Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#1001 zzstan

zzstan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 8:22

Mozna jsem jenom slepy, ale jak zkopiruji v ADrake vychozi souradnice kese do schranky? V PocketDrake to tusim slo tapnutim na souradnice na hlavni strance kese. Diky.
  • 0

#1002 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 8:38

zuzastan napsal/a:
Mozna jsem jenom slepy, ale jak zkopiruji v ADrake vychozi souradnice kese do schranky? V PocketDrake to tusim slo tapnutim na souradnice na hlavni strance kese. Diky.


Taková funkce tam není a pokud se pamatuju, nebyla ani v PocketDrake. Kopírování souřadnic je jen u waypointů.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1003 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 8:59

Bylo v této verzi už přidáno rychlé hledání keše podle názvu (Issue 43)? Nějak to nemůžu najit... Díky.
  • 0

#1004 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 9:05

RenierX napsal/a:
Bylo v této verzi už přidáno rychlé hledání keše podle názvu (Issue 43)? Nějak to nemůžu najit... Díky.


Vždyť ti to píšu v seznamu změn:
new: rychlé hledání na hw tlačítko lupy nebo dlouhý stisk hledání v menu
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1005 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 9:18

Omlouvám se za nepozornost, na seznam změn jsem narazil jen v aplikaci, kde nebyl aktualizován (appku jsem stahoval z Google Projects).
  • 0

#1006 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 11:28

LudekV napsal/a:

RenierX napsal/a:
Bylo v této verzi už přidáno rychlé hledání keše podle názvu (Issue 43)? Nějak to nemůžu najit... Díky.


Vždyť ti to píšu v seznamu změn:
new: rychlé hledání na hw tlačítko lupy nebo dlouhý stisk hledání v menu

Super, vyzkoušel jsem.
  • 0

#1007 zzstan

zzstan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 17:52

LudekV napsal/a:

zuzastan napsal/a:
Mozna jsem jenom slepy, ale jak zkopiruji v ADrake vychozi souradnice kese do schranky? V PocketDrake to tusim slo tapnutim na souradnice na hlavni strance kese. Diky.


Taková funkce tam není a pokud se pamatuju, nebyla ani v PocketDrake. Kopírování souřadnic je jen u waypointů.


Tak jsi me malem presvedcil, ze si to pletu s GCzII, ale ted jsem nazhavil WM6 a PocketDrake verze 1.6.0.98 ma na hlavni obrazovce kese pod souradnicemi krasne tlacitko pro kopirovani souradnic do schranky.
Slo by tuto vybornou vec dostat i do ADrake? Napr. u multin je to dost nepohodlne prepisovat vychozi souradnice rucne jako novy waypoint a delat treba projekci nebo vypocty typu pricti xx k N a yy k E. Klidne by to mohlo byt schovany az v podmenu kese Dalsi nekde na urovni "Prilohy Geoget" a "Zobrazit HTML kod".
  • 0

#1008 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 19:17

zuzastan napsal/a:
Tak jsi me malem presvedcil, ze si to pletu s GCzII, ale ted jsem nazhavil WM6 a PocketDrake verze 1.6.0.98 ma na hlavni obrazovce kese pod souradnicemi krasne tlacitko pro kopirovani souradnic do schranky.


No vidíš, rok a půl to člověk nepoužívá a už si nic nepamatuje :-)
Zamyslím se nad tím.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1009 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14527 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 19:20

zuzastan napsal/a:
Slo by tuto vybornou vec dostat i do ADrake? Napr. u multin je to dost nepohodlne prepisovat vychozi souradnice rucne jako novy waypoint a delat treba projekci nebo vypocty typu pricti xx k N a yy k E.


Tak zrovna tohle bych resil spise tak, ze kdyz ke kesi delam novy waypoint, tak tam rovnou predvyplnim ty vychozi souradnice kese. Bud si to prepisu necim uplne novym, nebo to vyuziju, a jen si to poupravim. (Popravde, pridavani waypointu do adrake nepouzivam, takze nevim, jestli to tak nahodou uz nedela...)
  • 0

#1010 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 19:25

Nedělá, předvyplní se aktuální poloha, což je výhodné zase v jiných případech.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1011 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1875 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 19:30

LudekV napsal/a:
Nedělá, předvyplní se aktuální poloha, což je výhodné zase v jiných případech.

Možná by stačilo k tomu přidat tlačítečko, které by aktuální polohu přepsalo úvodními souřadnicemi, případně tyto hodnoty přepínalo.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#1012 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14527 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 20:22

V tom pripade jeste lepe prepinatko, kde by byly volby: moje poloha, clipboard, vychozi souradnice, a pak souradnice jednotlivych waypointu. ;)
  • 0

#1013 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 20:24

A pokud možno mobil se 17" displejem, ne? ;)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1014 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14527 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 20:32

proc? nastaveni androidu je taky kilometr vysoke, a da se s tim delat i na mem mrnavem displeji. predstavoval jsem si ze tuknu na cudlik, vyjede seznam, ja si naroluji volbu co chci, tuknu na ni, a vsechno zmizi a ja budu mit prednastavene souradnice.
  • 0

#1015 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1875 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2013 - 20:32

Nooooo ... :-) Tak třeba by mohla být klikací slova "Šířka" a "Délka". Ale možná to není tak jednoduché, jak si představuji.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#1016 t.tengler

t.tengler

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 09 June 2013 - 22:22

Tak jsem si pěkně naběhl s čerstvým HTC One.. :-( Podařilo se na něm někomu rozběhnout FTP server (když už umí jen MTP na USB)? Zkusil jsem jich několik a nic. Vypadá to jako by byly blokované příchozí porty nebo co.. Rootovat fungl novej foun se mi moc nechce..
  • 0

#1017 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 10 June 2013 - 21:15

Dostala jsem tip na tenhle prográmek coby lepší alternativu c:geo. Než se začtu do těch 51 stran diskuze, abych blíž zjistila oč jde, tak se chci zeptat, jestli to funguje jen a jedině prostřednictvím GeoGetu? Tahle záležitost (GeoGet) je totiž něco, co mi stále uniká a neumím to ovládat, obsluhovat, pracovat s tím, prostě nic.
Podle náhledů obrazovek vypadá a:Drake velice dobře, ale ten GeoGet nepobírám. Baví mně chodit na kešky a nebaví mně trávit dlouhé hodiny studováním něčeho, v čem se ani po třech hodinách nejsem schopná orientovat, natož to pochopit. Blond sice úplně nejsem, ale to je fuk. Věřím, že GeoGet je úžasná záležitost, ale já z něj mám pocit, že to na mě mluví marťansky.;) Takže pokud bude mít někdo potřebu mě označovat blbkou, může si posloužit, pokud mu to zvedne sebevědomí...:D
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1018 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 10 June 2013 - 21:18

Vzhledem k tomu, že jsi PM, můžeš využít všechny možnosti Geocaching Live, tedy natahat si kešky z webu doma nebo v terénu dle libosti. GeoGet je výhodný v momentě, kdy si chceš předem připravit větší množství keší, přece jen na PC to jde rychleji a pohodlněji.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1019 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 10 June 2013 - 21:42

Takže je možné si vytvořit třeba i nějaké GPX, dejme tomu když pojedu na dovolenou, tak z toho místa - plácnu - řekněme 100 keší a dostat je do tohoto prográmku, aniž bych použila GeoGet? U c.geo to dělám právě buď pomocí GPX, nebo Send to c:geo - kliknu v listingu na webu na ikonku a stáhnu naklikané do mobilu... Neříkám, že GeoGet zavrhuji, ale určitě do něj neproniknu nějak rychle nebo v nejbližší době... Jinak samozřejmě díky už za první odpověď.;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1020 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2166 příspěvků(y)

Publikováno 10 June 2013 - 21:49

Samozřejmě
http://adrake.cz/dok...ser:ziskani_dat
Nebo taky
http://adrake.cz/dok...id=user:tips:qr

Asi nepřekvapí, že a:Drake umí zpracovat i rozkliknutí odkazu z notifikačního mailu.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41





6 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 6 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama