Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#721 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 22:56

Mohu potvrdit, že latinu dělal translator a Angličtinu člověk. Byla tam přes 20 úprav někdy je text asi ne uplně foremný, ale tento týden to ještě očistíme.

 

Nic méně, pokud máš problém s překladem - rád pomohu.


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 29 listopad 2013 - 22:57

  • 0

#722 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 178 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 23:09

AGT 40 JE VENKU - konečně: Po necelých dvou měsících vyjednávání s reviewerem...

...

Ani se nedivím, že dělal problémy.

Nebo jsem jediný, komu takovéto "earthcache", kdy se jdeme podívat na kámen (nebo u nás oblíbený kus zkamenělého kmenu) přivezený na dané místo odjinud, přijdou zbytečné? Mám moc rád earthcache v přírodě na místě daného geologického jevu, ale toto mi nic neříká.


  • 3

#723 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 23:17

Ani se nedivím, že dělal problémy.

Nebo jsem jediný, komu takovéto "earthcache", kdy se jdeme podívat na kámen (nebo u nás oblíbený kus zkamenělého kmenu) přivezený na dané místo odjinud, přijdou zbytečné? Mám moc rád earthcache v přírodě na místě daného geologického jevu, ale toto mi nic neříká.

 

Vůbec né - to mu naopak vůbec nevadilo a první e-mail byl "Toto je velmi dobrý nápad na earth-cache." 

 

Vadili mu jiné cache.

 

K tvému názoru: Jistě sám nejsi. Geocaching je hra rozmanitá. Někdo si rád zajde na EC v přírodě, někdo ve městě - viz.:

http://coord.info/GC2T2TP

 

Pokud se nelíbí - nelov jí a jdi na tu v přírodě. Earth-cache, které nechceš lovit lovit nemusíš, v ničem tě neomezují, nepřekážejí a někomu třeba udělají radost.


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 29 listopad 2013 - 23:18

  • 0

#724 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 743 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 23:20

Ani se nedivím, že dělal problémy.

Nebo jsem jediný, komu takovéto "earthcache", kdy se jdeme podívat na kámen (nebo u nás oblíbený kus zkamenělého kmenu) přivezený na dané místo odjinud, přijdou zbytečné? Mám moc rád earthcache v přírodě na místě daného geologického jevu, ale toto mi nic neříká.

Trochu mi přijde divné to zvýhodnění geologie. Kamarád měl teď připravený (i přeložený) krásný listing na jiné téma a samozřejmě to neprošlo. Virtuální keše už se nepovolují, tak co vlastně s tím ? :(


  • 0

#725 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 23:28

Trochu mi přijde divné to zvýhodnění geologie. Kamarád měl teď připravený (i přeložený) krásný listing na jiné téma a samozřejmě to neprošlo. Virtuální keše už se nepovolují, tak co vlastně s tím ? :(

 

Groundspeak výrazně spoluprace s GSA. Účelem earth-cache je vzdělávání v oblasti vzniku země (geologie, geomorfologie, mineralogie, petrologie, palentologie). Věř mi, že jsem měl přeloženou mnohem delší historii vč. mapy dopravy obelisku, ale bylo mi přikázáno odmazání.

 

Může se nám to nelíbit, můžeme s tím nesouhlasit, ale hrajeme hru Geocaching, kterou vlastní soukromá společnosti a ta určuje pravidla, se kterými jsme my souhlasili. To není fotbal, kde si můžou kluci na louce stanovit vlastní pravidla či svaz na národní úrovni. Pokud to nechceš, musíš si založit vlastní hru.


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 29 listopad 2013 - 23:30

  • 0

#726 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 743 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 23:34

Groundspeak výrazně spoluprace s GSA. Účelem earth-cache je vzdělávání v oblasti vzniku země (geologie, geomorfologie, mineralogie, petrologie, palentologie). Věř mi, že jsem měl přeloženou mnohem delší historii vč. mapy dopravy obelisku, ale bylo mi přikázáno odmazání.

 

Může se nám to nelíbit, můžeme s tím nesouhlasit, ale hrajeme hru Geocaching, kterou vlastní soukromá společnosti a ta určuje pravidla, se kterými jsme my souhlasili. To není fotbal, kde si můžou kluci na louce stanovit vlastní pravidla či svaz na národní úrovni. Pokud to nechceš, musíš si založit vlastní hru.

Ale stejně je to na palici ....


  • 0

#727 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 23:41

Ale stejně je to na palici ....

 

Taky by se mi třeba líbili samostatný typ pro historické památky, ale to je jedno.


  • 3

#728 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 23:48

Už si někdy viděl papeže jezdit vlakem?

Je fakt, že papež František od začátku upřednostňuje autobus!

 

autobuspap.png

 

cR1mnptkoLM.jpg


Tento příspěvek byl upraven od Jacka dominikánka: 29 listopad 2013 - 23:55

  • -1

#729 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2013 - 0:14

Taky by se mi třeba líbili samostatný typ pro historické památky, ale to je jedno.

 

A co třeba taková mysterka (příp. jiné typy)? Je sice pravda, že od kompu je založit nejde, ale kromě poučení je tam dokonce navíc i krabka ;)


  • 0

#730 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2013 - 0:29

Tak hlavne jestli Svaty Otec poslal spravny odpovedi. A jestli jim owner v ty latine rozumnel. Ostatne je i zajimavy ze treba Maxinohovu kes ignoruje, ale sotva mu tam pipne EC, skoci do papamobilu a vali k obelisku, ze je tam driv nez kytara. A jak prisel na to ze mu tam tohle pipne a ze si ma rychle zalozit ucet? :huh: A pak ze zazraky neexistujou :)

 

Asi ho prubnu. Zalozim 5/5 s finalkou na spicce toho sutru a uvidime jak se pochlapi. Jesli to louskne a vysmycuje :D


  • 2

#731 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2013 - 20:44

Má dnešní příhoda se přímo netýká GC, ale tak trochu s ním souvisí, jelikož se mi stala při cestě z odlovu. Šel jsem koupit chleda, k němu pár věcí a padly mi do oka Hořické trubičky. Už jsem je dlouho neměl, tak jsem si hned čtyři vzal (no neberte to, když byly "ve slevě"). Přijdu k pokladně a brigádnice po mně najednou chce nějakých šestnáct stovek... Trochu jsem se vyděsil (že bych si koupil chleba se zlatem?)... No, ona mi ty trubičky pokladnice namarkovala 370 krát!! :D :angry: :D


  • 3

#732 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 7:56

Předpokládám, že tohle by jim udělalo solidní binec v inventurách :)

 

Mimochodem já se chci podělit o svou radost, ZAČÍNÁ ZIMA, SNÍŽEK UŽ SE DRŽÍ NA TRÁVĚ, HURÁÁÁÁ


  • 2
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#733 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 9:48

Záznam futch, nemáte screen?


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#734 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 807 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2013 - 7:57

Tak mě dnes pobavilo, když jsem tady v inzerci objevil nabídku neodymových magnetů 5x1 mm s tolerancí +- 1 cm.


  • 1

#735 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2013 - 9:51

Tak mě dnes pobavilo, když jsem tady v inzerci objevil nabídku neodymových magnetů 5x1 mm s tolerancí +- 1 cm.

Asi jako když v nějaký cimrmanovský hře bylo, že se to a to událo 12. září 1542 +- 500 let :D!


  • 0

#736 mmartin1977

mmartin1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2013 - 17:11

To byl příchod Mistra do Liptákova určený měřením rozpadu radioaktivního uhlíku v organické nečistotě na podrážkách Cimrmanových bot. :D  „Touto  komplikovanou a velice nákladnou metodou zjistil, pokud tedy Cimrman v těchto botách do Liptákova přišel, že se tak stalo na podzim roku 1906 plus mínus 200 let.” - Posel z Liptákova :)


  • 0

#737 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2013 - 0:09

Jak málo stačí k radosti - pouhých pár kousků dřeva! :wub:  Jindy nenajdu třeba v deseti keších ani jedno CWG a dnes jsem ve dvou vyměnila vždy po třech. :)  A ještě mi něco přivezl kolega, jupí! ( sice CWG sám nemusí, ale je ochotný sebou vozit moje a měnit, děkuji  :) ). Největší radost byla, že hned šest CWG je s obrázkem zvířat a jeden hezčí než druhý, Skoro bych si dovolila podle obrázků tvrdit, že značná část kačerstva má smysl pro humor - rozhodně větší část než je obvyklé v běžné populaci. Dnes mě nejvíc pobavilo dřevíčko supice a Pucung&Tom. Jen víc takových - to pak jdu od keše, culím se od ucha k uchu, i když je venku hnusný studený vítr jako dneska a protijdoucí chodci se na mě dívají jako na exota. ;)  :D

No nesbírejte, když...! ( podotýkám, že jsem nikdy nic nesbírala, až tyhle blbůstky -  ) 

Další radost mi udělala jedna poměrně nová keš v Klatovech, opět taková, co si zaslouží bod ( hm, jen kdybych nějaký měla ) - provedení moc pěkné, jen hint by mohl napovídat míň ( chápu, že je to v zájmu neponičení ), mě hledání bavíííí. ;)


  • 4

#738 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2013 - 2:52

Máme v Praze novinku, která potěší každé kačerské srdce - GC4TCA5


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#739 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2013 - 6:02

 


to pak jdu od keše, culím se od ucha k uchu, i když je venku hnusný studený vítr jako dneska a protijdoucí chodci se na mě dívají jako na exota. ;)  :D

Taky??!! :D :D :D

Na mě taky většinou okolojdoucí koukají jako na magora, když kolem nich procházím a řehtám se na celý kolo. Nedávno jsem vyloženě pohoršila jednu paní v supermarketu, když jsem  hlasitě vybuchla mězi regálama. ALe když oni tam měli puštěný rádio a ty reklamy jsou tak neuvěřitelně debilní - já na to nejsem zvyklá, tak to neumím ignorovat :D!


Tento příspěvek byl upraven od Jacka dominikánka: 05 prosinec 2013 - 10:35

  • 0

#740 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2013 - 9:48

Tak si včera chodím po OC Chodov, a najednou vidím na seznamu obchodů čtvereček s kryptogramem a na něm 2 ještěrky. Tak si říkám - že by to byl kačerský obchod? Chodím, hledám (moje orientační schopnosti nejsou nic moc a uvnitř GPS nefunguje :P ), pořád nic...a pak jsem zjistila, že to neznamená kačerský obchod, ale terrium se dvěma živými leguány :D


  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama