Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#1081 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2013 - 21:44

HaLuMa: Stahnul jsem si novy adrakesync, ale nejak nevim kde se zmena projevi, Pred aktualizaci androidu na 4.1. jsem pouzival synchronizaci pres externi disk, po aktualizaci pres ftp, ale tam nejdou synch, prilohy.
Zkus trochu napovedet jak na to ...Jinak dik, ze jsi se do toho skriptu pustil.
  • 0

62st - Sony Xperia X- a.Drake - GeoGet


#1082 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 5:48

HaLuMa napsal/a:

Nicmene nepouzivam to, takze nezarucuji, ze to bude fungovat. Takze potrebuji, abyste to vyzkouseli. Proto je to zatim ke stahnuti jen tady: http://geoget.ararat...sync-1.0.10.gip


Tak jsem stahla tento vony ads na vyzkouseni a hned na zacatku, kdyz davam vyhledat aDrake.ini na telefonu uz to vyhodi chybu.

Mam dDrake na SD karte a sam ADrake ma nastavenou cestu /mnt/sdcard/adrake (/geoget.db3)
coz je pro datovou slozku a databazi.

dam tedy vyhledat aDrake.ini v tom adresari adrake a vyhodi mi to prilozenou chybu. Takze co dal?
  • 0

#1083 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 527 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 7:17

Tu tvoji uvedenou cestu tam fakt nevidim, v pluginu je jen "aDrake"! Zkus znovu nalistovat to aDrake.ini pomoci tlacitka, co je hned vlevo vedle "Download".
  • 0

#1084 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 7:33

HaLuMa napsal/a:
Zkus znovu nalistovat to aDrake.ini pomoci tlacitka, co je hned vlevo vedle "Download".


To nalistování mi nefunguje - procházím složkama v telefonu, ale aDrake.ini se mi neabídne (nezobrazí), i když jsem ve složce, kde je.
  • 0

#1085 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 527 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 7:39

Zkus se necim jinym podivat, jestli tam ten soubor aDrake.ini opravdu je. (bacha na velikost pismen...)
  • 0

#1086 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 7:40

Ano, dívám se Windowsovským průzkumníkem a je tam.
  • 0

#1087 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 8:41

Potvrzuji chování nové verze pluginu a:Drake Sync: Když si pomocí zmiňovaného tlačítka najdu soubor aDrake.ini v telefonu (já ho tam i vidím) a odklepnu, tak se do políčka v pluginu nepřenese celá cesta, ale pouze název adresáře, úplně stejně, jako to ukazuje výše uvedený obrázek. Při pokusu o další zpracování pak plugin zahlásí výše uvedenou chybu.
  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#1088 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2013 - 11:36

HaLuMa napsal/a:
Tu tvoji uvedenou cestu tam fakt nevidim, v pluginu je jen "aDrake"! Zkus znovu nalistovat to aDrake.ini pomoci tlacitka, co je hned vlevo vedle "Download".


To tlacitko je modre oznacene na tom obrazku a tuhle hlasku to vyhodi pokazde, kdyz pomoci nej vyberu soubor adrake.ini
  • 0

#1089 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2013 - 20:55

zz-som napsal/a:
na SD kartě mám v adresáři adrake datový soubor atd. konfigurační INI vypadá takto:
[Options]
DbFile=\adrake\geoget.db3
CardFolder=/storage/sdcard0DataFolder=\adrake
MapFolder=\adrake\maps\
TrackFolder=\adrake\tracks\
FNFile=\adrake\fieldnotes\fieldnotes.txt
FNTemplate=[T] #[N]\x0d\x0a[L]
Nickname=zz-som
Language=cs
[CurrentVersion]
Version=4.00
[Status]
Running=No

V adrake na PC mám nastaveno jako externí disk (nastavil jsem ho ve Win na A:
a to tak, že v tom malém okýnku vlevo je A:\ a v tom delším je adrake\adrake.ini
No a v nastavení (tlačítko dole mezi Log a Zavčít) mám v SD cestě napsáno jen A:

Funguje OK všechny synchra.

Upravil jsem adrake.ini podle zmíněného příspěvku a synchronizace zase funguje.
Vyzkoušel jsem i nový adrake sync, ale bohužel, potvrzuji stejný problém, jako předchozí. Nefunguje, bez výše zmíněné úpravy adrake.ini
  • 0

#1090 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2013 - 5:28

Petman02 napsal/a:

zz-som napsal/a:
na SD kartě mám v adresáři adrake datový soubor atd. konfigurační INI vypadá takto:
[Options]
DbFile=\adrake\geoget.db3
CardFolder=/storage/sdcard0DataFolder=\adrake
MapFolder=\adrake\maps\
TrackFolder=\adrake\tracks\
FNFile=\adrake\fieldnotes\fieldnotes.txt
FNTemplate=[T] #[N]\x0d\x0a[L]
Nickname=zz-som
Language=cs
[CurrentVersion]
Version=4.00
[Status]
Running=No

V adrake na PC mám nastaveno jako externí disk (nastavil jsem ho ve Win na A:
a to tak, že v tom malém okýnku vlevo je A:\ a v tom delším je adrake\adrake.ini
No a v nastavení (tlačítko dole mezi Log a Zavčít) mám v SD cestě napsáno jen A:

Funguje OK všechny synchra.

Upravil jsem adrake.ini podle zmíněného příspěvku a synchronizace zase funguje.
Vyzkoušel jsem i nový adrake sync, ale bohužel, potvrzuji stejný problém, jako předchozí. Nefunguje, bez výše zmíněné úpravy adrake.ini


takze mi rikate, ze staci zmenit tohle lomitko / za tohle \ a bude to fungovat?
Edit: Tak jsem to upravila dle navodu a nefunguje mi to porad.
  • 0

#1091 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2013 - 9:43

Já nic nepřepisoval. Obsah ini v mém mobilu jsem vymazal a nakopíroval jsem tam ten upravený, zde s fora. A jede mi to.
  • 0

#1092 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2013 - 9:46

To je zajímavá myšlenka vzhledem k tomu, že a:Drake při každém spuštění a ukončení ten ini přepíše.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1093 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2013 - 13:12

LudekV napsal/a:
To je zajímavá myšlenka vzhledem k tomu, že a:Drake při každém spuštění a ukončení ten ini přepíše.

Tak to jsem nevyzkoušel zopakovat při dalším připojením.
Vrátil jsem se z dovolené, aDrake plný získaných indicií a finálovek. A než o ně přijít, tak jsem zkusil synchronizaci. Ani upravený synchro plugin do GG nefungoval, tak jsem vyzkoušel překopírovat obsah ini dle zmíněného a mám všechny data v GG. Pokud to příště zase nepůjde, upravím ini znova.
  • 0

#1094 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 16:50

Povrzuji rovnez stejne chovani na S3 mini (i8190) s Androidem 4.1.2. Pruzkumnik aDrake.ini vidi. celkove to vypada, ze cesta neni korektne naparsrovana z toho co vraci open file dialog + neni asi poresen handling disku/zarizeni. V mem pripade to detekuje jako \GT-I8190N\Phone\. P.S. Phone-card (i:) na obrazku je SD karta meho Touch2 kde mam PocketDrake.
  • 0

#1095 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 17:50

Takze problem asi vidim v adrake.sync.lib.main.pas v procedure form_CardPath
kde je toto:
  OpenDlg(_('Select aDrake.ini on a mass storage'), CardPath + IniFile, 'ofFileMustExist,ofHideReadOnly', 'aDrake Stettings File (aDrake.ini)|aDrake.ini', Script);
  if script <> '' then begin 
    CardPath := RegexExtract('^\w:\\', script);             //vykousne pouze pismeno disku [j:\]
    IniFile  := Trim(ReplaceString(Script, CardPath, ''));  //zbytek cesty k ini souboru AD, bez pismenka disku

bohuzel nemam Delphi, nebo v cem to je psane,takze to nemuzu nejak odladit co vraci ten OpenDlg.
Jinak podle toho to vypada, ze komunikace pomoci MTP jde pres WPD API http://msdn.microsof...rdware/gg463548

Jinak nabizim sve kapacity na testovani a pokud by nekdo vysvetlil co je potreba na instalaci, tak bych se pokusil to opravit(bez zaruky). Zatim primarni telefon pro geoget je muj s PocketDrakem, takze si vystacim jen s rucnim kopirovanim na kartu.
------
Off topic. foldry offline listingu z PocketDrake po exportu jsou v a:Drake 1:1 nebo se zmenila jejich struktura? Zebych si delal zatim proces:
Geoget->PocketDrake -> A:drake. Kdy z PocektDraku sdkarky by to slo rucne pres windows do androidu.
  • 0

#1096 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 20:10

Jen technické info - pluginy se píší přímo v GeoGetu, ladí se blbě, protože tam není debugger, lze použít jen debugovací message a logy (tedy pokud se něco nezměnilo, už dlouho jsem nic nepsal)
Více v dokumentaci http://geoget.ararat...hp/user:skripty
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1097 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 135 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 20:31

Na ladeni pouzivam Valickuv LDH. Sice to neni debugger, ale umoznuje kontinualni vypisy do samostatneho okna, odlisit neco barevne, ... Rozhodne lepsi nez dratem do oka. Pouzival jsem driv svoji knihovnu se zapisem do protokolu, ale presel jsem na tohle, je to pohodlnejsi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1098 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 8:13

Plugin neplugin me hlavne plugin ve WXP ani nevidi aDrake.ini na ty SD karte :(
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#1099 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 8:20

Potvrzuji, ve WinXP není aDrake.ini vůbec vidět, ve Win7 je vidět, ale nefunguje to.
  • 0

#1100 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2013 - 13:53

Dnes byla publikována nová verze androidích mapy.cz. Prý mají být i offline. Prosím prosím, bude podpora v a-drake?
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama