Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#861 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 194 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 12:15

Pozor hlaseni.

Vcera nam 6 mesicu po zahajeni vyroby sjel z linky nahradni georobotek. ...

 

Gratulace...

Jen osobně bych o takovém zázraku zrovna takhle nemluvil, ani z legrace... :-)

 

Tak takovejhle log fakt potěší:

 

Poeta64 found Geometricky stred Cech

 

Jo, škoda, že nejsem taky takový poeta, abych takhle svými logy těšil...

(občas spíše asi někomu napíšu svůj názor na keš, jak co zlepšit, nebo co bych udělal jinak a to asi tolik nepotěší :-) )


  • 0

#862 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 22:19

Tak dneska se mi stalo něco, co jsem vážně nečekal. Jedna kačerka z nedalekého města mě kontaktovala, protože se ji hrozně líbila jedna naše keška. Na tom by nebylo nic tak moc zvláštního, kdyby netrvala na osobním setkání, na kterém nám čistě za dobrý pocit při odlovu keše věnovala neaktivovaný stratocoin :-) Jsou chvíle, kdy si člověk řekne, jestli to má ještě cenu a pak přijde tohle :-) Takže ano a znovu s jasnou hlavou do dalších (geo)dnů. Prostě jsem se musel podělit. Ještě jednou díky!


  • 11

#863 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 23:34

Dnes mne velmi potěšila tato pražská novinka neobvyklé kombinace D5/T1. Jak listing, tak provedení je vynikající! GC4X2TG


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#864 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2014 - 6:48

Také přidám jeden povedený log, který se v Praze vidí jednou za 5let :)

Každá keška takovátož lahodí vždy s rozkoší oku našemu. Ponejprv jako hňupi zevlujíce kol a civějíce na obraz prapodivný a převeliký jakýsi to zde se nacházející, z každé to možné strany jeho zdárnéhož odlovení dostáti jsme nemohli. Ku štěstí našemuž načež z hůry bylo nám hnedle vnuknutí samo dáno a my z propadla toho zpropadeného mohli Mistra Jana konečně osvoboditi.

S velkými díky se poroučíme a z královského města Písku pozdravy chytráku prazskému posíláme [;)] !
  • 5

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#865 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2014 - 7:28

Gratuluji ji vyrobni lince, i sikovne obsluze a novemu georobutkovi hodne krasnych milniku nejenom v gc. :-)
Gratuluji ji vyrobni lince, i sikovne obsluze a novemu georobutkovi hodne krasnych milniku nejenom v gc. :-)
  • 0

#866 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2014 - 17:57

Vedle úrody káčátek :wub: ( ono to dost letí, z jednoho kačírka, co jsem poznala jako čtyřměsíční mrně už je dvouletý frajer, co ale občas ještě rád posedí u geotet na klíně a potěší společným prohlížením GC ) mi udělal radost i log od známých kačerů na chytrákově keši. Dokonce dvojnásobnou, když jsem ho do telefonu citovala známému kačerovi, on byl zvědavější než já a hned hledal podle mého navigování autory! :D A jakou měl radost, když našel. :) Pak že ženské jsou zvědavé. :P

Mno, ale poslední dobou mi dělají radost i kačeři-džentlmeni, co mají pochopení pro nedorostlé kachny a jdou pomoci s keší, kterou mají sami odlovenou. Proto využívám vlákno a děkuji těm, kterých se to týká.

Když si někam stoupne a natáhne ruku někdo a výškou 180-190 cm, je tu proti mně rozdíl hned 30 - 50cm. :(  V lese si poradím, ale ve městě....to žádné podpatečky nesrovnají. Zase o důvod k legráckám víc, často slýchám "tak kam jsi zase nedosáhla"......


  • 1

#867 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 20:45

Sebechvála smrdí, vím, ale zvěčnit to sem musím: DNESKA MÁM ZE SEBE DOBRÝ POCIT! :D Najít v městském prostředí nějaké blízký úkryt pro multinu (aby nebyl start na jednom konci města a finálka na druhém), když nechcete aby to byla mikrovka, není zrovna med. Buď jste v kolizi, nebo je daké místo nedaleko "shromaždiště" spoluobčanů či odpadků... Nakonec se však relativně použitelní místo našlo, avšak jak tam udělat nějakou "nenápadnou" schovku? Dnes jsem si zahrál trochu na nahradníka a udělal takřka neviditelný ůkryt, který by snad měl zůstat neviditelný pro každého nenechavce. (tedy v to alespoň doufám)
Už se jen musím zastavit s nějakým hnojivem, aby onen plevel rostl co nejrychleji a úkryt nabral více přirozeného maskování. B)


  • 3

#868 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 21:18

Sakra, Kulíšku, měl jsem podobnej plán  :D  Já si zas dneska dal pěkně pěší vejlet po úřadech po Praze, nachodil celkem 24km, našel 6 keší, asi 4 jsem musel nechat kde jsou kvůli zamudlenosti okolí, ale jak bylo krásně, den jsem si užil.


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#869 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 21:19

Jen jestli ty nechceš někoho z účastníků Růžového eventu nalákat na multinu na cestu "zkratkou přes Žatec"! :D

Taktika dobrá, palec nahoru. :)


  • 1

#870 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 22:19

Sakra, Kulíšku, měl jsem podobnej plán  :D  Já si zas dneska dal pěkně pěší vejlet po úřadech po Praze, nachodil celkem 24km, našel 6 keší, asi 4 jsem musel nechat kde jsou kvůli zamudlenosti okolí, ale jak bylo krásně, den jsem si užil.

Já dnes našel akorát pětikorunu... :D

 

Jen jestli ty nechceš někoho z účastníků Růžového eventu nalákat na multinu na cestu "zkratkou přes Žatec"! :D

Taktika dobrá, palec nahoru. :)

Moje "zkratky" jsou vyhlášené!  :P  I když, na kamaráda nemám. Předloni jsme šli od řeky na Václavák a schválně jsem ho nechal rozhodovat o cestě. Nějakým zázrakem se mu podařilo dojít k muzeu a celý Václavák minout. :D

Pokud se k něčemu dokopu, možná dodělám konečně i druhý projekt a k multině přibude ještě lehkej otazníček. :)


  • 2

#871 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 7:16

Už se jen musím zastavit s nějakým hnojivem, aby onen plevel rostl co nejrychleji a úkryt nabral více přirozeného maskování. B)

Kulíšku, myslím, že pytek NPK granulek s sebou na maintenance tahat nemusíš - pan Murphy ti u nových keší ručí za to, že se brzy jistě někdo z publika postará o dodávku hnojiva organického. ;)


  • 1

#872 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 10:49

Vedle úrody káčátek :wub: ( ono to dost letí, z jednoho kačírka, co jsem poznala jako čtyřměsíční mrně už je dvouletý frajer, co ale občas ještě rád posedí u geotet na klíně a potěší společným prohlížením GC ) mi udělal radost i log od známých kačerů na chytrákově keši. Dokonce dvojnásobnou, když jsem ho do telefonu citovala známému kačerovi, on byl zvědavější než já a hned hledal podle mého navigování autory! :D A jakou měl radost, když našel. :) Pak že ženské jsou zvědavé. :P

Mno, ale poslední dobou mi dělají radost i kačeři-džentlmeni, co mají pochopení pro nedorostlé kachny a jdou pomoci s keší, kterou mají sami odlovenou. Proto využívám vlákno a děkuji těm, kterých se to týká.

Když si někam stoupne a natáhne ruku někdo a výškou 180-190 cm, je tu proti mně rozdíl hned 30 - 50cm. :(  V lese si poradím, ale ve městě....to žádné podpatečky nesrovnají. Zase o důvod k legráckám víc, často slýchám "tak kam jsi zase nedosáhla"......

No jo, ale u děvčat zas pomáhá, hele, milý kolemjdoucí, kačere, miláčku, prosímtě, támhle potřebuju dosáhnout. :)


  • 0
:)

#873 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 18:43

No jo, ale u děvčat zas pomáhá, hele, milý kolemjdoucí, kačere, miláčku, prosímtě, támhle potřebuju dosáhnout. :)

Až na to, že když někde vyskakuješ na tikťakovku, kterou máš metr nad hlavou na dopravní značce, zaručeně nejde kolem ani jeden miláček kačer, ale zato asi dvacet tisíc ošklivejch mudlů :D!


  • 2

#874 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 19:00

Až na to, že když někde vyskakuješ na tikťakovku, kterou máš metr nad hlavou na dopravní značce, zaručeně nejde kolem ani jeden miláček kačer, ale zato asi dvacet tisíc ošklivejch mudlů :D!

Ale zase můžeš mít radost :wub:  hned dvakrát, poprvé se mrkneš, kde keš je, podruhé s vyšším doprovodem odlovíš. :)

Třeba dneska nemám odlovenou ani jednu keš, ale díky gc super den, nasmála jsem se a pobavila jako dlouho ne! :D

Dokonce jak jsem vletěla fofrem pro benzín na zítřejší geovýlet, tak jsem dostala nabídku autoškoly po Plzni, to jsou věci. :blink:

Jen jsem opáčila, že se o mě postará Oregon nebo TomTomík spolu s dvěma kačery. :D To už pán rychle mizel. :D

Poslední dnešní georadost byla před chviličkou, naprosto nečekaný telefon, jestli se nechci zítra přidat na lezení na keši cca 50 km - škoda, že už mám jiný gc program, mohla by být legrace.


  • 0

#875 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 23:01

Takže...včera umístěny dvě krabky v okolí Děčína, jedna obyčejná "pod kořenem" a druhá v něčem, co měla být původně imitace ptačí budky - ale co, zas tak hrozné to není, musím se pochválit, přeci jen jsem budku vyrobil narychlo. :) (příští budka bude lepší!)

Dále, od zítřka začínám pěstovat zeleň vůkol budované skrýše jiné plánované kešky - teď už v Žatci. :D Obstaral jsem si pytlíček travního semena, pytlíček hnojiva a abych nechodil po městě s konví, tak došlo i na "výrobu" kropítka z PET lahve. Hádám, že tak koncem dubna by mohla být skrýš hotová. Po zvážení nenechavých spoluobčanů a umístění bude keš asi PMO, být to mikrovka, tak BM či PM neřeším, ale nechci ji obnovovat co dva měsíce... :)

No, když už jsem vám tak byl v přípravě jedné krabky, připravil jsem rovnou i druhou. Sice nemám ani listing, a ani místo, ale kdo by to řešil. :D Důležité je, že mám ten krásný pocit z přípravy krabek. :)


  • 2

#876 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 23:21

KulisekW: gratuluji, tos tedy udělal hodně práce kolem krabiček :)

Já mám taky ze sebe radost, tedy i trošku smíšený pocit, bo jsem odeslala k publikaci event. Tak snad to nebude propadák a vše vyjde :)


  • 0

#877 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 23:24

A nechtěl bys udělat radost Čitečkovi, když na keš nemáš místo? Nedávno tady i na geojihu sháněl pomocníky na výrobu keší=stagí dlouhé multiny pro Kapsu, mělo by to být něco jako protiváha JTJPT.
Že začínáš pěstovat zeleň kolem keše je prima, ale vzpomeň si na některá místa po pár desítkách návštěv. Na ochranu před nenechavými spoluobčany by pomohly snad jen kopřivy....to jsem zvědavá, co tvoříš, až to bude publikované, pochlub se, ať se podívám.
  • 1

#878 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 23:34

Po zvážení nenechavých spoluobčanů a umístění bude keš asi PMO, být to mikrovka, tak BM či PM neřeším, ale nechci ji obnovovat co dva měsíce... :)

 

No, kdo by se s tim co dva měsíce sázel a zalíval, co? :D Já si dnes taky udělal radost. Dopsal jsem si v PC rozdělané listingy. Navíc tím, že celý den pršelo a taky tím, že včera jsem dal cca 31km pěšo a nechtělo se mi tak nikam jít, rozhodl jsem se vyrobit "krabičku" právě pro jednu rozdělanou kešku. Povedlo se. Teď ještě natřít druhou vrstvu, aby keška nebyla na místě nápadná a bude to.


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#879 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 23:39

KulisekW: gratuluji, tos tedy udělal hodně práce kolem krabiček :)
Já mám taky ze sebe radost, tedy i trošku smíšený pocit, bo jsem odeslala k publikaci event. Tak snad to nebude propadák a vše vyjde :)

Kde bude event? Jestli v Ún/L (mám to po cestě do Děčína) a chytnu datum, klidně bych se zastavil. :)
 

A nechtěl bys udělat radost Čitečkovi, když na keš nemáš místo? Nedávno tady i na geojihu sháněl pomocníky na výrobu keší=stagí dlouhé multiny pro Kapsu, mělo by to být něco jako protiváha JTJPT.
Že začínáš pěstovat zeleň kolem keše je prima, ale vzpomeň si na některá místa po pár desítkách návštěv. Na ochranu před nenechavými spoluobčany by pomohly snad jen kopřivy....to jsem zvědavá, co tvoříš, až to bude publikované, pochlub se, ať se podívám.

Vlákno ohledně protiváhy JTJPT jsem postřehnul, avšak to mám na jih poměrně daleko. I proto jsem na výzvu nereagoval. Být to blíže, jistě bych se rád zapojil. :)
Ohledně zeleně, potřebuji, aby mi travní pokryv držel zeminu a nesplachoval mi to všechno déšť. Zároveň mám teď měsíc důvod chodit na vycházky do města i ve volném čase. :D Budovaný úkryt je k jedné již neexistující stavbě, co stála ve městě a druhá krabka je o projektu jiné stavby, která postavena vůbec nebyla. :)
 

No, kdo by se s tim co dva měsíce sázel a zalíval, co? :D Já si dnes taky udělal radost. Dopsal jsem si v PC rozdělané listingy. Navíc tím, že celý den pršelo a taky tím, že včera jsem dal cca 31km pěšo a nechtělo se mi tak nikam jít, rozhodl jsem se vyrobit "krabičku" právě pro jednu rozdělanou kešku. Povedlo se. Teď ještě natřít druhou vrstvu, aby keška nebyla na místě nápadná a bude to.

Koukám, že deštivé počasí má blahodárné účinky na tvořivost. :D Jinak, s tím pěstováním máš celkem pravdu, i když si myslím, že v případě vymudlení vezme za své i současný úkryt, což doufám, že se nestane.


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 23 březen 2014 - 23:50

  • 1

#880 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2014 - 0:01

Kde bude event? Jestli v Ún/L (mám to po cestě do Děčína) a chytnu datum, klidně bych se zastavil. :)
 

 

Event je kousek od Děčína, tož to by ses mohl utrhnout :D GC50Q41


Tento příspěvek byl upraven od Sedmitecka: 26 březen 2014 - 0:03

  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka