Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#681 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2013 - 21:25

Minulou neděli jsem dostal zprávu, že můj vypustěný TB hned ztratil svou sovičku a zůstal jen tag... Po týdnu jde opět funkční! :) A kdo se o to zasloužil? Kačer milanfi a zvedavkanocni, kterým tímto děkuji. Zvedavce za poskytnutí nového přívěšku (a to hned dvou) a veliké díky patří do Liberce milanfi za opravu TB!! :) :)

Hned je člověku lépe ;)


  • 2

#682 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2013 - 22:00

Přidávám se k poděkování Milanovi, že tak rychle Kulíškovu TB pomohl - minulý týden jsem ani nechtěla věřit, že se sovička ztratila hned v první kešce :( , to byla hodně smutná zpráva. Snad budou mít tentokrát sovy větší štěstí a někam doletí.

ALE, i já mám dnes GEOradost a to hned dvakrát, takže nejdřív poděkuji všem kačerům, kteří k tomu přispěli - od mého poradce přes mobil, přes toho, kdo nám u Dědičné štoly dobře poradil s vektorovou mapou pro wherigo, dál přes ty, co své postřehy vkládají do vláken na gc.cz až po jednoho z autorů wiga. Kromě toho, že se povedlo i blondýně rozchodit WYG v chytrém mobilu na první pokus mě totiž překvapilo, že jsem přes mail dostala jeden šikovný soubor a mohla si u nás v centru města ověřit, že mobil při wherigu funguje, jak má. C79 mi totiž vytvořil zkušební procházku po Písku s třemi wigo zónami a já měla dnes druhé Vánoce! Asi jsem opravdu hravější než jsem si myslela. :D


  • 0

#683 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2013 - 22:05

Také doufám, že teď už budou sovičky létat v pořádku a doletí na nějaká vzdálená místa bez újmy. ;)
 

(...) zkušební procházku po Písku s třemi wigo zónami (...)

Něco podobného jsem si párkrát také udělal pro procházky po Žatci - takové obohacení vycházek se psem :D

 

 

No a právě před chvílí mi přišla zpráva o vyzvednutí mého úplně prvního vypuštěného TB z nočního wiga. :)  Už jen dohledat TB co jsem pouštěl ve středu ve Vídni a bude všechno 100%. :P


  • 0

#684 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2013 - 18:51

Dneska brzy ráno. Postarší ošuntělý muž, jedoucí na dámském kole, vezl mega velký balík "čehosi" na předních řídítkách.

Pak odešel do křoví, prakticky se vůbec nekryl (mudla, no) a balík tam docela ledabyle ukryl pod větve (tak D2).

 

Potom zase odjel.

 

Co dělat, že ?

 

Tak jsem mu to nejprve discoveroval (hliníkové lišty, rozřezané nosiče na kola a kdo ví co ještě), následně retrívnul a přemístil asi o 200 m jinam.

 

Teď je to tak D5.

 

Než dojedou popeláři.

 

Happy caching !


Tento příspěvek byl upraven od Skywalker: 23 listopad 2013 - 18:58

  • 4

*


#685 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2013 - 18:56

Chi :D ! Dobrý, ale to "přemýstil" teda zabolelo :rolleyes: !


  • 0

#686 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2013 - 18:59

Chi :D ! Dobrý, ale to "přemýstil" teda zabolelo :rolleyes: !

 

Dík, opraveno, ale byl to kvicht, takže s tvrdým :-)


  • 0

*


#687 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2013 - 19:19

Dnes jsem si dolovil první wherigo a musím říci, že mi udělalo radost svým pěkně zpracovaným příběhem ve stylu fantasy. Mám rád fantasy knihy a tak mi to chytlo. A také jsem zjistil, že WhereYouGo si nerozumí s hw kompasem v mém zařízení tak jsem to nechal brát jen podle GPS a už se neobjevilo žádné navigování o 180 stupňů jinam. 

 

Tajemstvi divciho hradu: http://coord.info/GC3VH6R


  • 2

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#688 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 888 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2013 - 22:57

Také doufám, že teď už budou sovičky létat v pořádku a doletí na nějaká vzdálená místa bez újmy. ;)

Tak to moje sova Mařena http://coord.info/TB47K5D zatím má štěstí, nalétala asi 17 000 km a byla i v Itálii, Belgii a teď porůznu poletuje po Francii.


  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#689 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2013 - 22:58

Teeeda Sky, pobavil jsi, ale nejsi nemocný, když místo bab v plavkách sleduješ "postaršího ošumělého muže" :blink: ? Minule jsi dováděl tak, že už jsem ti pro výstrahu málem poslala svoji plavkovou fotku. :D  :P


  • 0

#690 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2013 - 0:47

Teeeda Sky, pobavil jsi, ale nejsi nemocný, když místo bab v plavkách sleduješ "postaršího ošumělého muže" :blink: ? Minule jsi dováděl tak, že už jsem ti pro výstrahu málem poslala svoji plavkovou fotku. :D  :P

...tak on mě hlavně zaujal, jak se snažil tvářit strašně nenápadně :-)

 

ad fotky - to je jen má absurdní reakce na fatálně nepochopitelné, neustále se kafkovsky opakující dotazníky.

Základní teze je prostá - jakmile se fotky objeví dříve než dotazník, mise splněna.

prostě meta geo humor :-)

 

Něco jako, když na trafice, široko daleko jediné hned vedle zastávky MHD, je vylepen obrovský cár papíru s fixoidním nápisem: JÍZDENKY NEMÁME !!!!

.....to tam vždy jdu a slušne se zeptám: "Dobrý den, máte prosím Vás jízdenky ?"

Jedna paní už po ně hodila terminál Sazky.

To si ty jízdenky mám jít koupit do řeznictví ?

 

A nebo když si na poště chci koupit známku Mozarta.

...paní se na mě dívá jak na debila

...a pak mě pošle k přepážce,

...co má otevřeno jen první úterý po Velikonocích a pak druhý úplněk v srpnu...


  • 3

*


#691 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2013 - 17:04

Tak dnes konečně odloveno wherigo Výstup na Mount Holedná, kdo máte Brno v dostřelu, tak opravdu vřele doporučuju - tak skvěle jsem se už dlouho nepobavil. Je to tak na 2 max 3 hodinky skvělé zábavy v roli vysokohorského horolezce, proložené spoustou srandy a parádních hlášek, nemluvě o suprovém prostředí.

 

Tady je opravdu radost přihodit FP bodík !!   :)


  • 4
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#692 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2013 - 18:52

Já si musím zařídit k Vánocům jako dárek ten PM jelikož mám na seznamu stále kešky, kterým chci dát FP a jako BM holt nemužu. A to wherigo co jsem lovil včera mezi ně patří taky.


  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#693 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2013 - 20:05

Já si musím zařídit k Vánocům jako dárek ten PM jelikož mám na seznamu stále kešky, kterým chci dát FP a jako BM holt nemužu. A to wherigo co jsem lovil včera mezi ně patří taky.

 

Jsi byl na tom Dívčím hradu ?? Jaký to byloo ?? Se na něj taky chystám ....


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#694 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2013 - 20:52

Bylo to super. To místo znám, v létě či zjara je tam ale ještě lépe než teď na podzim /v zimě, kdy tam tím že je to zcela otevřené, fouká snad ze všech stran. A to wherigo mne opravdu bavilo, ale jak jsem psal. Šlo o mé první. 


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#695 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 743 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 23:01

Tak po poměrně nevydařené neděli v Plzni, která začala vyšlápnutím psího exkrementu, pokračovala několika ukradenými keškami, přes neotevřený kódový zámek, na který jsem pořádně nedosáhl a závěrečnou NFC keší, kde někdo přesprejoval QR kód, jsem dneska konečně dosáhl kýžené pětistovky u klatovské synagogy. :D   Asi to tak mělo být, je tam opravdu suprový úkryt. Je mi sice líto toho koťátka, ale ještě mu zbývá tři a půl života :D

Teď až do konce roku budu na pohodu luštit těžké mysterky, lovit dlouhé multinky a brát to jako strýčka pro příští rok.

A možná dojde i na nějakou vlastní kešku, aby měli ostatní kačeři co lovit :rolleyes:


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 26 listopad 2013 - 23:03

  • 0

#696 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 23:54

Také mám po víkendu několik důvodů k radosti, největší mi ovšem udělal Pouštní pavouk v Bechyni, pro mě desátá noční keš. Musím říct, že má asi nejlepší a nejhezčí značení, ráda mu dám bod, jen co našetřím. Radost mi udělaly svým finále i dvě místní multinky, ale především prima společnost. Navíc mě pobavil další z dotazů na můj nick - asi zatím nejlepší a nejlogičtější: zkušený kačer s nějakým tím tisícem nálezů se zeptal, jestli souvisí s tím, že mě baví noční keše. :-) Noční keše se mi líbí, jen kdyby jich bylo víc. Ale některé se dají jít třeba po roce a malé změně znovu. A že to není už za bod? Ta legrace za to stojí!
  • 0

#697 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 170 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 7:40

Je mi sice líto toho koťátka, ale ještě mu zbývá tři a půl života :D

A pokud vezmeme v potaz nejčastější názor, že kočka má devět životů, tak je na tom ještě líp - čtyři a půl. :-)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#698 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 743 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 8:11

A pokud vezmeme v potaz nejčastější názor, že kočka má devět životů, tak je na tom ještě líp - čtyři a půl. :-)

Já vycházel z toho inzerátu:

 

Kocour hledá kočku.   Značka - žijeme jen sedmkrát :)


  • 0

#699 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 18:30

Dneska georadost jak sviňa - odehráno jubilejní 60. wherigo a ještě přitom nalezen TB, kterej byl ztracenej od dubna 2012.  :)


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#700 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 19:57

AGT 40 JE VENKU - konečně: Po necelých dvou měsících vyjednávání s reviewerem  :) . Díky bohu - doslova.

 

AGT 40: VATICAN OBELISK

 

A dokonce už padlo i hodně specifické FTF.


  • 1




6 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 6 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama