiš mi do PM ten kód... myslím, že tam budeš mít nějakou záměnu písmenek a ve skutečnosti máš jinej coin... odpovídá druh coinu co máš v ruce s tím druhem, který ti ukazuje web? Taky jsem takhle měl v rukou jeden poměrně vzácnej coin podle toho co jsem zadal do logovátka, ale byla to záměna nuly a O...



Ano, mám přesně tento...
  • 0

#8 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 455 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 20:34

Andycz napsal/a:

mirotiro napsal/a:
napiš mi do PM ten kód... myslím, že tam budeš mít nějakou záměnu písmenek a ve skutečnosti máš jinej coin... odpovídá druh coinu co máš v ruce s tím druhem, který ti ukazuje web? Taky jsem takhle měl v rukou jeden poměrně vzácnej coin podle toho co jsem zadal do logovátka, ale byla to záměna nuly a O...



Ano, mám přesně tento...

tak znova: "a jak víš, že je to zrovna tenhle, když ten kod nesouhlasí? To jsi našel podle čeho?"
  • 0

#9 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 4:39

Muze pouze discover nebo note.
  • 0

#10 Andycz-29619

Andycz-29619

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 6:40

dr.vota napsal/a:

Andycz napsal/a:

mirotiro napsal/a:
napiš mi do PM ten kód... myslím, že tam budeš mít nějakou záměnu písmenek a ve skutečnosti máš jinej coin... odpovídá druh coinu co máš v ruce s tím druhem, který ti ukazuje web? Taky jsem takhle měl v rukou jeden poměrně vzácnej coin podle toho co jsem zadal do logovátka, ale byla to záměna nuly a O...



Ano, mám přesně tento...

tak znova: "a jak víš, že je to zrovna tenhle, když ten kod nesouhlasí? To jsi našel podle čeho?"



Podle Fotografie, mám jí sem dát?
  • 0

#11 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 7:20

Andycz napsal/a: Podle Fotografie, mám jí sem dát?

Fotku sem radeji nedavej, jinak chudaka ownera zasypou desitky discover logu. Posli mi tu fotku mailem (nebo nekomu, kdo se tu uz nabizel prede mnou) a nejak to dame dohromady ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#12 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 681 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 8:47

Andycz napsal/a:

dr.vota napsal/a:

Andycz napsal/a:

mirotiro napsal/a:
napiš mi do PM ten kód... myslím, že tam budeš mít nějakou záměnu písmenek a ve skutečnosti máš jinej coin... odpovídá druh coinu co máš v ruce s tím druhem, který ti ukazuje web? Taky jsem takhle měl v rukou jeden poměrně vzácnej coin podle toho co jsem zadal do logovátka, ale byla to záměna nuly a O...



Ano, mám přesně tento...

tak znova: "a jak víš, že je to zrovna tenhle, když ten kod nesouhlasí? To jsi našel podle čeho?"


Podle Fotografie, mám jí sem dát?



Dole píšeš, že ho máš v ruce opravdu a tady píšeš podle fotografie. Tak jak to tedy je ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 10:00

Spis ti doporucuji ten tracking code zadat zde (Enter the Tracking Code of the Item):
http://www.geocachin...ck/default.aspx

A ne se pokouset logovat primo nejaky predmet, kdyz nemas jistotu, ze je to opravdu ono.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#14 Andycz-29619

Andycz-29619

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 14:17

dÍKY MOC, TADY s474n ZA RADU, NAKONEC SE TO UKÁZALO TAK, ŽE TY gc jsou úplně stejný a začínaj na 2 stejný písmena, v tom jejich hesle, díky moc... a promiňte za otravování...
  • 0

#15 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 15:51

Andycz: no me to bylo jasny, proto jsem ti to radeji takhle napsal. Tak hlavne, ze se povedlo. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka