Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#661 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 17 November 2013 - 22:58

Mno, jestli se chcete pobavit, tak my včera s kolegou lovili jednu T4 na návsi uprostřed vesnice - kousek od Klatov, phrkt asi tuší kde - a jak jsme tak rozvážně obhlíželi terén, jestli někde nejsou mudlové, tak se na seriózně vyhlížejícího stylově oblečeného kolegu obrátil pán s dotazem, jestli už ten strom povolí pokácet, že mu vzal kus střechy na stodole.  :-) Kolega je taky recesista, obvykle reaguje velice pohotově - celý zbytek dne pak přemýšlel, jak mohl zareagovat ještě líp a místo neškodného komentáře  pána v dojmu, že je pilný odborník pracující i v sobotu, ze správného odboru se správným razítkem, nechat. Já to ještě doplnila - že jsme si mohli od pána půjčit rovnou žebřík ze dvorku s tím, že já coby asistentka strom podrobněji prozkoumám. Nebyli bychom museli čekat, až pán zmizí a já bych se nahoru mohla dostat pohodlnějším způsobem. Ještě dlouho jsme se chechtali, že kdyby pán tušil, že na stromě je ještě navíc keš, tak snad vytáhne motorovku rovnou - už vidím v barvách, jak si bude myslet, že každý kačer jde posuzovat, jestli se strom, který mu evidentně pije krev, konečně porazí! Nerada lovím keše uprostřed vesnice, když jdu sama, často je vzdám, ale na tuhle nezapomenu, ta mi udělala radost. :-)


  • 0

#662 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2293 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2013 - 7:20

Já mám taky konečně radost, před dlouhou dobou jsem tu psal o kačerovi Pakezej co mi poslal nějaké nové informace do listingu kešky GC33407, no a včera večer jsem se konečně dostal k tomu celý listing předělat a informace tam dopsat.
A třeba se teď konečně začne psát správně "Rykatado" ;).
  • 0

#663 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1226 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2013 - 7:51

Moc pěkný listing, Tiskaři.


  • 0

#664 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2013 - 8:51

Moc pěkný listing, Tiskaři.

 

... listingu kešky GC33407, no a včera večer jsem se konečně dostal k tomu celý listing předělat a informace tam dopsat.
A třeba se teď konečně začne psát správně "Rykatado" ;).

 

Tiskaři, ještě, prosím, napiš Jizerky s velkým J hned na začátku. A pak restaurace U Bečky. Jinak listing super. Pojem Rykatado znám, vím i, že je to složenina z více názvů, ale to bylo asi tak všechno.


  • 0

#665 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2013 - 9:16

Pojem Rykatado znám, vím i, že je to složenina z více názvů, ale to bylo asi tak všechno.

Rykatáááááááááááádo jak tornááááááááááádo žene se širou stepííííííííííííííííííí.... ?


  • 0

#666 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1088 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2013 - 9:28

Rykatáááááááááááádo jak tornááááááááááádo žene se širou stepííííííííííííííííííí.... 

Ty jsi teda případ :-)

Na čem vy jeptišky jedete? Nebo jenom ty? :-)


  • 0

#667 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2293 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2013 - 9:44

Tiskaři, ještě, prosím, napiš Jizerky s velkým J hned na začátku. A pak restaurace U Bečky.

Upraveno ;).
  • 0

#668 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3057 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2013 - 9:55

Moc pěkný listing, Tiskaři.

I mně se líbí. Rád se tam zastavím, až osud zažene moje kroky směrem severním.


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#669 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2013 - 10:04

Ty jsi teda případ :-)

Na čem vy jeptišky jedete? Nebo jenom ty? :-)

No co co? Přece radost z Hospodina je naší silou! :D

 

Edit: je pravda, že ostudu dělám obvykle jenom já, ostatní sestry jsou převážně slušné a spořádané.


Tento příspěvek byl upraven od Jacka dominikánka: 18 November 2013 - 10:06

  • 0

#670 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 888 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2013 - 10:54

1)   „a chtěl jsem vás požádat, jestli by jste se tam nešli podívat".

 

2)   Podle slov Ferdy Otruby zacházel doktor se zraněným jako „s ožralým“ a hlavně ho zajímalo, jestli je u nemocenské pokladny.

ad 1)  Správně se píše byste, ale nevím, jestli stojí za to to opravovat, když se množí hlasy, že když se to tak stále častěji používá, tak by se to mělo oficiálně povolit. Jazyk se stále vyvíjí, takže už se může např. psát "z-" tam, kde jsme za to dostávali snížené známky, zanedlouho třeba zrušíme i  "y", aby se to nepletlo. Jak to kdysi udělali Chorvati: "Piš, jak slyšíš!". Jednoduché, geniální. (Angličani a Američani, nevezmete si z toho příklad?!)

 

ad 2)  Jako s ožralým bych si s nikým zacházet nedovolil (může mít ischemii mozku, být po otřesu mozku nebo epileptickém záchvatu - to vše vypadá podobně), ale tu kartičku pojišťovny bychom rádi viděli. Dodatečně to zjišťovat je (zvlášť v noci) dost komplikované, navíc - když nepracuje, není evidován na pracáku a neplatí si pojištění - tak má zdravotnické zařízení smůlu, když to od něj potom nevymůže. Leží-li na JIPce nebo ARO, tak jde i o milióny korun.


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 18 November 2013 - 11:04

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#671 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 888 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2013 - 11:02

No co co? Přece radost z Hospodina je naší silou! :D

 

Edit: je pravda, že ostudu dělám obvykle jenom já, ostatní sestry jsou převážně slušné a spořádané.

Ale jakoupak ostudu! Myslím, že Jacka je pro Pána Boha platnější "dělnicí na vinici Páně" než celý tucet biskupů a arcibiskupů (zvláště v současném restitučním ovzduší) - s čestnou výjimkou papeže Františka a mnoha bezejmenných farářů a kaplanů...


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 18 November 2013 - 11:06

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#672 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1088 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2013 - 11:22

Ale jakoupak ostudu! Myslím, že Jacka je pro Pána Boha platnější "dělnicí na vinici Páně" než celý tucet biskupů a arcibiskupů (zvláště v současném restitučním ovzduší) - s čestnou výjimkou papeže Františka a mnoha bezejmenných farářů a kaplanů...

No právě. Ten mediální obraz není nic moc.

A právě proto Jacka vypadá, píše jako zjevení (v tom dobrém samozřejmě).


  • 1

#673 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2013 - 11:25

No co co? Přece radost z Hospodina je naší silou! :D

 

Edit: je pravda, že ostudu dělám obvykle jenom já, ostatní sestry jsou převážně slušné a spořádané.

Zatím jsem si žádné ostudy nevšiml :-) 


  • 0

#674 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2013 - 11:41

Zatím jsem si žádné ostudy nevšiml :-) 

To je tím, že jsi mě zatím skoro vždycky viděl ve společnosti Slanečka a Quoxe, kde se moje lumpárny ztratily v množství :D!


  • 0

#675 Zememeric_K

Zememeric_K

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 20 November 2013 - 7:54

Hurá, moje kostelní myška doletěla do New Yorku. Nejspíš nad ní bdí netopýr strážný. http://coord.info/TB4K11Y


  • 0

#676 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 20 November 2013 - 10:23

Hurá, moje kostelní myška doletěla do New Yorku. Nejspíš nad ní bdí netopýr strážný. http://coord.info/TB4K11Y

 

Koukám, že tam mají v kostelech dinosaury :-)


  • 0

#677 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2236 příspěvků(y)

Publikováno 21 November 2013 - 0:08

Procházím si tak dnes Vídnía i přes zataženou oblohu dnes vše vyšlo. :) U zámku Schönbrunn jsem vypustil svůj nový TB, který snad bude putovat dále od domova a v centru jsem našel TB z Floridy.

Už tohle samo o sobě by stačilo pro příspěvek do zdejšícho koutku, ale to bych nesměl nalézt užasnou kešku v podobě zašifrovaného kryptexu (kdo neví, nechť si pustí The Da Vinci Code)! :) :)

Kryptex.JPG


  • 1

#678 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3084 příspěvků(y)

Publikováno 21 November 2013 - 17:09

Tak jsem dneska zcela náhodou narazil na tento log a už dlouho jsem se tak nezasmál ....   :D  :D  :D


  • 3
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#679 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 21 November 2013 - 17:14

Dnes se msím podělit o radost z keše šibeniční vrch v Kašperských horách. Krásný listing a hlavně ukázání zajímavého místa je pro mne návrat k původnímu geocachingu. Třikrát hurá, mám dnes hezký den.

A kdybys věděl, jak jsi zlepšil náladu mně =) Díky!


  • 0

#680 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 21 November 2013 - 19:41

A kdybys věděl, jak jsi zlepšil náladu mně =) Díky!

děkovat musím já, ještě teď vzpomínám, navíc jsem pod kopcem nechal geocoin, tak v tu stranu koukám pořád. A v létě se tam chystám na brndě....


  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama