Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#1041 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 10:03

Jak už jsem napsal dříve, přešel jsem na draka plus. Škoda, že se musí vše nastavovat znovu, ale což... není to zase tak velká robota. Mám ale v zařízení ještě základního draka. Mohu ho v klidu odinstalovat a zůstanou zachována data?
  • 0

#1042 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 11:39

Ano, můžeš. Datová složka odinstalací není nijak ovlivněná.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1043 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 11:41

Malej-viktor napsal/a:
Je možné nějak překopírovat konfiguraci z A:Drake do plusu.


Bohužel není, standardní androidí prefence jsou vázané na konkrétní aplikaci a dělat si vlastní nepovažuji za účelné. Ono toho nastavování zas tolik není, tak to snad jde jednou přežít. Sám nastavuju během vývoje mnohokrát.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1044 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 13:30

Ma a.Drake nějaké omezení natažení keší podle vzdálenosti od zadané pozice pokud je zdroj dat GC live? Mně se nátáhnou jen keše asi do 20 km,přestože mám ve filtru 50km. Vzhledem k tomu ze mám do 20 km jen 8 nenalezených, tak toho bez změny pozice moc nestahnu :-). A ještě jedna poznámka pokud dam na stazených kesich aktulizaci Plného listingu, tak probehne aktualizce, ale následně se zmeni zdroj dat na Databázi. Dotaz na autora: Planuje se zprovoznění obousměrné synchonizace s Geogetem přes ftp? Po aktualizaci androidu na 4.1. je to pro mne jedina možnost synchronizace.
  • 0

62st - Sony Xperia X- a.Drake - GeoGet


#1045 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 527 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 13:33

Omezeni maximalni vzdalenosti pri vyhledavani je omezeni na strane groundspeaku, s tim zadny program nic nenadela. Ohledne synchronizace - GeoGet ma prostredky, jak se bavit i s novymi Androidy, aniz by bylo potreba FTP. Problem je jen ten, a to ze autor toho synchronizacniho doplnku nema momentalne cas. A popravde, ja ten doplnek vubec nepouzivam, staci mi jednosmerna synchronizace pouhym prekopirovanim souboru s databazi.
  • 0

#1046 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 13:40

lusk665 napsal/a:
Ma a:Drake nějaké omezení natažení keší podle vzdálenosti od zadané pozice pokud je zdroj dat GC live? Mně se nátáhnou jen keše asi do 20 km,

a:Drake ne, ale Geocaching Live ano, zhruba těch 20 km.

A ještě jedna poznámka pokud dam na stazených kesich aktulizaci Plného listingu, tak probehne aktualizce, ale následně se zmeni zdroj dat na Databázi.

Máš pravdu, to není záměr, podívám se na to.

Dotaz na autora: Planuje se zprovoznění obousměrné synchonizace s Geogetem přes ftp? Po aktualizaci androidu na 4.1. je to pro mne jedina možnost synchronizace.


a:Drake FTP server určitě obsahovat nebude, na to je na Google Play řada hotových aplikací. Plugin aDrakeSync pro GeoGet umí přes FTP komunikovat skoro od začátku.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1047 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 13:45

Ja na mobilu delam fotky ke kesim primo pres a:drake, tak mne v minulosti obousmerna synchronizace pres USB vyhovovala. U mysterek mam obcas přílohy, tak pro mne byla synchonizace pohodlnejsi.
  • 0

62st - Sony Xperia X- a.Drake - GeoGet


#1048 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 14:09

a:Drake FTP server určitě obsahovat nebude, na to je na Google Play řada hotových aplikací. Plugin aDrakeSync pro GeoGet umí přes FTP komunikovat skoro od začátku.


Pouzivam vlastni FTP server, ale a:DrakeSync neumí přes FTP obousměrnou synchronizaci příloh. Je to uvedeno i v dokumentaci na araratu. Skoda...
  • 0

62st - Sony Xperia X- a.Drake - GeoGet


#1049 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 14:13

O přílohách ses na začátku nezmiňoval. Jinak ADS je z principu opensource, takže pokud se najde nadšenec, který se ho ujme a doplní nové případně upraví stávající funkce, jistě potěší řadu lidi. Myslím, že Šubimu to vadit nebude.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1050 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 14:22

Bylo by super, kdyby se nějaký šikula našel a ještě více rozšířil funkčnost obou skvělých programů.
  • 0

62st - Sony Xperia X- a.Drake - GeoGet


#1051 Poacher

Poacher

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 9:44

Tak ta zatím poslední beta verze programu je z mého hlediska zatím asi nejdokonalejší, vektorovou mapu načítá i na mém pomalém telefonu docela hbitě a hlavně prakticky nepadá. A to navzdory tomu, že mám ještě ke všemu starouu verzi androidu (2.2.2). Śkoda že jí vyprší platnost už 1.července. Klidně bych si koupil plus verzi, jenže ta má v požadavcích vyšší verzi Androidu, takže asi smolík... :-(
  • 0

#1052 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 21:54

Uvolněna verze 4.00

Předem chci poděkovat všem, kdo otestovali betaverzi 4.00. Vzhledem k tomu, že nebyly hlášeny žádné závažné problémy, uvolnil jsem verzi 4.00 a to jak free a:Drake tak i a:Drake Plus, na Google Play se objeví během několika hodin.

Zároveň jsem u a:Drake Plus snížil požadavek na minimální verzi na úroveň a:Drake, tj. stačí Android 2.1. Na podzim jsem měl nápad na využití foťáku, který vyžadoval novější systém, ale zřejmě ho realizovat nebudu, takže nemá smysl na tom požadavku trvat.

Před letní sezónou vyhlašuji na a:Drake Plus 50% slevu (v CZK), která platí do 30.6.
Původní cena 120,-, nyní 60,- Kč
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1053 Poacher

Poacher

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 22:51

LudekV napsal/a:
Uvolněna verze 4.00

Předem chci poděkovat všem, kdo otestovali betaverzi 4.00. Vzhledem k tomu, že nebyly hlášeny žádné závažné problémy, uvolnil jsem verzi 4.00 a to jak free a:Drake tak i a:Drake Plus, na Google Play se objeví během několika hodin.

Zároveň jsem u a:Drake Plus snížil požadavek na minimální verzi na úroveň a:Drake, tj. stačí Android 2.1. Na podzim jsem měl nápad na využití foťáku, který vyžadoval novější systém, ale zřejmě ho realizovat nebudu, takže nemá smysl na tom požadavku trvat.

Před letní sezónou vyhlašuji na a:Drake Plus 50% slevu (v CZK), která platí do 30.6.


Tak to je príma, v tom případě přejdu rovnou na a:Drake Plus.
  • 0

#1054 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 869 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 23:10

Vím, že se mnou z neznámých důvodů nekomunikuješ (přitom si nejsem vědom že bych ti osobně nějak ublížil), ale nedá mi to. Nikde v dokumentaci a:drake jsem cenu za Plus verzi nenašel. Takže druhý otázka je vlastně hypotetická - platila by ta sleva i pro uživatele PD ?
  • 0

#1055 Poacher

Poacher

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2013 - 4:55

Arne1 napsal/a:
Vím, že se mnou z neznámých důvodů nekomunikuješ (přitom si nejsem vědom že bych ti osobně nějak ublížil), ale nedá mi to. Nikde v dokumentaci a:drake jsem cenu za Plus verzi nenašel. Takže druhý otázka je vlastně hypotetická - platila by ta sleva i pro uživatele PD ?


Nevím jak v dokumentaci, ale na google play je ta cena jasně uvedena
  • 0

#1056 mike_btk

mike_btk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2013 - 6:01

LudekV napsal/a:
Uvolněna verze 4.00
...
Před letní sezónou vyhlašuji na a:Drake Plus 50% slevu (v CZK), která platí do 30.6.


Ahoj, to jsou výborné zprávy. Na Google Play je cena aplikace pořád 120 Kč. Jakým způsobem se dá zaplatit 50%? Za tu cenu bych neváhal...
  • 0

#1057 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2013 - 6:20

Omlouvám se, chybička se vloudila, špatně jsem pochopil logiku Googlu. Napraveno, během "několika hodin" se to projeví.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1058 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2013 - 6:22

Arne1 napsal/a:
Vím, že se mnou z neznámých důvodů nekomunikuješ (přitom si nejsem vědom že bych ti osobně nějak ublížil), ale nedá mi to. Nikde v dokumentaci a:drake jsem cenu za Plus verzi nenašel. Takže druhý otázka je vlastně hypotetická - platila by ta sleva i pro uživatele PD ?

Nejsem si vědom, že bych s kýmkoli záměrně nekomunikoval. Mohlo se stát, že jsem nějaký dotaz přehlédl nebo na něj zapomněl, za to se omlouvám.
Sleva platí pro nákup na Google Play v České republice do 30.6. Jiné podmínky nejsou.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1059 Vacerman

Vacerman

    Vacerman

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2013 - 8:08

S testovací verzí 4,00beta jsem byl maximálně spokojený, takže kupuji Plus. Koukám, že na Google Play se už objevila sleva.
  • 0

#1060 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2013 - 8:16

Kdysi jsem trochu používal Pocket Drake, teď s úspěchem Locus Pro. Přesto jsem neodolal a podpořil vývoj :-) Těším se na testování. Díky!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama