Přejít na obsah


Fotka

Tuzky, propisky...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#1 kacibury

kacibury

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 9:27

Ahoj kolegove! Taky se vam uz nekdy stalo, ze jste prisli ke kesce, a nebyla tam tuzka? Hloupy dotaz, ze? Taky mate nejaky log typu "chybi tuzka", ze? Napadlo nas (a uz to taky delame), ze by mohl kazdy u sebe mit jednu dve tuzky treba z ikey, kdyz jde na lov. Nic vam to neudela ;) Zamyslete se nad tim...
  • 0

#2 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 9:32

Možná je to úplně zbytečné. Stačilo by, aby si každý kačer nosil svou tužku v kapse. Já osobně mám v "geobrašničce" jednak logovací pero (kterým logujeme všechny keše) a pro jistotu dvě náhradní propisky. V batohu, který nosím vždy a všude (do školy, do práce) mám různých pisátek asi 5. To samé v brašně na notebook, kterou nosím poměrně často. Takže mě keš bez tužky opravdu nezaskočí. Btw. Ano, v geobrašničce mám asi 5 IKEA tužek a několik náhradních LB. Ale v hezkých keších je většinou vše v pořádku a do prasklých, hnusných, mokrých apod. bych to stejně nedával...
  • 0

#3 volfcata

volfcata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 9:34

Je spousta kešek (nano, mikro) do kterých se žádná tužka stejně nevejde, takže si vždycky nosíme pár svých. B)
  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 797 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 9:34

Stačí obyčejná tužka, která se dá nožem přepůlit, vyjde to na korunu. jen na ni nezapomenout. A kus papíru, kterým se dá nastavit popsaný logbook, pokud se tam vejde. A nosit v kapse kudlu na ořezání tužky, když není ořezávátko.
  • 0

#5 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 453 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 9:41

Včera jsem do jedné svojí už zase nasypal dvě tužky. A zase je brzy někdo ukradne...nebaví mne to. Kdo chodí na lov bez svojí tužky, log si nezaslouží.
  • 0

#6 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 10:05

Já jsem do filmovky tužku aplikoval tak, že kdyby jí chtěl někdo ukrást, musel by ukrást celou cache.
  • 0
Vložený obrázek

#7 Matt_Stifler

Matt_Stifler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 10:13

Rogosak napsal/a:
Já jsem do filmovky tužku aplikoval tak, že kdyby jí chtěl někdo ukrást, musel by ukrást celou cache.

A dopadlo to jak? Ukradli ji celou? :D
  • 0

#8 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 10:38

Já vím jak vás štvou logy typu, že v keši není tužka, ano mají si lidi nosit tužky svoje, každému se stane a stát může, že jí někde ztratí nebo prostě zapomene (předtím jí vyndá a už nezandá). Mě se to také stalo a propiska nebo tužka v keši je poslední možná naděje.
  • 0

#9 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 11:20

Tužku sebou vždy nosíme, takže nás zatím problém nikdy nezaskočil, spíš mám jinou příhodu: Bylo to krátce po naší registraci, u jedné kešky nás zastihl slejvák, byla u silnice, takže jsme s krabičkou hupsli do auta, zalogovali, šup krabičku zpátky a hurá domů. Cestou jsem si všimla, že na zemi leží tužka, která určitě vypadla z krabičky, naše nebyla. Ale už jsme byli skoro doma. Nastalo dilema - vrátit se, nevrátit se, šlo jen o obyčejnou tužku. Ale nedalo nám to, co když tam přijde někdo, kdo se nebude mít čím zapsat? Tak jsme se jen rychle najedli, sedli do auta a zpátky ke kešce. :D Bylo to asi jen 20km, nevím už přesně, zbytečně projetý benzín, ale měli jsme z toho nakonec dobrý pocit. B)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#10 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 11:50

Alf Gang napsal/a:
… bylo to krátce po naší registraci, u jedné kešky nás zastihl slejvák, byla u silnice, takže jsme s krabičkou hupsli do auta, zalogovali, šup krabičku zpátky a hurá domů. Cestou jsem si všimla, že na zemi leží tužka, která určitě vypadla z krabičky, naše nebyla. Ale už jsme byli skoro doma. Nastalo dilema - vrátit se, nevrátit se, šlo jen o obyčejnou tužku. Ale nedalo nám to, co když tam přijde někdo, kdo se nebude mít čím zapsat? Tak jsme se jen rychle najedli, sedli do auta a zpátky ke kešce. :D Bylo to asi jen 20km, nevím už přesně, zbytečně projetý benzín, ale měli jsme z toho nakonec dobrý pocit. B)

Tak to jste opravdoví hrdinové všedního dne, stejně jako Pionýr, Jenž Neopisoval a Řemeslník, Který Nesvačil! Já si ale pro jistotu nosím vždycky lihovku, to se dá logovat i na různé jiné povrchy než suchý papír v LB.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#11 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 11:50

kacibury napsal/a:
Ahoj kolegove! Taky se vam uz nekdy stalo, ze jste prisli ke kesce, a nebyla tam tuzka? Hloupy dotaz, ze? Taky mate nejaky log typu "chybi tuzka", ze? Napadlo nas (a uz to taky delame), ze by mohl kazdy u sebe mit jednu dve tuzky treba z ikey, kdyz jde na lov. Nic vam to neudela ;) Zamyslete se nad tim...


To nepomůže. Když už loví i náš pan prezident, tak občas nějaká ta tužka vždy ztratí.
  • 0
Nepropadejte panice!

#12 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 12:11

Trhac napsal/a:

Alf Gang napsal/a:

Tak to jste opravdoví hrdinové všedního dne, stejně jako Pionýr, Jenž Neopisoval a Řemeslník, Který Nesvačil!

Aby ne, však si ještě pamatujeme slib Jiskry...:D:D:D
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#13 Pan Pctros

Pan Pctros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 17:27

remeslnik ktery nesvacil :)))) du do kolen :)
  • 0
Rozhodne odeme necekejte nic rozumnyho

#14 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 18:56

Nejlepsi je, kdyz je hned v listingu napsane "POZOR V KESI NENI TUZKA!" i kdyz tam ve zkutecnosti je :). Nekdo treba jako ja, ji pak nenecha doma.
  • 0

#15 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 20:46

Jéžiši, to je zase téma... :) Tak si berte tužky, pera,propisky, lihovky, centropeny nebo co Vás napadne, ale snad se to tu nemusí rozebírat né? :):):);)
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!

#16 Entita

Entita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 21:06

Lidi, co se tu vlastně řeší? Jsou keše bez tužky, jsou keše s ukradenou tužkou, všichni to víme. Kdo může, určitě si bere tužku. Kdo zapomene, nemá se čím zalogovat - fakt se toho tolik stane? Je to jen hra, pamatujete? Tak nebude bodík, aspoň příště tu tužku do kapsy vloží každý... ;)
  • 0

#17 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 21:16

A na multiny chodite taky bez pisatka?
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#18 vojtisk

vojtisk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 21:25

V sobotu jsem byl zase na keši a byll tam někdo zalogovanej blátem není to hnusný ... :(
  • 0

#19 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 22:04

vojtisk napsal/a:
V sobotu jsem byl zase na keši a byll tam někdo zalogovanej blátem není to hnusný ... :(

a bylo to určitě bláto??? :D:D:D:D
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#20 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 22:11

no do svých keší tužky nedávám, to už jste si asi všimli. ono do těch skleniček co jsem s nimi začínal by se nacpal akorát špaček... a když vezmu ty cizí keše, co jsem našel: tak polovina tužku neměla vůbec, čtvrtina sice jo, ta ale nepsala a jen čtvrtina keší měla něco na zapsání. nosím u sebe několik propisek, i fixek, protože když budete mít jen jednu, pište si, že přestane psát ve chvíli, kdy nic jiného nebudete mít po ruce... jo a ony ty propisky,jsou kolikrát zajímavý na trade. samozřejmě kus za kus...někdy se v keších najdou zajímavý pisátka, ale to spíš na západ od CZ
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka