Přejít na obsah


Fotka

Voucher na CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 8:27

Ty SLEVOVÉ portály se začínají objevovat už i v GC :D
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#2 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 8:37

Paja.V napsal/a:
Ty SLEVOVÉ portály se začínají objevovat už i v GC :D


zajimavé, ale až tam bude jiná cena. Tato sleva je pro některé
standard +7ks navíc v Únoru
  • 0

#3 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 8:50

Ladvanice napsal/a:

Paja.V napsal/a:
Ty SLEVOVÉ portály se začínají objevovat už i v GC :D


zajimavé, ale až tam bude jiná cena. Tato sleva je pro některé
standard +7ks navíc v Únoru


Přesně tohle mě napadlo, když jsem tu "slevu" viděl. Tato akce na slevovém portálu možná zaujme výhodností někoho, kdo o CWG slyší poprvé a bude chtít svoje první kolečka, ale kdo se aspoň trochu orientuje na dnešním trhu, tak pořídí asi jinde...

Kdyby se tato "sleva" objevila před pár lety, kdy jsem si nechal dělat kolečka, tak bych do toho šel, to se tenkrát pohybovala cena CWG přes 10 korun... ale nyní...
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 842 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 9:09

weri napsal/a:
Kdyby se tato "sleva" objevila před pár lety, kdy jsem si nechal dělat kolečka, tak bych do toho šel, to se tenkrát pohybovala cena CWG přes 10 korun... ale nyní...

Však původní cena u toho "rajcwg" je prý 12.78 za kus :o Zajímavé je, že přímo na webu mají cenu 11.80 za kus, případně s poštovným 13.78...
  • 0

#5 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 10:20

Ladvanice napsal/a:

Paja.V napsal/a:
Ty SLEVOVÉ portály se začínají objevovat už i v GC :D


zajimavé, ale až tam bude jiná cena. Tato sleva je pro některé
standard +7ks navíc v Únoru


Však já netvrdím, že cena je super...kolečka jsem také bral u Lišáků :)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#6 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 10:55

Arne1 napsal/a:
Zajímavé je, že přímo na webu mají cenu 11.80 za kus...


vsak preci by neudelali pro lidi neco gratis :) musi jeste zaplatit provizi pro portal tech slev.. proto na kazdem cwg 1kc pro ne :)

od rajcwg pryc... jejich politika mi neni vubec prijemna uz hodne dlouho.... hlavne od doby co prichazi s temi jajich tzv. "slevami" a doufaji ze jsou lidi blby a prechcijou je
  • 0

#7 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 11:18

Tak šup, napište vaše připomínky přímo k té slevě. Ať to lidi vědí...
  • 0

#8 Velicenstvo

Velicenstvo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 12:39

"Počet poukazů na osobu neomezen" a to je teprv výhra. Proč si kupovat 150 ks za 899, když si můžu koupit 3x50 za 1 047 se SLEVOU :-)
  • 0

#9 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 13:03

Hmm, tak mne tedy v jejich nabídce zaujaly ty sady které nabízí spolu s +10 nebo +20 různými CWG do sbírky. Docela by mne zajímalo o jaká CWG jde ? Jsou to snad CWG která si u nich někdo nechal pálit a oni je nyní používají k marketingu ?? Má s tím obchodem někdo osobní zkušenost a může se podělit o informaci jaká CWG od nich v takovém "balíčku" obdržel ??? Předpokládám, že to byly CWG od Azana, ale to stále není možné aby to bylo 10 různých druhů a už vůbec ne 20 druhů. :o
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#10 Str.Fido

Str.Fido

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 14:23

Ahoj Preseka Team, me to teda moc zajimavy neprijde, kdyz si vemes ze za 50 suku das 350,- (7,- kus) a za tech 10 sbirkovych pak doplatis 240,- (24,-kus)? Asi pred mesicem me Azan oslovil mailem o vymenu CWG a poslal mi svoje osobni ve dvou verzich a pak 3 kusy k nejakym pamatkam. Mohu ti je nafotit az budu doma z prace. V katalogu jsem je nenasel...
  • 0

#11 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 14:37

2 Str.Fido ...já nemám zájem o CWG od Azana ani ty další 3 kousky Domašínských památek, jen mi prostě přišlo zajímavý, že tato konkrétní palírna nabízí na prodej tzv. Balíček CWG ve kterém ti k těm tebou objednaným přibalují +10 či +20 jiných CWG a rád bych věděl jaká to jsou CWGčka a kde je berou. V jejich obchodních podmínkách jsem si nevšiml, že by tam bylo něco o tom, že výrobou u nich např. objednavatel souhlasí s dalším přeprodejem CWG která si obchod udělá tak říkajíc pro svoji potřebu. Pokud by ten obchod měl v katalogu zařazenu svých 20 různých druhů CWG a ta přibaloval k objednávkám tak ani neceknu, ale nic takového v katalogu není a někde ten obchod ty CWGčka k takovému účelu musí brát. Tak jsem zvědavý kde je to někde ? Z výměn to asi bude těžko, i když samozřejmě netuším jakou mají "spotřebu" suků k uspokojení objednávek. Ať už je to jak chce tak pokud takto "neprodávají" pouze svá vlastní CWG ale i cizí (třebaže jsou tyto z produkce jejich palírny) tak je to hodně zvláštní - a to je přesně to co na tom celém přinejmenším považuji za zajímavé. Objednávat si tam nic nehodlám a tak zjistit co v takovém Balíčku je můžu pouze dotazem na někoho, kdo si ho u nich objednal. Je tu vůbec někdo takový ???
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#12 AZAN

AZAN

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 15:06

U výrobce rajcwg je možné zakoupit CWG již za cenu 6,- Kč za kus na bukovém suku (i masivu) či tříděném suku smrkovém. To je v současné době nejlevnější cena na trhu. Nabídky které jsou momentálně na webu www.rajcwg.cz nejsou příliš zajímavé, ale k tomu bohužel server se slevami uživatele nutí, aby dostál svých slibovaných procent slev. Dalším tématem jsou CWG navíc do sbírky ZDARMA. V žádném případě se nejedná o CWG, která rajcwg vyrobil svým zákazníkům. Jsou to CWG, která byla měněna na eventech a při dalším osobních či poštovních setkání. Na webu svet.gc můžete vidět, že disponujeme téměř tisícem různých CWG a z našich přebytků pomáháme založit sbírku začínajícím kačerům. Tato CWG neprodáváme, ale jsou k objednávce ZDARMA. Pokud se jedná o naše vlastní CWG - AZAN a Domašínské památky, pak jsou všechny uvedeny v katologu i na webu svet.gc a to včetně fotek. Pokud máte další dotazy či zkušenosti s RAJCWG, sem s nimi AZAN
  • 0

#13 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 453 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 15:12

AZAN napsal/a:
...k tomu bohužel server se slevami uživatele nutí, aby dostál svých slibovaných procent slev...

Nutí? A on někdo nutí vás, abyste prodávali přes ně?
nabízí se otázka, proč teda živit ty příživnické "slevové" servery místo toho, abyste rovnou udělali radost svým zákazníkům alespoň normálními cenami (a nepodvádět "slevou")?
  • 0

#14 AZAN

AZAN

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 15:18

Standardní cena za CWG je 10,- Kč (vím, jsou velcí výrobci, co cenu stlačili dolů) z této ceny je počítána sleva. Naše původně nastavené ceny byli pro zákazníky stejné, jako přes slevové portály, vzhledem k tomu, že nás v té době nikdo neznal, nikdo ani nobjednával. Je to reklama, jako jakákoliv jiná - sleva, sleva, sleva. Provize pro slevový portál je opravdu velká a nechce se nám ji platit, proto nabízíme větší odběry s výhodnou cenou i bez prostředníka. Nikoho nešidíme, nikoho nepodvádíme a nikdo není levnější. Komu to tedy ubližuje?
  • 0

#15 Arandur9424

Arandur9424

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 15:57

Mě jako výhoda získat 20 různých CWG rozhodně nepřijde. Patřím mezi "rozdávače", pořizuji si CWG jen abych měl co případně dát do keše nebo darovat na eventu. Co budu dělat s těmi 20 různými? Jinak obehraná písnička: co si propojit profil s GC.com?
  • 0
Pokud Vás mé mysterky obtěžují, tak je prosím neluštěte...

#16 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 287 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 15:58

Tak nevím, CWG dělám standardně za 6,50Kč na smrkové suky, naturály jsou za 5,50Kč a taky dělám MWG za 4,50Kč, takže mi nepřijde ta cena zase moc nízká, ale je fakt, že je to určitě zajímavé těma dalšíma CWG.
  • 0

#17 Str.Fido

Str.Fido

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 16:03

2 Preseka Team jo takhle si to myslel? Tak to potom jo, tak jsem to jen zle pochopil....
  • 0

#18 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 16:39

TO UŽ JSEM NĚKDE SLYŠEL :) : "Nechci slevu zadarmo..."
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#19 AZAN

AZAN

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 19:03

Pro Paja.V: Dobrý den, příště až budete chtít podiskutovat o jakýchkoliv aktivitách Ráje CWG, uvítala bych, kdybyste mi napsal na rajcwg@seznam.cz a do diskuze se s radostí připojím. Určitě je pak diskuze zajímavější.....
  • 0

#20 AZAN

AZAN

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 19:07

pro Do-bby: není důvod, abychom dělali z lidí, jak vy tvrdíte, "blbce". Nabízíme služby, jako kterýkoliv jiný výrobce CWG a pouze na lidech záleží, koho si vyberou. Tomu se říká "zdravá konkurence trhu". Je pochopitelné, že noví prodejci se zviditelňují, aby potenciální zákazníci věděli, že je na trhu další možnost. I to je zcela normální jev. :-) Spíše považuji za nevhodné, hodnotit výrobce CWG, se kterým nemáte žádné zkušenosti. To je na zamyšlení... :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama