Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#741 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 12:17

Musím s tím sem, neb mi to udělalo radost. Včera v noci jsme se vydali přes Prágl kvuli jednomu bodu, tisícímu, a vybrali jsme si na to kešku Seznamka. Moc pěknej milník. Pominu-li trable na startu, tak když jsme podzemím došli konečně ke krabičce, už jsem si tak trochu nadával do čeho jsem se to zas dobrovolně uvrtal. Mám pochroumaný koleno a tak onen podřepový postoj typu "lyžař co ma v trenkach nadělano" mi fakt nedělal dobře. Došli jsme ke keši, narazili na zádrhel jež jsme naštěstí brzy překonali a mohli logovat vlastně 1000 na druhou protože geokolega dával taky tisícovku. Parádní vejlet do podzemí, ale už jsem se těšil ven na vzduch. Sice super pocit, že jsem to dal jako svou čtvrtou "kanálovku" a ke všemu tisící keš, ale dneska mi tedy do skoku neni a bolí svaly o kterých jsem neměl tušení. :D

 

lovu zdar


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 08 prosinec 2013 - 12:20

  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#742 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 9:40

hihi jsem rád že nejsem jediný kdo má radost z toho že o víkendu zabil koťátko :wub:

 

mr3ska gratuluji k tisícovce nejen Tvé ale i kolegově ;)

já si při odlovu tisícovky léčil kotník který jsem si podělal den předtím při odlovu krabek do stavu 999 :blink:  :rolleyes:


  • 0

logo_spojenci.png

Počet keší, kvalitu vašeho života nezlepší....


#743 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 9:51

jakouback : dal bych tomu palec nahoru, ale vzhledem k tomu, že mam dlouhodobě špatný koleno tak tomu kotniku palec dát nemužu; tak alespoň gratulace ;) A tenhle víkend tedy jen za ČR zemřely minimálně tři koťátka. :blink: A kdo by chtěl do "kanálu", je tam fakt pěkně viz foto


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 09 prosinec 2013 - 9:53

  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#744 Jindris

Jindris

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 10:58

V sobotu jsme byli ve Vídni na jednodenním zájezdu a pochopitelně kromě památek jsme se věnovali i keším. S rakouskými jsem zatím neměla nejlepší zkušenosti, ale tady všechny byly udržované a příjemné. Ale jedna mne doslova dostala a to GC3A8K6 Hofburg Palace. Úžasná skrýš, nevím, kde k tomu owner přišel. Dobrou náladu z téhle keše mám ještě dnes.


  • 2

#745 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 18:39

Já mám dneska vážně dobrej den a ještě mne nevýslovně potěšil Geronimo62, který mi sehnal článek z časopisu Svět železnice, ve kterém jsou všechny informace pro mojí novou kešku! :) (publikace tak do půl/jednoho roku, jsem línej :D)
 
 

V sobotu jsme byli ve Vídni na jednodenním zájezdu a pochopitelně kromě památek jsme se věnovali i keším. S rakouskými jsem zatím neměla nejlepší zkušenosti, ale tady všechny byly udržované a příjemné. Ale jedna mne doslova dostala a to GC3A8K6 Hofburg Palace. Úžasná skrýš, nevím, kde k tomu owner přišel. Dobrou náladu z téhle keše mám ještě dnes.

A heleme, další "vídeňák"!  :) Hofburg je krásnej a keška je vážně úžasná. Doma jsem si po návratu zjišťoval, kde se dá podobná věc koupit a jedná se přímou repliku z filmu, cena kolem patnácti set.


  • 0

#746 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 8:42

Mám dnes taky radost. pojal jsem plán umístit k jedné své mutině ceduli se scarabeem s trackovatelným  číslem. Takže jsem si včera vytisknul zvětšenou předlohu na průhlednou folii. Dokonce i krásné prkénko jsem v dílně sehnal. Pak už jen dvě hodiny obkreslování, rýsování čar a vybarvování. Výsledek je moc hezký. škoda, že jsem to ráno nevyfotil. O povedenosti jsem byl přesvědčen geoženou, která ráno prohlásila: Proč jsou na té desce  dva ty stejní brouci? Přitom ta předloha tam byla jen nalepená. :D


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 17 prosinec 2013 - 8:43

  • 0

#747 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2013 - 7:17

A heleme, další "vídeňák"!  :) Hofburg je krásnej a keška je vážně úžasná. Doma jsem si po návratu zjišťoval, kde se dá podobná věc koupit a jedná se přímou repliku z filmu, cena kolem patnácti set.

Výroba není tak těžká, jeden kousek je v HavlBrodě, jeden v HK a jeden u Pardubic, pokud by měl někdo zájem, můžete se přijet podívat. Každý je postavený ručně a každý trošku jiným způsobem při pořizovacích nákladech tak do 200,-, ačkoliv všechny fungují na stejném principu.


  • 0

#748 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2013 - 7:31

Výroba není tak těžká, jeden kousek je v HavlBrodě, jeden v HK a jeden u Pardubic, pokud by měl někdo zájem, můžete se přijet podívat. Každý je postavený ručně a každý trošku jiným způsobem při pořizovacích nákladech tak do 200,-, ačkoliv všechny fungují na stejném principu.

Nedal bys, prosím, fotku do vlákna cool kontejnérů, abychom věděli, o co se jedná?


  • 0

#749 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2013 - 10:17

Dneska máme firemní večírek v části Prahy kde jsem ještě nelovil. Takže na něj dorazím asi o něco později. :rolleyes:


  • 0

#750 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 20:24

Dneska jsem šel zkusit odlovit jednu keš, která je teďka trochu zakletá, ale začína se kolem ní točit velká zábava, a při tom poprvé v životě odlovil 2 nepublikované keše. Na první ftf, na druhé dokonce až stf :D :D Teďka už mě nemůže asi už nic překvapit na kešování.


  • 0

#751 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 20:46

Dneska jsem šel zkusit odlovit jednu keš, která je teďka trochu zakletá, ale začína se kolem ní točit velká zábava, a při tom poprvé v životě odlovil 2 nepublikované keše. Na první ftf, na druhé dokonce až stf :D :D Teďka už mě nemůže asi už nic překvapit na kešování.

Ja ja . . . Ostrava je regyjon razovity, mame tu fajny kouzelny les a v nim se děju vjecy.........

Pro ty, co se chtějí přesvědčit, je to GC4VBCT


  • 1

Co nevidím, nahmatám . . .


#752 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 23:56

Nedal bys, prosím, fotku do vlákna cool kontejnérů, abychom věděli, o co se jedná?

Nebo linky na ty české verze. :)


  • 0
:)

#753 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 5:59

Nebo linky na ty české verze. :)

Ale vůbec né, bavíme se o výrobě schránky, je mi úplně šumák, kde všude je použitá, do Vídně kvůlivá tomu zaručeně nepojedu :D.


  • 0

#754 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 8:04

Dneska jsem šel zkusit odlovit jednu keš, která je teďka trochu zakletá, ale začína se kolem ní točit velká zábava, a při tom poprvé v životě odlovil 2 nepublikované keše. Na první ftf, na druhé dokonce až stf :D :D Teďka už mě nemůže asi už nic překvapit na kešování.


putuje do bookmarku zajímavých osudů :-D
  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#755 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2013 - 19:19

Dnes jsem jednomu ownerovi nechtěně z normální multinky v lese udělal asi lehce hororovou kesku. Teda pokud nezaprší nebo nenapadne sníh. Začinala padat tma když jsem si to metelil pro finálku, ale těsně u schránky mi ujely nohy po nějakým slimejšovi a já si docela dost nařiznul prst o nějaký ostrý kamen. Vůbec jsem si toho nevšiml, az když jsem kouknul kolem sebe na zem a na to že mam od krve i kalhoty. No, další lovec si asi bude myslet, že tam někoho oddělali...  :D  :)


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 25 prosinec 2013 - 19:49

  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#756 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2013 - 21:36

Ja ja . . . Ostrava je regyjon razovity, mame tu fajny kouzelny les a v nim se děju vjecy.........

Pro ty, co se chtějí přesvědčit, je to GC4VBCT

díky za odkaz, při čtení jsem skoro spadla smíchy ze židle, i když, ono je to spíš k pláči


  • 0

#757 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 9:08

Nic nepotěší ownera více, než pěkný log u jeho keše. Předkládám jeden takový u mé keše Ruina. Jeho autorem je poeticky založený kačer Dan Skareda:

Noc ulupující nám ráno s roztažením závěsů tmy nespěchala; ulice choulily se k očím kalení v mlhavém dnes šeru. Prázdné město s osmou jitřní dosud nepředesílalo svátky; možná proto, že tahle na zimu brzká hodina zatím z peřin snů sotva jen vstala. Obloha myší počasí nedávala znát; chlad prstům bral cit, ale nula rozdávala úsměvy za den vlídný a beze sněhu k fantaziím tradic. Využívám tohoto na předělu probouzení ustrnutí ulic a odlovuji oknům paneláků navzdory svůj předvánoční bod. Díky za dárek.


  • 2

Co nevidím, nahmatám . . .


#758 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 19:19

Nedávno jsem adoptovala multinu z roku 2007 na krásném místě v nedaleké přírodní památce, ale dlouhodobě neopečovanou, neb autor už před několika lety přestal kešovat. Už na ní byla archivační výhružka revírníka, protože kvůli ne úplně správnému zaměření a trošku nedomyšlenému umístění si někdo z nálezců stěžoval na ničení okolí (no, nebylo to tak horké, oni to okolí ničili spíše bezdomovci, obývající v létě nedalekou jeskyni, ale je fakt, že počet hledačů před 6 lety a dnes je asi kapku rozdíl a je třeba to vzít v úvahu).

 

Nicméně k té keši a vůbec celé sérii mám citový vztah, byly to moje první multiny, ještě hledané bez navigace, kdy jsem se mezi sběrem indicií musela chodit domů koukat na internet, kam na další stage :D. Sklenice od okurek s odstřižkem početníku pro 2. třídu - prostě muzeální kousky, znáte to. Trasu jsem upravila, aby víc vedla přírodou, finálku dala do pořádku a trochu přesunula a teď přes svátky mi tam začali chodit lidi a dávat moc pěkné logy, tak mám opravdu velkou radost, že se keš líbí. Navíc se mi díky vypátrání nezvěstného původního ownera povedlo zprostředkovat předání dvou dalších jeho keší kačerům z okolí a já sama ještě mám v plánu vzít si jednu nebo dvě. Tak mě těší, že se tyhle historické exponáty kolem baráku podařilo uchránit od archivace.


  • 4

#759 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 20:40

Mne právě pobavil příchozí log na jedné mé keši :D

,,Diky za kes. Chovala jsem se k ni dobre, prikryvku jemne polozila, na rozloucenou polibila ... Sve dceri rikam Kulisku ;-D"


  • 0

#760 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 17:45

Udělalo mi radost, že mi přišel roztomile provokační :D mail od evidlo a díky němu jsem se dnes cestou ze společenské události vykopala na její první keš. Bylo v ní totiž poslední CWG s motivem keše, opravdu pěkné a tak nevím, co chválit dřív, jestli povedenou prvotinu nebo dřevíčko. Snad má ownerka ještě nějaká CWG v zásobě a udělá radost i dalším kačerům. Já ji snad potěším alespoň logem - za slunečného dne byla škoda jít jednoduše, když to jde složitě "zkratkou" a terénem o trochu těžším, takže log bude stát za to. Kdo by mě dneska pozoroval, jak jsem si "pokecala" s divočáky a provizorně alespoň trochu omývala bahenní bačkůrky, abych mohla řídit, ten by se asi pobavil. Díky předchozí akci jsem vše absolvovala v kozačkách na klínu a pastelovém prošívaném kabátku - rifle a trekovky sice v autě byly, ale ve finále omyvatelné vysoké kozačky se ukázaly značně praktičtější a trekovky zachránily :wub: . Jen procházkou k další keši na mě i tak kolemjdoucí zírali, co to mám na nohou místo kozaček. :P Doma jsem čtvrt hoďky doodbahňovala.


  • 1




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka