Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#1021 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 21:55

Alf Gang napsal/a:
Takže je možné si vytvořit třeba i nějaké GPX, dejme tomu když pojedu na dovolenou, tak z toho místa - plácnu - řekněme 100 keší a dostat je do tohoto prográmku, aniž bych použila GeoGet?
U c.geo to dělám právě buď pomocí GPX, nebo Send to c:geo

V a:Drake dokonce nemusíš dopředu generovat ani to GPX! Pomocí LiveAPI si můžeš online stáhnout aktuální seznam keší třeba v blízkém okolí. Od té doby, co jsem začal používat a:Drake, jsem už dlouho negeneroval žádné GPX pomocí PQ.
  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#1022 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 22:24

Super, díky, takže to asi vyzkouším.;) Ještě doplňující otázka. V terénu se jde event. přes tu aplikaci na keše v okolí podívat? Když se dostanu někam, kde nemám žádnou dopředu staženou? Nebo pro případ, že nemám aktuální data, tak se podívat, jestli nebyla třeba disable, když jí nemůžu najít?
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1023 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 170 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 22:33

Alf gang: přesně tak. Jak stáhnout keše v tvém aktuálním okolí, když se někde nenadále ocitneš, tak updatovat status keše, která tě zajímá.
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1024 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 22:53

Paráda. No, já snad do toho fakt půjdu a zkusím to blíž prozkoumat. :) Jestli to bude lepší než to moje c:geo... Což mě přivedlo ještě na jeden dotaz - v c:geo místo kompasu používám raději radar - je to aplikace GPS Status. Ta jde do tohoto taky propojit? Jo a všem moc díky za odpovědi a že mi nenadáváte, že mám nejdřív hledat a pak se ptát...;) Mně teď šlo opravdu jen o to rozhodnutí, jestli to má cenu vyzkoušet...
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1025 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 6:04

Dohledání dle radaru jde samozřejmě nastavit, jen si ted neuvědomuji, zda to spolupracuje přes ten GPS status.
  • 0

#1026 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 6:19

Alf Gang napsal/a:
Což mě přivedlo ještě na jeden dotaz - v c:geo místo kompasu používám raději radar - je to aplikace GPS Status. Ta jde do tohoto taky propojit?


Co takhle si projít dokumentaci? Není sice kdovíjak obsáhla, ale většina odpovědí na tvoje otázky tam je. Třeba kompas
http://adrake.cz/dok...e_detail#kompas
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1027 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 135 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 6:29

Alf Gang napsal/a:
Neříkám, že GeoGet zavrhuji, ale určitě do něj neproniknu nějak rychle nebo v nejbližší době...


Pokud bys mela zajem opravdu s GeoGetem zacit a sama to nezvladnes, nabizim ti podporu kacera na ICQ, mailu a pripadne i Skype, kdyz nebude vyhnuti. Neni to zas tak strasne jak se zda. ;-)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1028 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 9:55

LudekV napsal/a:
Co takhle si projít dokumentaci?

Díky, určitě si vše prostuduji, potřebovala jsem jen pár rychlých odpovědí k nakopnutí, jestli se vůbec do toho prográmku mám pustit a snažit se proniknout do jeho hlubších tajů. ;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1029 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 9:59

gord napsal/a:
Pokud bys mela zajem opravdu s GeoGetem zacit a sama to nezvladnes, nabizim ti podporu kacera...

Díky moc za nabídku. Jak najdu trochu víc času, tak se zkusím v tom všem pohrabat a když budu hodně tápat, tak budu volat SOS. Myslím, že je to více než pravděpodobné...;)



Jinak všem děkuji za rychlé odpovědi, z tohoto vlákna je vidět, že a:Drake je opečovávaný prográmek, začal mě lákat, takže ho vyzkouším. :)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1030 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 527 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 10:29

Kazdopadne je vyhoda, ze jak adrake, tak i geoget jsou tuzemske aplikace, takze ta podpora zde je asi nejlepsi.
  • 0

#1031 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 10:33

To jen vítám! Zvlášť proto, že jsem neangličtinář.;) Jsem zvědavá, jestli budu po vyzkoušení konstatovat, že a:Drake je lepší než c:geo.:)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1032 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 10:36

Rozhodně je jiný ;)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1033 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 10:42

Adrake (PLUS) mi začal padat při zobrazení vektorové mapy s keškami (rsp při načítání popř. posunu). Zkoušel jsem aktualizovat mapové téma, aktualizovat mapu. Zdálo se že to pomohlo ale bohužel to dělá zase.

Nějaký tip co s tím? Co ještě vyzkoušet. Dříve mi to nikdy nedělalo, vůbec mne nenapadá čím by to mohlo být (např. pamětí zařízení apod.)

Předem díky

PS:

používaná mapa
http://osm.paws.cz/c...public_gccz.map
téma
http://osm.paws.cz/o...ender_gccz2.zip


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#1034 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 10:44

skurakai napsal/a:
Adrake (PLUS) mi začal padat při zobrazení vektorové mapy s keškami (rsp při načítání popř. posunu). Zkoušel jsem aktualizovat mapové téma, aktualizovat mapu. Zdálo se že to pomohlo ale bohužel to dělá zase.

Nějaký tip co s tím? Co ještě vyzkoušet. Dříve mi to nikdy nedělalo, vůbec mne nenapadá čím by to mohlo být (např. pamětí zařízení apod.)


Napsat přesně jaké mapy s jakým tématem a pak http://adrake.cz/doku.php?id=dev
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1035 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 10:47

Mapy dopsány:
používaná mapa
http://osm.paws.cz/c...public_gccz.map
téma
http://osm.paws.cz/o...ender_gccz2.zip

Log v příloze
  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#1036 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 13:00

Odesláno do Issue tracker
  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#1037 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 21:43

Zjistil jsem, že nezávislé vyhledávání (ver.4.00b1) po zmáčknutí hw tlačítka v případě hledání gc kódu nereaguje na malá písmena. Kešku najde, až když je celý kód velkými. To mi přijde trochu nešťastné.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#1038 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2013 - 6:11

Už jsem se bál, že to je dokonalé a nemám tam žádnou chybu :) Opravím to, díky za upozornění.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1039 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2013 - 13:06

Tak jsem po dvou měsících používání koupil Plus verzi. Díky provázanosti na Geoget (kde mam kromě keší i waymarky) je pro mě a:drake naprosto ideální. Jeho autorovi tedy tímto posílám jedno velké díky!
  • 0

#1040 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2013 - 6:12

Je možné nějak překopírovat konfiguraci z A:Drake do plusu. Rád bych autora podpořil, ale nechce se mi vše přenastavovat znovu. Díky za odpověď a za super soft
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama